51

Re: mykoplazmy a ureoplazmy

No zatial som este nezacala liecbu, kedze cakam na doplnky, takze az zacnem, dam Vam vediet wink
Zatial dakujem velmi krasne smile vdaka za vsetko! pan rng smile



52

Re: mykoplazmy a ureoplazmy

Vdacne.



53

Re: mykoplazmy a ureoplazmy

Dobry den RNG, viem, ze tu uz o ureaplazmych bolo napisane vela. mam ich opakovane niekolko rokov. vzdy, ked mi klesne imunita, tak sa objavi zapal mocovych ciest, chyti mi to priedusky  a rozmnozi sa ureoplazma. momentalne opat beriem uz druhu davku ATB a stale mam pocit, ze nezabrali (po 7 dnoch). vcera som objednala vsetky vyzivove doplnky, ktore odporucate. Mam ich zacat brat este pocas uzivania ATB? Pls viete tu este raz napisat komplet davkovanie? dakujem za radu a pomoc.



54

Re: mykoplazmy a ureoplazmy

este som sa chcela opytat, co si myslite o biorezonancii pri boji s ureaplazmami?



55

Re: mykoplazmy a ureoplazmy

A si si ista ze mas len ureaplazmy urcite tam toho budes mat viac napr.trichomonas vag.,pseudomonas,neiseriu,leptospiru,prateus,chlamydie a ine
Pohlavnym stikom toto vsetko mozes chytit
Antibiotika potlacia bakteriu hlbsie do tela,mozno budes na tom lepsie ked ich doberies ale sa ti to vrati,tazko sa budes zbavovat bakterii,ak to mas dlho oni budu zamaskovane a este mozno mas parazity,ked sa ich nezbavis tak sa nezbavis ureaplazmy,lebo to funguje stil matrioska,parazit v sebe nosi bakterie a virusi



56

Re: mykoplazmy a ureoplazmy

Biorezonancia moze pomoct, ale velmi zaleziod toho, kto ju robi. Drviva vacsina su to zialbohu len tahaci penazi.Kolko ma kto roznycy nakaz, ci parazitov, to vam neviem povedat, len ako sa ich jednotlivo zbavit.
Na odmaskovanie je NAC a serrpapptaza, pripadne aj ine enzymy, zase specificke na typ nakazy.
Na boreliozy chlamidie a rozne mykoplazmy odporucam brat dlhodobo exttrakt z olivovych listov v davke 3 x 300 mg oleuropeinu, a kvapky samento coumanda a banderol 2 x 15 kvapiek z kazdeho. Najdlhsie sa lieci chlamidia pneumoniae, mozno az vyse roka.



57

Re: mykoplazmy a ureoplazmy

niekde som predtým nasla takuto kombinaciu:

35 kvapiek citricidalu + do litra vody, vypit po malych glgoch cely den

2x15 kvapiek Samenta

3x750 az 1500 mg(20% oleuropein) extraktu z olivovych listov

2x500 az 1000 mg NAC

4 x 2 lyzice koloidneho striebra(s casticami pod 1.5 nm, aspon 10 ppm silneho, musi byt krystalovo ciste, lebo inac nema superejemne castice na prienik do buniek na boj proti RT)

Samozrejme pred spankom, 3-4 hodiny po dobrati vsetkych horemenovanych odporucam zobrat aj silne probiotikum s jablkom.

okrem toho som kupila este Berberin



58

Re: mykoplazmy a ureoplazmy

Berberine si kde objednavala a ktory



59

Re: mykoplazmy a ureoplazmy

OK