1

Téma: Karnozín

Žiadna surovina ho neobsahuje, tvorí sa hlavne v srdci, svaloch a mozgu. Ako dosiahnuť aby sa tvoril viac?

Ak sa nijak nedá tak kde najlepšie kúpiť? Na SK trhu sú ceny kozmické...

Ďakujem

Naposledy upravil: Repkar (2015-03-30 10:23:29)



2

Re: Karnozín

Neviem, na co si chces doplnovat carnitine? To si obvykle doplnuju len kulturisti a ludia co chcu mat nasilu skodlive velke mnozstvo svalstva.

Naposledy upravil: RNG (2015-10-21 20:22:07)



3

Re: Karnozín

Jaj som čítal, že to je dobre na neuropatiu big_smile tak nič nekupujem.



4

Re: Karnozín

Papier je trpezlivy znesie cokolvek co sa nan napise. Dnes to zialbohu plati aj pre internet....



5

Re: Karnozín

Múdre vety!



6

Re: Karnozín

.



7

Re: Karnozín

Ahoj, o karnosine sa teraz vela hovori a vsade, napr. asi najznamenjsie v SR - http://www.zasklem.com/karnosin-a-mudr-michael-kucera/
Ty si to velmi rychlo zhrnul ako vec na rast svalovej hmoty, ale hovorime o tom istom pripravku? Moj svagor ma problemy so srdcom, pracuje mu len na 20%, a ma velmi silnu cukrovku, zavodene pluca.... Cital o tomto, vcera sa ma na to pytal. Prosim pozri na to. Dakujem vopred.



8

Re: Karnozín

http://drkucera.eu/upload_doc/karnozin_ … rehled.pdf



9

Re: Karnozín

Mas pravdu, ja tu hovorim o carnitine a ty hovoris o carnosine
. Carnosine je uzitocny na vselico v tele, presne tak, ako to uvadza ten clanok dr Kuceru.
Ja sam ho pouzivam napr vo forme zinc Carnosine na vyhojenie zaludka, tiez vo forme acetyl-l carnosine v kvapkach proti kartaraktu(moj brat si tym zastavil katarakt, 1% kvapky) ja pouzivam carnosine proti glykacii, ako cukrovkar DM-2, ktory ma privela cukru v krvi.



10

Re: Karnozín

RNG napísal(a):

Mas pravdu, ja tu hovorim o carnitine a ty hovoris o carnosine
. Carnosine je uzitocny na vselico v tele, presne tak, ako to uvadza ten clanok dr Kuceru.
Ja sam ho pouzivam napr vo forme zinc Carnosine na vyhojenie zaludka, tiez vo forme acetyl-l carnosine v kvapkach proti kartaraktu(moj brat si tym zastavil katarakt, 1% kvapky) ja pouzivam carnosine proti glykacii, ako cukrovkar DM-2, ktory ma privela cukru v krvi.

To rada počujem, posledne som kúpila carnosine od Kompavy (kvôli tomu, že je to slovenský výrobca)



11

Re: Karnozín

Carnosine sa nevyraba na Slovensku ale zvacsa len v Cine, kde vyrabaju az 80% vsetkych surovin na doplnky. Slovenski aj US vyrobcovia ho nevyrabaju, len balia.