1

Téma: parazity

Ahoj RNG,

v stolici sa mi objavuje dosť bielych bodiek, nevieš, či to môže byť príčinou nejakého črevného parazita, napr. nejakej pásomnice, ktorá takto vylučuje svoje články? Čo by som mohol vyskúšať z potr. doplnkov na takého parazita?

Ďakujem.

Naposledy upravil: borko (2011-06-06 21:13:27)



2

Re: parazity

Pasomnica nechava take stvorcove obalky asi 1x1 cm, ploche.
Proti roznym parazitom v tele(tj nielen crevnym, ale krvnym, svalovym organovym a pod.) je dobry protokol dr Huldy Clark.
Napr 20 dnovu verziu tohoto protokolu aj s navodom na presny rozvrh brania zloziek(3 zlozky) najdes napr na
http://www.swansonvitamins.com/NAP01/ItemDetail?n=0



3

Re: parazity

Akurát si robím kúru, ale len z pomletých klinčekov, ale stále sa tie bodky objavujú v hojnom počte, asi budem musieť nasadiť aj iné zbrane, čo radí aj dr. Clark.
Ďakujem.

Naposledy upravil: borko (2011-06-07 22:45:39)



4

Re: parazity

Inac aj ta tinktura z orechovej zelenej supky sa da vyrobit, hocim juglans nigra nie je celkom to iste, ako nas vlasky orech. Na to potrebujes rovnake mnozstvo zelenych supiek, cerstvych a cisteho alkoholu(96%) ozmixujes, ulozis vo flasi na 2-3 tyzdne luhovania a potom odstredis alebo vytlacis z platenneho vrecka.
Aj artemisinove/worm wood  kapsule sa daju robit(palina prava/artemisia absynthia/wormwood, casto pestovana ako okrasny kricek)
Vysusis listky, podrvis na prasok a naplnis do kapsul.
Co je ale velmi dolezite, je dodrzat kvantity a presny rezim , ako to uvadzala  dr Hulda Clark, zialbohu uz len v minulom case.



5

Re: parazity

ahoj RNG,

je ucinny tento citricidal :http://www.hoogle.sk/CITRICIDAL-bio-chem-Research-tekuty-koncentrat-29-5ml-d539.htm

a kolko ho mam uživat?pišu tam že je to od biochemu a obrazok je nutibiotic tak neviem.



6

Re: parazity

Ano, to je pravy citricidal. Davnejsie som robil aj test ucinnosti s kvasnicami, aby sa potvrdila pravost citricidalu a testom presiel na vybornu. Vysledok testu som napisal sem: http://rng.jecool.net/viewtopic.php?pid=42226#p42226

Davka pre dospeleho cloveka (cca 70kg) je 35 kvapiek na 1 liter vody. Pijes to cely po malych glgoch priblizne kazdych 15 minut.



7

Re: parazity

Dakujem a este by som sa chcel opytat je lepsie to uživat na lacno? A aku dlhu dobu to mam uživat .



8

Re: parazity

Nuz ja to pijem po malych glgoch cely den. kazdych 1/4-pol hodiny si zavlazim hrdlo.
Nuz a pouzivas to vtedy, ked to potrebujes a tak dlho ako to potrebujes. Niekdy staci len 3-4 dni, niekedy to potrebujes brat aj niekolko tyzdnov.



9

Re: parazity

dakujem...je to dost horke smile



10

Re: parazity

Mozno si po case na tu horkost zvyknes. Ja som si zvykol Trvalo mi to len asi 10 rokov, hahaha.



11

Re: parazity

AHOJ RNG,
chcel by som sa este opytať. Kupil som si este fin candimis oreganovy olej a ten je absolutne palivy a pišu tam aby som užival dve kvapky 2 krat denne možem zvysit dávku? A ked ano tak kolko kombinoval by som to s tym citricidalom. dakujem



12

Re: parazity

Candimis je slaby, obsahuje len 1/3 oreganoveho oleja v olivovom oleji, tj kvapka ti da asi 12 mg carvacrolu.
Odporucena davka 3 x 200 mg carvacrolu je teda takto prakticky nemozna.
Takze drz sa enterickych kapsul oreganoveho oleja, napr ako tieto
http://www.iherb.com/Now-Foods-Oregano- … l&ic=1
kde v kazdej entericky pokrytej kapsuli je zarucene 100 mg carvacrolu a teda ucinna davka je 3 x 2 kapsule.

Naposledy upravil: RNG (2015-01-29 20:52:28)



13

Re: parazity

Dakujem za radu. A este by som sa chcel opytat ci si mam kupit nejake probiotika a ako sa vylucuje citricidal von z tela.dakujem



14

Re: parazity

Citricidal sa vylucuje  mocom.
Kazdemu odporucam  brat probiotika a mikrovlakniny, lebo ich nedostavame na dobru udrzbu zdravia dost z potravin.



15

Re: parazity

Rng prosim ťa porad mi, začala som si pred týždnom robiť očistu pečene . Dnes mi v stolici vyšla škrkavka a predpísal mi lekár, zentel 400 mg. Prosim ťa poraď mi,, možem  naďalej pokračovať v očiste pečene podla Dr. Berksona? nechcem to prerušiť, ale neviem či sa tým nezníži  účinok zeentelu? ďakujem



16

Re: parazity

Protokol dr Berksona zvysuje tok zlce a nema s parazitami nic spolocne. Kedze skrkavky su v crevach, tak sa ten zentel do nich dostane, ci si cistis pecen od neho alebo nie. O tolko menej sa ti dostane do pecene, kde tato chemikalia skodi.



17

Re: parazity

dik



18

Re: parazity

OK



19

Re: parazity

Poraďte ako riešiť podozrenie na parazity u detí - nie sú potvrdené,ale ako vieme u detí sú dosť rozšírené- môj syn má určité dlhodobé zdravotné problémy bez zjavnej príčiny, preto uvažujem o parazitoch, má ale len 7 rokov, slabých 22 kg a pomerne háklivý žalúdok - viem o Juklovom balíčku, tam samozrejme píšu, že nie je vhodný pre deti, ale aj podľa skúseností ľudí tu z fóra viem, že môže spôsobovať bolesti brucha a pod. - tak ako teda na tie parazity u detí ???
skúsiť domáce tinktúry-aké???



20

Re: parazity

Neexistuju ziadne detske parazity, len take, ako maju aj dospeli, takze treba na ne take iste prostriedky, samozrejme prepocitane na vahu. Tj v tom balicku od Jukl, treba  prepocitat, tj na 22 kg je to 1/4 uvedenej davky.
Nebral by som to zasadne na prazdny zaludok, takze to nemusi drazdit.



21

Re: parazity

takže keď to zoberieme polopatisticky: tak prvých 5 dní je od 1-5 kvapiek orech. tinktúry ale pre dieťa by to bolo trebárs  prvé dva dni 1kv. , 3. - 4. deň - 2 kv., 5. deň -3. kv, a max. dávka dalšie dni  12 kv. - toto píšu že 2- 4 krát denne; potom pri paline - ktorá sa má brať nalačno - max. dávka namiesto 7 tabliet by bola 2 tablety a čo sa týka klinčeka tak. max. dávka 1 tableta namiesto troch - tri krát denne pri jedle????
dávkovanie podľa : http://www.jukl.sk/protiparazitalny-balicek/d-70717/



22

Re: parazity

Asi tak, priblizne.



23

Re: parazity

Ja by som mala možmo tak trochu úsmevnú otázku - ale zaujíma ma, akým spôsobom sa tie parazity dostanú z tela von - myslím samozrejme na tie mimo tráviacej sústavy - v mozgu, tkanivách, trebárs v oku, neviem kde ešte môžu byť inde....ako sa dostali do tela, to je-viac menej jasné...ale ako sa tie potvory dostanú von...tá protiparazitická kúra ich "iba" vyháňa, alebo aj usmrcuje ???



24

Re: parazity

Nuz z criev sa dostanu jednoducho pohybom potravy. Krvne a svalove su usmrtene a potom rozlozene enzymami a krvinkami.



25

Re: parazity

Dobrý deň pán RNG.

Mal by som otázku ohľadom užívania PALINA tablet v Protiparazitálnom balíčku 
- ( http://www.jukl.sk/protiparazitalny-balicek/d-70717/ )

V tabuľke je písané, že sa má užívať vždy na lačno (čiže by som myslel, že ráno) ale v popise vyššie je písané, že užívať vždy pred večerou.

Znamená to, že pred večerou by sa niekoľko hodín nemalo jesť /poprípade piť/ ?

Ak áno, tak ako dlho pred užitím Paliny by sa nemalo jesť aby bol žalúdok prázdny ?

                                                                                              vďaka za odpoveď.



26

Re: parazity

Ucinnost na prazdny zaludok je vyssia, ako rozriedene s jedlom. Nuz kedy mas zaludok prazdny je velmi individualne, a tiez zalezi na tom ake si mal posledne jedlo. Zrejme ranajsie pouzitie na prazdny zaludok je najucinnejsie, ale aj ine su tiez ucinne, hoci aj s nie celkom prazdnym zaludkom povedzme 1/2 hodiny pred jedenim.



27

Re: parazity

tomss napísal(a):

Dobrý deň pán RNG.

Mal by som otázku ohľadom užívania PALINA tablet v Protiparazitálnom balíčku 
- ( http://www.jukl.sk/protiparazitalny-balicek/d-70717/ )

V tabuľke je písané, že sa má užívať vždy na lačno (čiže by som myslel, že ráno) ale v popise vyššie je písané, že užívať vždy pred večerou.

Znamená to, že pred večerou by sa niekoľko hodín nemalo jesť /poprípade piť/ ?

Ak áno, tak ako dlho pred užitím Paliny by sa nemalo jesť aby bol žalúdok prázdny ?

                                                                                              vďaka za odpoveď.

Kludne si palinu mozes dat pred jedlom resp. pred tou vecerou, ako tam pisu. Ja som si palinu daval, tak cca 20 az 30 minut pred jedlom a niekedy sa podarilo aj hned pred jedlom smile



28

Re: parazity

.



29

Re: parazity

S tymto nema niekto skusenosti
http://www.iherb.com/Kroeger-Herb-Co-Th … -Caps/5830



30

Re: parazity

Dobrý deň.
Mal by som otázku ohľadom užívania tabliet Klinčeka v Protiparazitálnom balíčku.  (http://www.jukl.sk/protiparazitalny-balicek/d-70717/ )

Tablety Klinček sa užívajú v 10. deň a potom následujúce 3 mesiace :  3 tablety 1x denne raz za týždeň 
                                                                                                               alebo
                                                                                                               3 tablety 3x denne raz za týždeň ? 
                                                                    vďaka za odpoveď



31

Re: parazity

Myslim ze to je to jeden krat tyzdenne 3 kapsule.



32

Re: parazity

Aky je vas nazor na toto
Ona vie vyliecit autismus,rozstrusenu sklerozu multiplex a ine tazke choroby
Jej tvrdenie Diabetes I.tybu zbosobuju plasmodia,zltacky C,G,D,lamblie a rozne druhy parazitov hlavne motolice a vlasovce
http://www.bioara.cz/clanky/ing.-hana-blahova.html

A ako sa da dostat parazit z hlavy,oci alebo chrbta ,lebo ten jukl je len na traviacu sustavu



33

Re: parazity

Ten z JUKL nie je len na parazity v traviacom systeme, ale aj na mnohe ine, svalove, organove aj krvne. Je to povodny protokol dr Huldy Clark, ucinny az na vye 90% parazitov, v vo vysej a dlhsej davka az na 90% vsetkych parazitov.
Pani inzinier ale viacmenej propaguje len chemicke lieky proti parazitom a aj to musis vediet, o akeho sa presne jedna, lebo lieky protiparaziticke su specificky ucinne na niektore parazity a nie tak ako protokol dr Huldy Clark, co je velmi sirokospektralny na mnozstvo parazitov . Co vselico sposobuju parazity a mikroby, ktore v sebe maju je dost tazko vymenovat, ale je to velke mnozstvo roznych chorob, vcitane niektorych tzv "autoimunnych"



34

Re: parazity

Dobry den RGN. Aky je vas nazor na tento pripravok? :

http://www.detoxikacia-organizmu.com/pr … ervovadlo/



35

Re: parazity

Nepoznam ale podla zlozenia to neobsahuje silne protiparaziticke latky, ako ma protokol dr Huldy Clark.



36

Re: parazity

Dobrý deň RNG, viete mi prosím poradiť či protiparazitárny protokol dr Huldy Clark zaberá aj na vlasovce? Ďakujem



37

Re: parazity

Mal by, hoci specficky na vlasovce sa pouzivaju chemicke protiparaziticke lieky. Ja osobne by som vzdy zacal skor od doplnkov, nez by somk mal prejst na chemicke lieky s hromadou postrannych ucinkov. A aj potom by som skor vyskusal "zapper"



38

Re: parazity

ako je to s pásomničkami líščimi a vlasovcami na Slovensku:
https://vimeo.com/5111208



39

Re: parazity

Zaujimave. V USA zase mame ine druhy viac vyskytujuce sa.
Mna nepostipe komar viac nez 2-3 krat do roka, na to si davam extra pozor.
Niektore parazity sa v tele mozu rozmnozovat, ine nie a potrebuju rozne cykly na to. Takze mnozstvo parazitov v tele, tych ktore sa nerozmnozuju zavisi od toho, kolko ich telo dostane zvonku.



40

Re: parazity

Vďaka za odpoveď, ešte sa chcem spýtať, ako je to s predlžovaním doby užívania pri protiparazitálnom protokole. Niekde sa uvádza, že ho možno predĺžiť aj na 3 mesiace. Zároveň sa uvádza ten udržiavací protokol, ktorý by sa mal brať už celý život. Myslí sa teda tým predĺžením na 3 mesiace, aby sa aspoň 3 mesiace dodržiavala tá udržiavacia dávka- raz do týždňa, alebo sa má predĺžiť na 3 mesiace s každodenným užívaním najvyšších dávok?



41

Re: parazity

Ja osobne by som zdvojnasobil davku, keby mi do 20 dni ta normalna nezabrala.
Totiz ked to nezaberie, tak zrejme treba nieco zmenit. Pripadne prejst na zapper a dokonca chemicke protiparazitne, tj ked vies o aky parazit sa jedna, lebo chemicke su specificke na parazity, tj musis vediet, akeho mas parazita aby si nan nasla spravnu chemikaliu.



42

Re: parazity

Pod zdvojnasobenim davok H.Clark myslis vsetko zvysit? Aj oresak, palinu, aj klinceky?

Cize oresak by som dal: Rano 100 kvapiek a poobede tiez 100 kvapiek.
A mam davat raz do tyzdna, ako je napisane, ci mam zase kuru zacat od znova, len dvojnasobne davky?

Dakujem. smile



43

Re: parazity

Ber dvojnasobne davky, znova cely protokol . A pokracuj aj dvojnasobkom udrzobnej davky  urcity cas.
To je lepsie, ako zacat brat nejake chemicke protiparazitne, ktore na tvoje parazity nakoniec nemusia byt ucinne.

Samozrejme ked ti prirodna liecba nezaberie a vies ake parazity presne mas, tak si na to musis vybrat SPRAVNE protiparazitne  chemikalie



44

Re: parazity

Jasne, MMS by som sa chcel vyhnut.   

dakujem ti velmi pekne. Pekny den.



45

Re: parazity

Podobne