1

Téma: Počas a po chorobe sa objaví bolesť v okolí členka

Zdravím ťa RNG

/Ak nemáš čas/chceš ho lepšie využiť prečítaj si len zelený text:
Bolesť pri členku zvýšená len počas a po chorobe (v lete zmizne bolesť) môže za to oslabená imunita? Mal by som si posilniť virálnu imunitu?

Bolesť pri členku sa zhorší o 75% pri chorobe a počas nej (angína a pod.) po chorobe bolesť cítim len ak vyvíjam tlak na to miesto ako som znázornil na fotke a sem tam pri chôdzi ak stojím/chodím po hrane napr. zárubňa big_smile cez leto bolesť zanikla, teraz po chorobe sa zase objavila bolesť preto ma napadlo ak som raz čítal článok ktorý máš o virálnej imunite či to nemôže byť infekciou alebo niečo čo napáda nervy/šľachy? Vôbec sa v tom nevyznám ale viem, že takto pomôcť na diaľku je extrém ja sa len chcem uistiť či mám dobrú teóriu:

1. Počas a po chorobe je imunita zoslabená a preto ma začne bolieť pri členku lebo bacile majú silu a zaútočia na asi najslabší článok v mojom tele a to je oblasť pri členku lebo viac krát som si ho pri futbale riadne ponamáhal, nevytkol som si ho ale poriadne zaťažil.

http://www.fastimages.eu/thumbs/anatomieou.gif
http://www.fastimages.eu/thumbs/1jkj.jpg
(chodidla nie sú moje, som v práci a fotiť si teraz nohy... asi nie veľmi vhodné big_smile )

Mal by som skúsiť niečo na posilnenie virálnej imunite? Nešlo mi dlho do hlavy, prečo ma raz pri členku bolí pri chôdzi a niekedy nie, sú také obdobia ale ak tak zisťujem a sondujem tak v lete ma takmer nikdy nebolí smile čiže to môže byť niečo s imunitou čo ty na to ako odborník? Nechcem ťa týmto otravovať a nechcem to dalej nejako rozoberať lebo to nie je sranda na to prísť a možno ani neprídem ale už som asi blízko pravdy prečo to bolí :-)

Inak taký detail Cukrovku už mám 15 rokov (II typ) ale to nebude ňou aspoň myslím, lebo je tu zopár faktorov ktoré to vyvracajú...

Ďakujem ti za tvoj čas

Naposledy upravil: Repkar (2015-10-01 14:35:12)2

Re: Počas a po chorobe sa objaví bolesť v okolí členka

Pri cukrovke DM-2 su samozrejme po case periferalne neuropathie. Tieto sa daju zmiernit branim L-carnosinu (2 x 500 mg) a tiez benfothiaminu, 500 az 1000 mg.
Ale mozu to byt aj mykoplazmy, ktore su dovod pre vacsinu reumatickych bolesti. Na tie je dobre brat extrakt z olivovych listov. To iste aj na virusy.
Samozrejme si nasadzam a podporujem probiotika branim miokrovlaknin, , ktore vyrabaju aj protilatky proti mykoplazmam.