51

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Ten astralagus je lepsi od Now alebo od Swansonu?



52

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Ucinne latky v astragaluse su specialne sacharidy,   pre to vytazok ako ten z firmy NOW je lepsi, nez len praskovy koren
http://www.iherb.com/Now-Foods-Astragal … l&ic=1

Najucinnejsia zlozka astragalusu je ale zlozka astragaloside 4, tiez zvana TA 65, ktora nadlzuje telomerazy, tj pravdepodobne predlzuje zivot. Zatial je ale prilis draha na bezne pouzitie quotujem z internetu
"50g of 95% Astragaloside is $1580 @ http://www.biopurify.com/
So a year supply @ 50mg/day is $568 using the 95% mixture."

Ale co to robi na rakoviny tu nie je vobec spominane.



53

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Dnes mi navrhli prerusit ozarovanie na vlastnu ziadost a zajtra idem domov s tym ze rozhodnu co dalej aby som mohol jest lebo usta vyplachujem vincentkou-slana lieciva voda a aj roztokom 0,5l vody s 30kvapkami citricidalu od bolesti ust mi dali 2xdenne morfiun 5ml,flector,a zelatinove pastilky na znecitlivenie ust len kalinat som si skusal dat ale ma tak stipe ze som si ho nedal Cscl tenv pohode vypijem
Teraz mi z ust tecu take zlte pachnuce sliny,



54

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Ahoj Jan este je cesta MMS1 a MMS2 CDS2 plus vsetky aplikacie kupele atd vela ludi sa dostali z rakovin pomocou tychto pripravkov ,zatial su to najsiljei produtky co poznam na rakovinu .Rng ti dobre radi s doplnkami je to odbornik



55

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Mozes mat v ustach plesnovu alebo kvasnu nakazu, na co je ucinny odmaskovac NAC a serrapeptaza a antimikrobialny oreganovy olej, v kapsuliach, ako ma fiorma NOW.



56

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

O mne rozhodli lekari nasledovne Akutny prijem na onkologiu 22.6. na diafanostkopiu a nasledne na aplikaciu PEG 25.6 pri prijme zakl.odbery,plan ARO a interne vys.predoperacne a potom pokracovanie radioterapie do 33oziarov,cize pomale zabijanie ludskeho organizmu.



57

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Nechapem ludi co sa daju na ozarovanie a chemotarapiu ako sa mozu takto zabit ...nuz kazdeho vola kdo chce kam pomozme mu tam....



58

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Jan kebyze to je na mne urcite by som siel podla rad RNG stymi najslinejsimi protirakovinotvornym doplnkom co existuju cimm viac silnejsich sa pouzije tym vatsia sanca na prezitie.Jedna zazracna pirulka neexistuje bohuzial ..urcite by som este k tym dollnkom casovym dostupon pridal mms1 mms2 pridapne cds2 plus vsetky aplikacie na nete su krasne pribehy ludi co sa dostali pomoocou toho ale je to na kazdom rozhodnuti aku si zvoli cestu ja by som urcie zvoli tuto cestu



59

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Lekari na lekarskych fakultach sa ucia poznavat priznaky roznych ochoreni, davat im rozne mena v cudzich reciach, aby to vyzeralo odborne a hlavne nezrozumitelne pre pacientov,  a podla "diagnoz" predpisovat rozne farmaciou odporucene lieky.

Rozmyslat, uvazovat a skusat cokolvek ine sa zasadne zakazuje a casto aj prisne tresta, bez ohladu na mozne uspechy.
Za poslusne sledovanie tych instrukcii su dobre plateni a odmenovani. A stavaju ich do pozicie nadludi, tj ludi s vyssim postavenim, mocou nad zivotom a smrtou, ako ostatneho naroda.
V USA napr maju prijem 3 az 6 krat tak vysoky ako ini univerzitne vzdelani ludia. A postupne sa ta situacia meni aj na Slovensku.

Naposledy upravil: RNG (2015-06-19 12:30:40)



60

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Konecne som sa dostal aj ja velke problemy mam stale mam hlieny zelene az krvave nasli mi staphylococcus epidermidis,streptococcus agalactine,bacterialna infekcia DCD,kvasinky,gramnegativne palicky ++,epitelove dlazdice+,G-koky++,enterobacter cloacae,acinetobacter baumanni,candida albicans,candida glabrata,zvyraskavel som palia ma usta ,ale psychicky velmi pracujem musim byt zdravy musim tu hnusobu porazit uzivam graviolu,cilostrum,lastragalus,vit.C,oreganovy olej,nac,jod,selen,acai,DGL,prodiotika20mld,chlorid cezia,kalinat,sem tam aj sodu bicarbonu,.olivovy olej,vytazok s trescej pecene niekedy mam taky problečm ze neviem uz kolko som toho pojedol je to strasne vela chudy som mam 194cm a 63kg a zacinaju ma dole boliet nohy.po tom mojom preruseni liecby RAT mi to znova zacalo rast tak som pristupil na dalsie RAT mam 18 oziarov za sebou.



61

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

zabudol som nemozem najst kde kupim monolaurin alebo nieco na tie moje bacterie a plesne



62

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Jan, chudnes, lebo mas oslabene travenie. Travenie je vec dostatku kyselin enzymov, mikrovlaknin a probiotik. Tieto si musios dodavat . Gravipla zialbohu po case znici aj probiotika v crevach, preto je obzvlast dolezite si ich pravidelne dodavat s mikrovlakninami. Totiz tieto prispievaju k imunite ovela viac, nez samotne telo je schopne.Naviac ti vytlacia aj skodlivre mikroby z criev, ako candidy, ktorych vylucky su neutotoxicke a karcinogenne.
A pil by som aj roztok praveho citricidalu(pozri hoogle.sk alebo biozdravie.sk,, musi hovorit ze obsahuje quaternialne zluceniny) 35 kvapiek do litra vody, po malickych glgoch cely den. Ja si robim vodu na pitie, do krotej davam mikrovlakniny, citral, citricidal a vitamin C. Ochutim si ju pomegranatovou stavou.
Probiotika treba mat kvalitne, take co su kyselinovo a tepelne odolne, aby sa dostali zive do criev, kde sa pomocou mikrovlaknin vyse 1000 nasobne rozmnozia a vytlacia rozne skodlive mikroby odtial, naviac vyrbia kopy obrannych latok co ti pomozu potlacit rozne mikroby aj inde v tele.
Najrychlejsie mozes dostat najnovsie  monolaurin napr zo Swansonvitamins.com
http://www.swansonvitamins.com/health-f … ap-90-vcap
Ja beriem davku az 2 x 10 gramov v pripade viralneho utoku, inac 2 x 5 gramov staci.



63

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Konecne som uz na slobode po 33oziaroch s kopou bakterii sice bez nadoru ale z dalsimi komplikaciami ako nalez na plucach,malo zeleza,malo bielkovin,zvyseny zapal,spalene usta atd.Idem uz len alternativnou cestou lebo za to trpenie a komplikacie je to fakt blbost . Musim nastartovat imunitny system ktory je velmi slaby.Momentalne mam  ASTRAGALUS,OREGANOVY OLEJ,GRAVIOLU,BETA GLUKAN,CHLORID CEZNY,KALINAT,SELEN ZINOK,SALVESTROL,D3,NAC,vit C1000,COLOSTRUM, a najviac co mam hubu aspergilus co je na nu najlepsie?



64

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Odporucam napravit travenie, tj kyseliny enzymy, mikrovlakniny a probiotika To urobi pre imunityu najviac.Tiez ti to doda ziviny pre regeneraciu tela, najma bielkoviny, co su nevyhnutne na regeneraciu roznych tkanin. Nezabudaj na entericky pokryty pancreatin, zamorene telo s roznymi znicenymi/spalenymi tkanivami treba odmorit, aby sa mohlo regenerovat a branit.
Na aspergily pomoze najviac asi oreganovy olej



65

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Mam Pancreatin ph micro-Coat enteric coated a neprehltnem ho cez ústa môžem ho rozpustit?



66

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Mozes, ale tym sa jeho ucinnost ciastocne znizi. Nuz co...



67

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Momentalne mam silny zapal v ustach a skusam ale mam velke sucho v ustach a musim stale pit vodu a prinosove dutiny su zapchate cistim kazdu hodinu preplachom s morskej soli a stále idu zo mna hlieny skoro zelené a zacina má boliet a znova opucha ten nador



68

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Suche oci suche slinne zlazy a podobne je z cinnosti najma nasich virusov. Pouzi colostrum(2 z 15 gramov) a monolaurin (2 x 10 gramov) A samozrejme roztok citricidalu do nosa, serrapaptazu a oreganovy olej v kapsuliach.
Morska sol je len celkom malicko  antimikrobialna.



69

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Po tvari sa mi vyhadzali pigmentove hnede skvrny 1mm a najskôr su cervene a potom zhnednu



70

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Rozne kozne prejavy tiez mozu byt dosledok ptremnozenych virusov, co napadli aj melaminove bunky.



71

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

dnes sa mi začali olupovat bruska na prstoch a to palenie v ústach je na vecer velmi silne ako keby som vyschinal stále som na tých 60kg.hlieny mi zapchaju nos a potom dýcham ustami.Malo spavam čo musim stale vlhcit ústa.



72

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Bojuj preti tym virusom ovela aktivnejsie, ako som ti naznacil masovymi davkami antiviralnych.  Colostrum aj monolaurin aj citral (lemon grass oil) su nielen antiviralne, ale aj protirakovinne zaroven.



73

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Ahojte precitajte si konecne pravdu o tej vasej liecbe tzv http://www.badatel.net/studia-skumala-v … v-sokoval/



74

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Nic noveho pre mna.
Najmenej 60 rokov uz viem, ze radiacia sposobuje rakoviny a uz vyse 20 rokov viem, ze chemoterapia tak isto sposobi rakovinu aj u celkom  zdraveho cloveka
(jasne odskusane na mysiach, potkanoch a podobne)



75

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Uvediem to aj sem, aby ste videli, ako to lekarska mafia robi pri zamlcovani vedomosti okolo liecenia inac, nez je im to financne najvyhodnejsie

http://www.rexvox.com/videos/5/19135/mu … nadorovych



76

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Bol som na vysetreni PET CT-ZAVER je takyto-Patologicky zvyseny metabolizmus FDG maligneho charakteru v tumoroznej infiltracii v pravej maxilarnej oblasti a pravej casti tvrdeho podnebia+v loziskovych infiltraciach ,S4,S6,pravych pluc/mts lezie/.Preriedena kostna struktura v tele stavca Th9 s vypadkom metabolizacie FDG/v.s.benignej genezy/Difuzne zvyseny metabolizmus FDG v kostnej dreni ostatneho zobrazeneho skeletu /v.s.aktivacia KD nejasnej genezy-po TKD Hypertrofia prostaty.Plucny parenchym - loziskove infiltracie S4,S6,S9,S10 1dx max velkosti 10x9mm
Mam ist na operaciu 11.12.2015 na excizionalnu biopsiu z oblasti tvrdeho podnebia/2susp.papilomov?/do CA
Moc sa mi nechce. Co mam urobit?



77

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Co ma ta operacia vyriesit a ake bude poskodenie tela nou?Ked je to len biopsia, tak zrejme nevedia, len tusia, ze sa jedna o rakovinu, ale popri tom uz tvrdia nieco o "malignant"
Na kostne problemy su mineraly a vitaminy na kosti, osobne by som bral aspon 10 000 IU vitaminu D-3 a 200 mikrogramov vitaminu K2(MK7)
Na prostatu (hypertrofia=zvacsena)su doplnky ako saw palmetto oleje a beta sitosterol a ine steroly, v davkach az vyse gramu Papilomy su nasledky viralnej cinnosti takze pozri na rozne antviralne pri tom v teme Herpes.
Ja som mal nedavno silny viralny utok na nervove obaly a slachy a odstranil som ho masivnymi davkami colostra(2 x 10 gramov)
monolaurinu ( 2 x 5 gramov) a
Chaparalu(2 x 1 gram)
Trvalo mi to len 4 dni odstranit, inac ludia trpia na zapal sedacieho nervu aj mesiace.