101

Re: Herpes

RNG,

aktívna dávka extraktu olivových listov je 3 x 2 tbl. /3 x 2 toho 20%/
A udržiavacia je koľko?

Ď



102

Re: Herpes

Ja pouzivasm tento
http://www.swansonvitamins.com/swanson- … mg-60-caps
kde 3 x 2 kapsule maju obsah 3 x 300 mg oleuropeinu.
Udrzobna davka po dlhsom case brania plnej davky je  2 x 1 taka kapsula, tj 2 x 150 mg oleuropeinu.



103

Re: Herpes

RNG napísal(a):

Nuz ja neviem ako to "presne" treba davkovat, ale nemyslim, ze sa ti podari akokolvek do seba dostat viac nez 15 kvapiek citralu za den, tj takeho nariedeneho 3 x 15 kvapiek.
Ja som pouzil olej z citronovej travy aj transdermalne, naprel som si klby s nim, alwe zialbohu to nechava hnede flaky na kozi, ktore zidu dole len s kozou, tj si zafarbeny 2 az 4 tyzdne.
Ale ja som si natrel paty a bederny klb, a tam mi to zafarbenie nevadilo.

Ahoj RNG, tak uz mam ten olej z citronovej travy, konkretne tento co som ti spominal: http://www.iherb.com/Now-Foods-Essentia … 30-ml/3330
Tak ma napadlo, skusal si ho uz niekedy??? Je vobec jedly???

Naposledy upravil: Pietro (2015-09-18 09:14:37)



104

Re: Herpes

Samozrejme je jedly, citronova trava sa pridava do vela jediel a tento olej je z nej destilovany, tj bez pouzitia chemie. Pouzivam ho do zeleninovo ovocnych mixov, aj do drinkov, tak ze ho zmiesam 1:2 s alkoholom a potom pouzijem viac kvapiek z neho.



105

Re: Herpes

RNG napísal(a):

Samozrejme je jedly, citronova trava sa pridava do vela jediel a tento olej je z nej destilovany, tj bez pouzitia chemie. Pouzivam ho do zeleninovo ovocnych mixov, aj do drinkov, tak ze ho zmiesam 1:2 s alkoholom a potom pouzijem viac kvapiek z neho.

A do coho kvapkas ten olej z citronovej travy, do pohara s vodou??? Alebo do caju??? Ak do caju, tak moze byt aj horuci????



106

Re: Herpes

Do cohokolvek sa to hodi, samozrejme aj do horuceho caju. naskonierc povodne vlastnosti citralu zistili pitim caju z citronovej travy, v Izraeli A ten caj varili, vsakze.



107

Re: Herpes

RNG,
zaberá extrakt z olivových listov aj na vírusy?
Alebo ako to je, čo je dobré na vírusy?
Čo by ste odporučil na vírusy?
Ď

Naposledy upravil: Mik (2015-10-30 18:00:30)



108

Re: Herpes

Olivovylist zabera aj na virusy.
Ale pri silnom viralnom utoku odporucam brat
chaparal 2 x 1 gram,
colostrum 2 x 10 gramov
monolaurin 2 x 5 gramov
a hromady vitaminu C, az 1 gram esteru C kazdu hodinu.



109

Re: Herpes

Pan RNG prsstudovala som vela z Vasich rad a mozno som to s doplnkami aj prehnala tak Vas poprosim o radu ako to kombinovat... Mam zvysene ASLO na 600 po mesiaci s doplnkami islo o 30 nizsie. Nic moc ale hlavne ze ide dole. Okrem toho mi pozvrdili HPV a mykoplazmu a ureaplazmu. Vybrala som tetracyklin ale nepomohlo. Mam doma tieto pripravky a snazim sa to pocas dna kombinovat ale je toho tak vela ze neviem ci sa to da lebo sa bojim si davat toho vela naraz, aby sa to neminulo ucinkom. Prosim viete mi v tom poradit?
Rano si davam na lacno
Olej z pestreca
Ranajky
Zinok50mg
Selen 200mcg
Vitamin c
Ester c
Po obede
Olea leaf extract 75mg oleuropein
Plus oregano kapsule now 55%carvacol

Po veceri
Olea leaf
Oregano

Vecer jablko a probiotikum

Ale mam este citricidal a indonal a dokonca som nasla aj nejakeho slovenskeho dodavatela čagy. Maju stranku caga.sk a tam so. Objednala kapsule. Ale tieto tri veci uz fakt neviem kam zaradit a ci uz to nie je prilis:-)
Chceme sa do toho pustit aj s priatelom, s tym ze mesiac si dame pauzu aj od milovania a po mesiaci len s ochranou. Myslite, ze by to do februara kedy mam ist na kontrolne stery na hpv mohlo zabrat? Dakujem velmi velmi za odpoved a prajem vsetko dobre... Je uzasne ze si najdete cas a takto radite a pomahate ludom... Naozaj klobuk dole. Majte sa



110

Re: Herpes

Tetracyklin dava zelenu mykoplazmam , ureaplazmam aj virusom tym ze potlaci ich prirodzeneho nepriatela, probiotika.
Takze prve na com musis pracovat je obnovit si probioticku floru v crevach branim kvalitnych probiotik a sustavne podporovat ich rozmnozovanie branim aspon 10 gramov zmesi mikrovlaknin, cely zivot.
Proti vyrusom odporucam bojovat antiviralnymi, pozri na predosly prispevok a http://rng.nazory.eu/rubriky/h/herpes
Pri infekcioam HPV s condilomami odporucam brat aj DIM,  2 x 100 mg,  aby sa ti to nezvrhlo mna rakovinu. Vysoko aslo znamena nejaku infekciu streptokokov v tele, moze to byt len jhnisavy vacok pod zubom, a na to je ucinne brat roztok citricidalu, ktory pracuje aj tam, kde atb zlyhaju, najma ked ho pouzijes spolu so serrapeptazou, co odmaskuje rozne  maskovane infekcie v tele



111

Re: Herpes

Takze moze bYt kombinacia selen
zinok
nac zatial mam len acc long
citricidal higher nature 60kvapiek denne
Psyllium
Probiotika
A indonal ( ked vyberem indonal kupim si DIM)

Extrakt z olivovych listov a kvapky z vilacory mam vynechat alebo mozem skombinovat aj to?dakujem velmi pekne za odpoved.



112

Re: Herpes

Okrem toho som samozrejme zaradila vela zeleniny a ovocia a vyradila cukor...



113

Re: Herpes

Este prosim Vas, myslite ze ta ureaplazma by po mesiaci mohla byt prec? Robim si aj vyplach s gse...len priatel nema ako tam jemu asi len naordinujem citricidal



114

Re: Herpes

Neviem, ci citricidal z high nature obsahuje quaternialne zluceniny, aby bol ucinny.
A na mykoplazmy je najucinnejsie extrakt z olivovych listov v davke 3 x 300 mg oleuropeinu



115

Re: Herpes

Mam olive leaf extract superior herbs od swanson 75mg oleuropein ale nie je o ten extra silny ale s 500mg tam je kolko kapsul denne prosim vas? Ak ratam spravne ze 4 kapsule tak si ich mozem davat po dvoch? A ako dlho? A aka je potom udrziavacia davka? Dakujem.



116

Re: Herpes

Ja osobne odporucam na  intenzivne branie 3 x 300 mg oleuropeinu, co by bolo z toho slabsieho 3 x 4 kapsule. Udrzobna davka je 2 az 3 x 150 mg oleuropeinu, dlhodobo pre nakazach ako boreliozy, chlamidie a podobne
.Na virusy je dost aj inych, a netreba ich brat , teda tie najsilnejsie cely cas.



117

Re: Herpes

Tak odporucate nieco ine? Napriklad ten monolaurin alebo chaparal? Este som nasla caj a vytazok z vilcacory. Dakujem



118

Re: Herpes

VIV, chaparal  a monolaurin su najma na virusy, monolaurin aj na niektore ine mikroby, najma tie, co maju tuky v bunecnych blanach.



119

Re: Herpes

Ok tak uz mam aj ten extra silny extrakt z olivovych listov a Nac. Mozem si dat rano NAC 600mg aj so zinkom spolu po ranajkach? A potom od obeda 3x 300mg oleuropeinu do vecera. A vecer zase Nac a probiotikum? Popritom si davam este vilcacoru a ten indonal a vobec neviem co s cim mozem kombinovat alebo radsej odstup medzi tym?
A na tu ureaplazmu, ja viem, ze neexistuje dany cas kolko to trva kym ju znicim, ale netusim vobec ci mozem ist uz po mesiaci brania na testy znova,alebo to vobec nema zmysel a treba aby ta intenzivna liecba bola dlhsia? Dakujem:-)



120

Re: Herpes

Testy samozrejme nie su zbytocne.Ale na ureaplazmu treba viac, ako mesiac na vynicenie.
Uvednene doplnky mozes lubovolne miesat. Jedine na co si musis davat pozor je nebrat probiotika a antimikrobialnymi latkami ale dat medizxi ne pauzu aspon 2- 3 hodiny. Pretro odporucam brat probiotika s jablkom na noc, co najneskor.



121

Re: Herpes

Rng na testivhbureaplazmy som este nebola ale celkovo sa citim lepsie po tom olivovom extrakte tak snad bude v januari vsetko ok. Mam ale este jeden problem. Asi to s extraktom olea leaf nesuvisi ale asi po mesiaci brania sa mi na krku zvacsila uzlina na pravej strane nizsie pod uchom. Doktorka sa zhrozila ze je velka a poslala ma na usne. V nose ani v hrdle streptokoka nemam, poslal ma aj na rontgen a povedal z vsetko je v poriadku. Uzlinu dalej neriesili. Ale ja som z toho nervozna. Na kozi sa mi uz asi pol roka robia cervene flaky. Po natierani oreganovym olejom s kokosovym to odislo ale zase sa vratilo. Moze byt ta uzlina z toho? Mam si vyziadat nejake sono, alebo straci ten rontgen? Dakujem velmi za odpoved a prajem krasne sviatky



122

Re: Herpes

Uzliny su z rozlicnych nakaz, ktore sa musia nachadzat v blizkosti. Na krku to moze byt zo zubov, z prinosnych nakaz , z nakaz v strednom uchu  a podobne. Odporucasm brast roztok citricidalu, oreganovy olej a serrapapeptazu. To pokryje vacsinu nakaz, ci uz bakterialnych alebo hlienovych.
Hlienove nakazy v strednom uchu ti ziadnym testom nevedia zistit.



123

Re: Herpes

Ucho ma obcas boli aj som to usnemu vravela ale tvrdil ze mam vsetko v poriadku. Ten roztok gse si mozem dat aj do ucha? Pomohlo by to? Cakam este na chaparal tablety co som objednala a betaglukany. Treba tym padom aj tu serapapeptazu? Diky



124

Re: Herpes

Zvonku do ucha znamena ze sa do stredneho ucha nic nedostane , lebo je to oddelene bubienkom. Do stredneho ucha, tj do dutin v nom sa dostane spravidla len prchavy oreganovy olej,  aj ked ho beries ustne.



125

Re: Herpes

Jasne. V tom pripade ale asi bude treba kvapalnu formu oreganoveho oleja chapem to spravne? A este k tej uzline, moze byt zvacsena kvoli koznemu ochoreniu na krku? Diky



126

Re: Herpes

Odprucam entericky pokryte kapsule, lebo z tekuteho pre jeho stiplavost nemozes zobrat dostatocnu davku. Produkt firmy  NOW na v kazdej kapsuli 100 mg carvacrolu a ucinna davka zacina od 3 x 200 mg carvacrolu.
Neviem co mas, lebo to moze byt lymfaticka uzlina, alebo iny utvar, ako napr cysta, myom a podobne.