601

Re: GSE-ktoré je účinné?

Dobry den pan RNG
chcem sa s vami poradit
Dbes mi zistili chlamydie trachomatis
Je mozne ich vyliecit koloidnym striebrom a citricidalom?
Ale odporucate este nieco ine dokupit?
Dakujem



602

Re: GSE-ktoré je účinné?

Chlamidie trachomis sa vedia maskovat do vacsich celkov, preto okrem spomenuteho odporucam aj odmaskovace, ako serrapaptaza aj extrakt z olivovych listov, co je ucinny na rozne maskovane a vnutrobunecne paraziticke formy.



603

Re: GSE-ktoré je účinné?

RNG napísal(a):

Chlamidie trachomis sa vedia maskovat do vacsich celkov, preto okrem spomenuteho odporucam aj odmaskovace, ako serrapaptaza aj extrakt z olivovych listov, co je ucinny na rozne maskovane a vnutrobunecne paraziticke formy.

Dakujem za odpoved
Tak si kupim
1. Citricidal
2. Koloidne striebro
3. Extrakt z olivovych listov
4. Citala som ze aj oreganovy olej je dobry..... Co vy na to treba aj ten?
5. Niekde ste pisal ze aj samento..... Je aj ten potrebny?
6. Serrapaptaza.... Prosim vas co je to? Je to nevyhnutne na vyliecenie? Viete mi poradit konkretny produkt neviem ktore parametre sledovat aby som nekupila nekvalitny

Stale mam podozrenie ci su vysledky od lekara spravne... Je mozne nakazit sa na kupalisku?
Dakujem



604

Re: GSE-ktoré je účinné?

Chlamidie sa daju chytit vselikde , tie trachomis su dokonca tak bezne, ze lekari pre istotu detom po porode davaju do oci kvapky, ci uz obsahujuce striebro alebo rozne atb, lebo z matky sa chlamidiova infekcia pri porode moze dostat detom do oci, co moze viest k slepote.
Ja samozrejme drzim vzdy vsetky menovane plus rozne ine, aby som sa vedel branit proti roznym  mikrobom, co mozem kedykolvek dostat
Kvapky Samento coumanda a banderol radim najma pri borelioze alebo chlamidiach pneumoniae/plucnych, a aj pri inych vnutobunecnych parazitoch, ako mykoplazmy rozneho druhu(nasledky ktorych su reumy/artritida a osteoartritida, )a L-formy

Serrapeptaza je enzym, ktory odhlienuje, odmaskuva rozne maskovane infekcie a zaroven bezpecne riedi krv a rozbija krvne zrazeniny
Ten definitivne drzim aj beriem Intenzivna davka je az 3 x 120 000 SU.
Osobne pouzivam tento, hoci na znacke vyrobcu nezalezi, len na davke/ucinnosti, co je jasne vyjadrena mnozstvom jednotiek SU
http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Best … l&ic=5

Na mnohe choroby su casto laboratorne vysledky nepresne, takze by som sa na jediny rozbor nikdy nespoliehal.
Hlavne na boreliozy a chlamidie a na mykoplazmy a L-formy poriadne testy ani neexistuju zatial. Aj na virusy je to slabe.

Naposledy upravil: RNG (2015-07-15 06:47:43)



605

Re: GSE-ktoré je účinné?

RNG napísal(a):

Chlamidie sa daju chytit vselikde , tie trachomis su dokonca tak bezne, ze lekari pre istotu detom po porode davaju do oci kvapky, ci uz obsahujuce striebro alebo rozne atb, lebo z matky sa chlamidiova infekcia pri porode moze dostat detom do oci, co moze viest k slepote.
Ja samozrejme drzim vzdy vsetky menovane plus rozne ine, aby som sa vedel branit proti roznym  mikrobom, co mozem kedykolvek dostat
Kvapky Samento coumanda a banderol radim najma pri borelioze alebo chlamidiach pneumoniae/plucnych, a aj pri inych vnutobunecnych parazitoch, ako mykoplazmy rozneho druhu(nasledky ktorych su reumy/artritida a osteoartritida, )a L-formy

Serrapeptaza je enzym, ktory odhlienuje, odmaskuva rozne maskovane infekcie a zaroven bezpecne riedi krv a rozbija krvne zrazeniny
Ten definitivne drzim aj beriem Intenzivna davka je az 3 x 120 000 SU.
Osobne pouzivam tento, hoci na znacke vyrobcu nezalezi, len na davke/ucinnosti, co je jasne vyjadrena mnozstvom jednotiek SU

http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Best … l&ic=5

Na mnohe choroby su casto laboratorne vysledky nepresne, takze by som sa na jediny rozbor nikdy nespoliehal.
Hlavne na boreliozy a chlamidie a na mykoplazmy a L-formy poriadne testy ani neexistuju zatial. Aj na virusy je to slabe.

Dakujemza dopoved
Tym padom samento nemusim brat kedze nemam chlamydie pneumonie ale trachomatis alebo je to potrebne?

1. Este sa chcem spytat ci brat sepparazu alebo NAC ? Lebo niekde na fore ste odporucali nac
Je medzi nimi velky rozdiel v ucinku?
Ta sepparaza je dost draha 42 eur a kedze potrebujem preliecit aj partnera je to dost drahe
Ten Nac je trosku lacnejsi
Samozrejme ak to je nevyhnutne kupim aj seppapeptazu len nech sme zdravi

2. Druha otazka mam brat aj len extrakt z olivovych listov aj oreganovy olej alebo staci jeden z nich?
Nikdy som chlamydie trachomatis nemala takze ma to prekvapilo
S manzelom samozrejme partnerov nestriedame smile
Som rada ze existuje clovek ako vy a ma nam kto poradit
Lekar mi chce dat atb tetracykliny no ja som nebrala atb 14 rokov lebo ich dost zle znasam takze sa im chcem vyvarovat a hlavne tetracyklinom viem ake je to svinstvo

Naposledy upravil: siska3 (2015-07-15 07:10:42)



606

Re: GSE-ktoré je účinné?

Neviem na kolko je samento tu potrebne.
NAC a serrapaptaza odhlienuju/odmaskuju dost podobne.
Lenze serrapeptaza aj rozbija krvne zrazeniny a bezpecne riedi krv, zaroven je protizapalova.
http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Best … l&ic=7
Na rozne vnutrobunecne parazity je najucinnejsi extrakt z olivovych listov, pozri na tento, co ma v kazdej kapsuli az 150 mg oleuropeinu a teda davkovanie je 3 x 2 kapsule, intenzivne, a 2 x 1 kapsula dlhodobo udrzobne
http://www.swansonvitamins.com/swanson- … mg-60-caps



607

Re: GSE-ktoré je účinné?

RNG napísal(a):

Neviem na kolko je samento tu potrebne.
NAC a serrapaptaza odhlienuju/odmaskuju dost podobne.
Lenze serrapeptaza aj rozbija krvne zrazeniny a bezpecne riedi krv, zaroven je protizapalova.
http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Best … l&ic=7
Na rozne vnutrobunecne parazity je najucinnejsi extrakt z olivovych listov, pozri na tento, co ma v kazdej kapsuli az 150 mg oleuropeinu a teda davkovanie je 3 x 2 kapsule, intenzivne, a 2 x 1 kapsula dlhodobo udrzobne
http://www.swansonvitamins.com/swanson- … mg-60-caps

Tak samento brat nebudeme ani oreganovy olej ani serrapeptazu
Objednala som teda

1. CITRICIDAL PROFESIONAL 60% od firmy Bio/chem Research

2. OLIVE LEAF EXTRACT super strength 20 % olensopein od firmy Swanson 750 mg

3. NAC 600 mg od firmy swanson lebo doktor best nemali ale v oboch je 600 mg

4. KOLOIDNE STRIEBRO

Poprosim vas este poradit ohladom davkovania na chlamydie trachomatis ci je to postacujuce
1. Citricidal 35 kvapiek na liter
2. Olive extract 3x denne 2 tablety
3. NAC 2x denne 1 tabletu
4. Koloidne striebro 2x denne 1 lyzicu

Mozem davky jednotlivych produktov zvysovat postupne alebo dat narazovu davku?
Dakujem vam pekne verim ze sa z toho s manzelom dostaneme



608

Re: GSE-ktoré je účinné?

To je spravne davkovanie, narazove davky nepotrebujes



609

Re: GSE-ktoré je účinné?

RNG napísal(a):

To je spravne davkovanie, narazove davky nepotrebujes

Dakujem za odpoved

Chcem sa este spytat
1. ci tato kura s tymito produktami je postacujuca alebo je potrebne este aj oreganovy extract
2. Priblizne ako dlho je potrebne brat tieto produkty kym sa clovek zbavi chlam. Trachomatis



610

Re: GSE-ktoré je účinné?

Myslim ze 2-3 tyzdne by mali byt dost na to, ale to zalezi od odolnosti tej odrody co mas.Takze to moze byt aj ovela dlhsie.
Cim viac roznych antimikrobialnych beries, tym je istejsi ich ucinok. najma ked mas viacero nakaz, ci uz ti ich lekari diagnozovali , alebo nie.



611

Re: GSE-ktoré je účinné?

RNG napísal(a):

Myslim ze 2-3 tyzdne by mali byt dost na to, ale to zalezi od odolnosti tej odrody co mas.Takze to moze byt aj ovela dlhsie.
Cim viac roznych antimikrobialnych beries, tym je istejsi ich ucinok. najma ked mas viacero nakaz, ci uz ti ich lekari diagnozovali , alebo nie.

Dakujem za odpovede pan rng
Tak som zacala brat vyssie spomenute produkty
Dam vam vediet ako sa to vyvija
Mmnohi ludia tu hladaju skusneosti a feedback od ludi ktorym vase rady pomohli
Ja som hladala tiez no ziadne spatne reakcie som nenasla
Koloidne striebro berem 3 den za dva dni presla bolest hrdla a uzliny

Dnes som zacala brat citricidal a extract z olivovych listov
Zajtra pridam NAC
Pridavam postupne aby som videla reakcie mojho tela
Dnes mam pocit ze mi je vyrazne teplo ako keby ma palilo telo
Tiez mam pocit ze sa mi zhorsil exem na hrudi

Chcem sa spytat moze to byt uhynova reakcia alebo alergia
Existuje alergia na citiricidal?

Citala som ze citricidal aj koloidne striebro sa mozu pouzivat aj na vyplachy okrem ineho aj posvy
Chcem sa spytat ci je vhodne robit si tieto vyplachy pri chlamydii trachomatis
Je zname ci pri zabiti clamydie dochadza k prasknutiu a uvoneniu dalsej nakazy ( teda ak som to spravne pochopila)
To je dovod preco sa nema praktizovat ani pohlavny styk medzi partnermi
Preto sa pytam ci je vhodne robit tieto vyplachy koloidnym striebrom a tiez citricidalom
Chcela som to kombinovat, rano koloid striebro a vecer citricidal

Samozrejme doplnim probiotika a prebiotika
Viete mi poradit ake mnozstvo probiotik je potrebne brat ?
Dakujem



612

Re: GSE-ktoré je účinné?

Ked zabijes mikrob, tak je mrtvy a nie je ziadny zdroj dalsich nakaz. Niektore maju ale v sebe toxicke latky, ktore sa okamzite uvolnia a dostanu do obehu a to sa nazyva Herxheinerova/uhynova reakcia a trva pokial to telo zo seba nevyhodi.
Alergie existuju skoro na vsetko, ale niektore su extremne vzacne.Ludia na toto forum, chodia pokial maju zdravotne problemy.
Ked ich vyriesia, zriedka sa sem znova obratia

.Aj najsilnejsi zdroj probiotik ich neobsahuje ani tisicinu potrebnu na osidlenie criev, Tj povazuj ich len za malicke nasady a podporuj kazdodenne mikrovlakninami, aby sa rozmnozili mnohotisic krat. Len vtedy sa ich plny uzitok ukaze.
Odporucam brat len take, co su tepelne a kyselinovo odolne, lebo inac sa nemusia dostat do criev este zive. Pozri napr na toto
http://www.iherb.com/Healthy-Origins-Pr … l&ic=1



613

Re: GSE-ktoré je účinné?

RNG napísal(a):

Ked zabijes mikrob, tak je mrtvy a nie je ziadny zdroj dalsich nakaz. Niektore maju ale v sebe toxicke latky, ktore sa okamzite uvolnia a dostanu do obehu a to sa nazyva Herxheinerova/uhynova reakcia a trva pokial to telo zo seba nevyhodi.
Alergie existuju skoro na vsetko, ale niektore su extremne vzacne.Ludia na toto forum, chodia pokial maju zdravotne problemy.
Ked ich vyriesia, zriedka sa sem znova obratia

.Aj najsilnejsi zdroj probiotik ich neobsahuje ani tisicinu potrebnu na osidlenie criev, Tj povazuj ich len za malicke nasady a podporuj kazdodenne mikrovlakninami, aby sa rozmnozili mnohotisic krat. Len vtedy sa ich plny uzitok ukaze.
Odporucam brat len take, co su tepelne a kyselinovo odolne, lebo inac sa nemusia dostat do criev este zive. Pozri napr na toto
http://www.iherb.com/Healthy-Origins-Pr … l&ic=1

Takze odporucate robit vyplachy citricidalom a kooidnym striebrom?
Dakujem



614

Re: GSE-ktoré je účinné?

Nuz nemoze to zaskodit a rozhodne to vydezinfikuje/znici mikroby na cas.



615

Re: GSE-ktoré je účinné?

Dobry den dostala som teraz vecer zvysene teploty a som velmi slaba
Citim ko ma pali telo no tplota len zvysena
Moze to byt herxovq reakcia?
Mam na dva tri dni znizit davkovanie?
Brala som
2 x denne 1 kavova lyzica koloidne striebro asi 4. Den
Extrakt o oliv listov 3 x 1 tabletu zatial, dnes 2. den
Dnes prvy den NAC 2x 1
Citricidal 2 den 30 kvapiek zatial



616

Re: GSE-ktoré je účinné?

Nuz samozrejme to moze byt Herx. Najma ked na to ides hned plnymi davkami a mas silne mikrobialne zamorenie tela. Mozes znizit davkovanie alebo to vydrzat, casom sa to rychle zlepsuje.



617

Re: GSE-ktoré je účinné?

RNG napísal(a):

Nuz samozrejme to moze byt Herx. Najma ked na to ides hned plnymi davkami a mas silne mikrobialne zamorenie tela. Mozes znizit davkovanie alebo to vydrzat, casom sa to rychle zlepsuje.

Pridavam vyvoj situacie ako som slubila
No dnes som si dala len olivovy extract vsetko ostatne som na dnes vylucila mala som strasne bolesti hlavy a zvysenu teplotu
Bolelo ma cele telo
Zajtra zacnem postupne pridavat ostatane produkty
Musim to vsetko vydrzat
Len je to narocne kedze cely den som v aute a odsoferujem cca 5 hodin
A  v tom teple je to masaker

Len sa chcem spytat aky silny koncentrat vody s citricidalom si spravit na vyplach posvy
Predpokladam ze jedno deci vody staci ale neviem kolko kvapiek citricidalu
Prosim poradte, nechcem sa spalit smile
Staci vyplachovat raz denne citricidalom a raz koloidnym striebrom?
Alebo je to uz priliz?

Naposledy upravil: siska3 (2015-07-20 18:34:16)



618

Re: GSE-ktoré je účinné?

Nuz bezne odporucam 35 kvapiek na liter vody, tj na dva deci je to 7 kvapiek.
Staci sa preplachnut raz denne Ale nemyslim si, ze sa ti to podari len vyplachmi znicit, aj tak by som bral odmaskovac NAC a serrapaptazu a extrakt z olivovych listov

Naposledy upravil: RNG (2015-07-20 19:34:18)



619

Re: GSE-ktoré je účinné?

RNG napísal(a):

Nuz bezne odporucam 35 kvapiek na liter vody, tj na dva deci je to 7 kvapiek.
Staci sa preplachnut raz denne Ale nemyslim si, ze sa ti to podari len vyplachmi znicit, aj tak by som bral odmaskovac NAC a serrapaptazu a extrakt z olivovych listov


Dakujem
Ale ved ja berem aj NAC aj extrakt z olivovych listov aj citricidal a koloidne striebro
Jedine co neberem je serrapaptaza
Je potrebne brat aj serrapaptazu? Vravel ste ze  NAC na trachomatis bude postacujuci
Tie vyplachy su len doplnok



620

Re: GSE-ktoré je účinné?

OK.   NAC by malo postacit, ale ja som osobne netrpezlivy a pouzivam naraz vsetko mozne, len aby som to urychlil.
Nakoniec je v tom logika, lebo cin dlhsie ma clovek v sebe nakazu, tym viac skody v tele napacha.

Napr teraz som v stvrtok zrejme dostal viralnu nakazu (zvonka ci premnozene niektore co nosim v sebe?!?), co mi napadla oblast bedroveho klbu, tj sedaci nerv, slachy a dokonca aj stehenny sval. Tak som pouzil vsetko, co som na to mal, tj chaparal 2 x 1 gram, monolaurin 3 x 10 gramov, colostrum 2 x 15 gramov,  a samozrejme protiapalove, 4 x 1500 mg curcuminoidov s bioperinom.
V piatok a sobotu som nevedel ani sediet, ani lezat ani chodit, len potroche pomalicky dokrivkat. V nedelu som zo zufalosti skusil aj olej z citrovej travy, co obsahuje az 80% citrasu, silnej antiviralnej latky, a ten som si namazal vsade, kde to na dotyk bolelo. A cuduj sa svete, v nedelu to zacalo povolovat, tak som si to opakovane mazal vsade, kde ma to na dotyk bolelo, a na znicene nervove obaly som bral masivne DHA vo forme trescej pecene(mnam medicina) a dnes, tj v pondelok som uz v robote,
Sice pomaly ale viem uz normalne chodit a som naplno v praci. Takze netrpezlivost sa mi tentokrat vyplatila a dufam, ze mi ten virus nenapadol slachy natolko, ze sa mi skratia a budem si ich musiet mesiace natahovat, aby znova ziskali povodnu flexibilitu.
Kamarat mal nieco podobne pred 2 rokmi a trpel na to vyse 2 mesiace, v posteli, az konecne uposluchol moje rady a dal si vyssie davky rybacieho oleja(obsahuje DHA potrebny na regeneraciu nervovych obalov) a bol za 10 dni na nohach. Ten virus ale mu sposobil vacsiu skodu ako mne, lebo ho nijak neadresoval a jeho lekari mu nic nan nedali, dokonca mu ani ziadny virus nediagnozovali, len to ze ma zapaleny nerv( samozrejme bezdovodne...) a nazvali to sciatica a tym bol odbaveny.
Nuz ja si z domu z detstva pamatam na to nazov hexenshuss a tiez to nikdy nijak neliecili, max teple kupele a nejake neucinne masticky.

Ale ako vidite, liecit sa da vsetko, ked najdete pricinu a mate na to spravne nastroje. A nie su nto vobec nove nastroje, hoci ich lekari nepoznaju, lebo o doplnkoch sa nic neucia a aj virusy povacsine neadresuju, ale nechaju na telo sa ubranit proti nim.



621

Re: GSE-ktoré je účinné?

RNG napísal(a):

OK.   NAC by malo postacit, ale ja som osobne netrpezlivy a pouzivam naraz vsetko mozne, len aby som to urychlil.
Nakoniec je v tom logika, lebo cin dlhsie ma clovek v sebe nakazu, tym viac skody v tele napacha.

Napr teraz som v stvrtok zrejme dostal viralnu nakazu (zvonka ci premnozene niektore co nosim v sebe?!?), co mi napadla oblast bedroveho klbu, tj sedaci nerv, slachy a dokonca aj stehenny sval. Tak som pouzil vsetko, co som na to mal, tj chaparal 2 x 1 gram, monolaurin 3 x 10 gramov, colostrum 2 x 15 gramov,  a samozrejme protiapalove, 4 x 1500 mg curcuminoidov s bioperinom.
V piatok a sobotu som nevedel ani sediet, ani lezat ani chodit, len potroche pomalicky dokrivkat. V nedelu som zo zufalosti skusil aj olej z citrovej travy, co obsahuje az 80% citrasu, silnej antiviralnej latky, a ten som si namazal vsade, kde to na dotyk bolelo. A cuduj sa svete, v nedelu to zacalo povolovat, tak som si to opakovane mazal vsade, kde ma to na dotyk bolelo, a na znicene nervove obaly som bral masivne DHA vo forme trescej pecene(mnam medicina) a dnes, tj v pondelok som uz v robote,
Sice pomaly ale viem uz normalne chodit a som naplno v praci. Takze netrpezlivost sa mi tentokrat vyplatila a dufam, ze mi ten virus nenapadol slachy natolko, ze sa mi skratia a budem si ich musiet mesiace natahovat, aby znova ziskali povodnu flexibilitu.
Kamarat mal nieco podobne pred 2 rokmi a trpel na to vyse 2 mesiace, v posteli, az konecne uposluchol moje rady a dal si vyssie davky rybacieho oleja(obsahuje DHA potrebny na regeneraciu nervovych obalov) a bol za 10 dni na nohach. Ten virus ale mu sposobil vacsiu skodu ako mne, lebo ho nijak neadresoval a jeho lekari mu nic nan nedali, dokonca mu ani ziadny virus nediagnozovali, len to ze ma zapaleny nerv( samozrejme bezdovodne...) a nazvali to sciatica a tym bol odbaveny.
Nuz ja si z domu z detstva pamatam na to nazov hexenshuss a tiez to nikdy nijak neliecili, max teple kupele a nejake neucinne masticky.

Ale ako vidite, liecit sa da vsetko, ked najdete pricinu a mate na to spravne nastroje. A nie su nto vobec nove nastroje, hoci ich lekari nepoznaju, lebo o doplnkoch sa nic neucia a aj virusy povacsine neadresuju, ale nechaju na telo sa ubranit proti nim.

Dobry den pan rng
Som rada ze vam je uz lepsie:)
Ja som bola na odber krvi ci sa mi tam potvrdia chlamydia trachomaatis
Vysledky su negativne
Na manzelove vysledky este cakame
Chcem sa spytat na vas nazor
Je mozne ze by som mohla mat chlam trachomatis aj napriek tomu ze krvne vysledky su vporiadku?
Alebo to znamena ze ich mam ale nemam protilatky?
Akokolvek to je budem pokracovat v uzivani doplnkov lebo nejake potvorky sa v tele stale mozu najst
To potvrdzuje aj moja herx. reakcia



622

Re: GSE-ktoré je účinné?

Ziadny test nie je na 100% isty, chlamidie patria medzi tazko a nepresne detekovatelne testami na protilatky.
Kedze su to vnutrobunecne parazity, pomaly ucinkujuce a maskovane, telo ich casto a dlho vobec neregistruje, tj nemas na ne protilatky v krvi.
Ale ked sa ti nezjavia po viacerych krvnych testoch, tak ich s dost velkou pravdepodobnostou  nemas.



623

Re: GSE-ktoré je účinné?

RNG napísal(a):

Ziadny test nie je na 100% isty, chlamidie patria medzi tazko a nepresne detekovatelne testami na protilatky.
Kedze su to vnutrobunecne parazity, pomaly ucinkujuce a maskovane, telo ich casto a dlho vobec neregistruje, tj nemas na ne protilatky v krvi.
Ale ked sa ti nezjavia po viacerych krvnych testoch, tak ich s dost velkou pravdepodobnostou  nemas.

Ach uz som sa chcela tesit ze sme ok no ako vidimtake iste to nie je
Po ako case ma zmysel opakovat krvne testy?



624

Re: GSE-ktoré je účinné?

Nuz opatrne sa mozes tesit, , ale pre istotu by som si to nechal zmerat este viac krat, neskor.
Mesiac -dva je dostatocne dlho, aby ked mas tu infekciu v tele by sa prejavila.
Podobne je to aj s inymi maskovanymi infekciami, ako chlamidia pneumoniae, borelioza, rozne L-formy a mykoplazmy.



625

Re: GSE-ktoré je účinné?

Dobry den pan RNG
takze krvne testy na chlamydie trachomatis mame s manzelom negativne
Kedze neviem nakolko tomu verit, neviem ci je to preto ze nemame protilatky, radsejbereme citricidal, extract z olivovych listov aj NAC davkach ako ste kazal
Okrem toho aj koloidne striebro
Bereme asi 2 tyzdne
Asi 5 dni robim vyplachy posvy citricidalom 4 kvapky na jedno deci vody
Chccem sa spytat
1. Staci robit vyplach jednym deci vody alebo je potrebne viac?
2. Podla vas ako dlho mame brat tieto doplnky na chlamydie trachomatis?
3 zacala som mat mierne palenie v posve. Je to mozne z dovodu ze robim vyplachy posvy a znicila som probioticke bakterie?
Probiotika bereme per oralne
Mam to vydrzat kym sa liecime a potom nasadit probioticke cipky ?
Alebo to urobit tak ze rano vyplach posvy citricidalom a na noc si dat probioticky cipok?
Myslite ze je to rozumne riesienie?
Dakujem



626

Re: GSE-ktoré je účinné?

1. bohate staci.
2. pre istotu este aspon 3 tyzdne
3 mozne, rob si vyplach slabsi, len 2 kvapky do deci.Samozrejme je lepsie rano urobit vyplach a vecer si nasadit probiotika.



627

Re: GSE-ktoré je účinné?

Pan RNG chcem sa s vami este poradit
Berem celu tu kuru na tie chlamydie trach. asi dva tyzdne

Okrem toho mam uz davnejsie tetaniu ktora je raz horsia a chvilu lepsia
Odkedy som zacala brat ctricidal extrakt z olivovych listov NAC a koloidne striebro, velmi sa mi za tie dva tyzdne zhorsili prejavy tetanie
No teraz rozmyslam ci tie prejavy nie su masivnou Herxheim reakciou

Prve dni pocit chripky unavy a bolesti tela, ale s tym som pocitala
No posledny tyzden velke teplo a palenie tela hlavne ruk a noh
Tiez trpnutie a stipanie koncatin
Velky tras tela a niekedy zavrate asi aj nizky tlak
Skusila som si dat xanax kedze som si najprv myslela ze je to z tetanie ale velmi mi nezabral

Citala som ze aj taketo mozu byt Herx reakcie
Dokonca som nevladala ist do roboty a musela som si vybrat 3 dni dovolenky

Davky tych doplnkou som navysovala postupne a stale som za dva tyzdne len na cca 3/4 davkach ktore ste vy odporucal
Neviem sa dostat vyssie lebo mi je vlemi zle a neviem ci je to tetaniou ale Herx reakciou

Moje davkovanie
1. Citricidal vypijem cca 3/4 litrovej flase s 35 kvapkami za den
2. Extrakt z oliv listov 3 denne 1 tableta
Mala by som brat 3 denne 2 tablety ale je mi potom velmi zle
3 NAC 2x denne
4. Koloidne striebro 1 x denne
Plus vyplachy posvy citricidalom
Probiotika samozrejme berem aj produkt na pecen nech sa lahsie cisti

Na tetaniu samozrejme berem vsetky mozne mineraly a vitaminy hlavne B D C atd
Asi mam tych bakterii vela, mozno nemam trachomatis ale vyzera to tak ze je tam riadny zverinec

Myslite si ze aj napriek tomu ze neberem uplne plne davky tychto doplnkou, mozem sa vyliecit?
Hlavne ten extrakt z oliv listov berem len polovicu toho co vy odporucate
Respektive viete mi dat nejaku radu ako dalej pokracovat, som z tych stavou vycerpana

Dakujem ze mi tak pomahate, velmi si to vazim
Ludi ako vy je velmi malo



628

Re: GSE-ktoré je účinné?

Dost pravdepodobne je, ze nemas v poriadku travenie, co je vec kyselin enzymov mikrovlaknin a probiotik. Toto ma velky vplyv na absorbciu zivin, tj aj mineralov, aj roznych zivin na regeneraciu, imunitu , vyrobu energie a podobne.
Odporucam to adresovat najprv. Totoz zle travenie as absorbcia sa nedaju nahradit doplnkami



629

Re: GSE-ktoré je účinné?

Ale podla vas je mozne vyhubyt tie chlamydie trach. aj s takymi davkami ako som uviedla vyssie

Prosim vas poradte mi konkretne doplnky na zlepsenie absorbcie
Probiotika berem aj s vlakninou
Dakujem



630

Re: GSE-ktoré je účinné?

siska3 napísal(a):

Ale podla vas je mozne vyhubyt tie chlamydie trach. aj s takymi davkami ako som uviedla vyssie

Prosim vas poradte mi konkretne doplnky na zlepsenie absorbcie
Probiotika berem aj s vlakninou
Dakujem

Ak si zlepsis travenie, tak samozrejme si zlepsis aj absorbciu. Takze este si mozes doplnit kyseliny aj enzymy.
Kyseliny mas napriklad tieto: http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Beta … l&ic=3
Enzymy: http://www.iherb.com/Now-Foods-Pancreat … l&ic=4

Treba brat zmes mikrovlaknin, pretoze tak ako my potrebujeme pestru stravu, tak aj nase probiotika ju potrebuju. Cize mikrovlakniny mas napriklad psyllium, inulin, ovsenu vlakninu, glucomannan, arabinogalaktany, modifikovane citrusove pektiny, denne treba dodat aspon 10-20 gramov mikrovlaknin.



631

Re: GSE-ktoré je účinné?

Detto



632

Re: GSE-ktoré je účinné?

Zdravim, viete mi niekto poradit kde sa da este kupit pravy Citricidal, bud kvapky alebo v tabletkovej forme?? Kvapky som naposledy kupovala cez http://www.hoogle.sk/CITRICIDAL-bio-che … l-d539.htm ale tam je momentalne nedostupny sad



633

Re: GSE-ktoré je účinné?

tu: http://biozdravie.sk/obchod/citricidal/ … oncentrat/

dnes mi prisiel. 25eur + 6eur doprava...



634

Re: GSE-ktoré je účinné?

Dakujem za tip. A mate ho prevereny, je to ten pravy ucinny??



635

Re: GSE-ktoré je účinné?

Nuz zda sa, ze to je tentokrat v sucasnosti ten ucinny



636

Re: GSE-ktoré je účinné?

Lucia22 napísal(a):

Dakujem za tip. A mate ho prevereny, je to ten pravy ucinny??

Lucia22, pozri tento prispevok, tam uz aj napisal vysledok testu ucinnosti pouzivatel fora, co to kupoval. Takze mal by byt pravy.
http://rng.jecool.net/viewtopic.php?pid=54469#p54469



637

Re: GSE-ktoré je účinné?

.



638

Re: GSE-ktoré je účinné?

Ahojte,

Prisiel mi citricidal z hoogle.

Dnes som skusal kvasinkovy test podla navodu vyssie (v 2 poharoch po 1dc vody, cukor, 10g kvasnic, premiesat + do jedneho pohara 4 kvapky citricidalu).

Zial po 1,5 hodine mi to viditelne a pocutelne kvasi v oboch poharoch. V tom s citricidalom je na povrchu mensia vrstva peny ale bublinky z neho idu naplno ako z mineralky. Skusil som zo srandy este pridat 3 kvapky citricidalu, takze celkovo tam mam 7 kvapiek, uvidim ci to pomoze.



639

Re: GSE-ktoré je účinné?

Pockaj aspon 3 hodiny, kvasenie nemusi byt z rozmnozovania sa kvasiniek,ale z enzymov, co uz pred tym vyrobili
Ako som povedal, tu sa hrozne podvadza....
Takze som sa tesil predcasne??
Napis.



640

Re: GSE-ktoré je účinné?

Aj po 3 hodinach sa mi zda ze to kvasilo.
Spravim ten test odznova.

Len mi prosim ta  potvrd ze navod nizsie je dobre a po kolkych hodinach a aky vysledok mam ocakavat:

Do pohara:
1. 1dc vody
2. kavova lyzicka krystaloveho cukru
3. 10g kvasnic
4. poriadne rozmiesat a pridat 4 kvapky citricidalu

Do druheho pohara bez citricidalu...

VYSLEDOK: po 3 hodinach v pohari s citricidalom ziadne bublinkovanie (?) Dovtedy moze este bublinkovat a sumiet kvoli enzymom (?)



641

Re: GSE-ktoré je účinné?

Ano. BUblinkovanie po 3 hodinach uz nemoze byt zo zvyskovych enzymov, ale z rozmnozujucich  sa aktivnych kvasiniek.



642

Re: GSE-ktoré je účinné?

Spravil som druhy test, v oboch poharoch to rovnako kvasilo a bublinkovalo az 5 hodin, potom naraz v oboch prestalo.
Zo srandy som im po tych piatich hodinach prihodil cukor a v oboch zacalo zas.

Z toho mi vychadza ze zial citricidal z hooglu nedosahuje pozadovanych kvalit.

Prosim va,s ak si ho niekto odtial v tychto tyzdnoch objednaval, vyskusajte tiez spravit test.
Som sklamany, pretoze to boli vyhodene peniaze.



643

Re: GSE-ktoré je účinné?

Ah , jaj. Ja som tusil ze sa tu deju veci nie celkom ciste.... Hned ako NutriBiotic zmenil formulaciu a logo firmy BioChem research, tj povodnych vyrobcov praveho povodneho citricidalu sa objavilo aj na flaskach firmy NutriBiotic.
Dlhe ruky  farmacie zasahuju daleko a im bol pravy citricidal nie slamka , ale brvno v oku. pridlho...

Naposledy upravil: RNG (2015-09-01 19:10:09)



644

Re: GSE-ktoré je účinné?

Neviem na ktorom si robil pokusy. No citricidal s presným nápisom CITRICIDAL ® bio/chem Research 29,5ml z hoogle.sk určite účinný je. Podľa testov. Tak ty si ho pridávaj do kvasníc a ja ho budem uživať lol:lol::lol:



645

Re: GSE-ktoré je účinné?

.



646

Re: GSE-ktoré je účinné?

Jonatan, samozrejme ze som si kupil ten pravy citricidal - CITRICIDAL ® bio/chem Research 29,5ml z hoogle.sk (http://www.hoogle.sk/CITRICIDAL-bio-che … l-d539.htm).
Skusal som dvakrat ten kvasnicovy test a nevysiel mi.

Podla akych testoch usudzujes ze je ucinny? Rng radil aby si ho ludia otestovali kvasnicovym testom.
Ak si si ho sam neotestoval tak je to iba tvoja domienka a mozno uzivas neucinny vyrobok.
Takze potom ti nanajvys zaucinkuje placebo efektom wink



647

Re: GSE-ktoré je účinné?

Aj ten vytazok z grapefruitovych semien, ktory obsahuje len polyfenoly a nie quaternia,lne zluceniny je antimikrobialny. Ale zialbohu len maly zlomok toho, kde boli polyfenoly chemicky premenene na quaternialne zluceniny.
Tj aj tak nehovorime o placebe, ale len slabo ucinnom antimikrobialniom prostriedku.



648

Re: GSE-ktoré je účinné?

Tak som urobila ďalší pokus s citricidalom od Biozdravie (LT30814 EXP11/20) kde sa píše že obsahuje tie kv. zlúčeniny.
Najprv sa v pohári s citridicalom tvorili asi hodinu len jemné drobné bublinky tie potom zmizli, v pohári bez citricidalu sa netvorili, ale potom sa začali tvoriť veľké bublinky, začal to kvasiť. Tam kde bol citricidal sa nejakých 6hodín nič nedialo ale ráno už vidím penu ako pri kvasení práve v pohári s citricidalom a v pohári bez neho už pena nie je... tak som z toho jeleń....
(doplním že do deci som dala 5 kvapiek citr.)

Naposledy upravil: Moonika (2015-11-26 08:46:52)



649

Re: GSE-ktoré je účinné?

Tie jemne bublinky mozu byt z enzymov, co sa v tych kvasniciach nachadzaju. Tj aj ked to tie kvasinky zabilo, trosticku kvasenia tam predsa bolo