1

Téma: Nador semenika - doplnky

Dobry den,

som po operacii semenika - nador embrionalny karcinom (05/2015). Odmietol som zaistovaciu chemo (po operacii bolo CT bez viditelnych metastaz).

Doteraz som "slapal" vylucne na MMS, lebo aj vdaka mylnym informaciam som sa dozvedel, ze vyzivove doplnky sa biju s MMS tak som ich vysadil uplne, co vsak nie je dobre (uz teraz viem, ze 2-3 hodiny po MMS sa mozu davat).

Momentalne sa snazim objednat si veci z iherb a podobne, podla toho co tu citam na fore.

Pan RNG, mate nejake specialne odporucanie pre mna? (Vek 30 rokov, primarny nador vonku, ale strach z metastaz v lymfatickom systeme - ktory napada primarne v brusnej dutine, dalsia kontrola v Oktobri na CT...)

Snazim sa davat lokalne produkty od Jamieson najma (ale cital som tu vase prispevky, ze ten Jamieson nie je az tak dobry).

Uzivam:

B-complex - 100mg obsahy Bciek - 2x denne (cize 200mg denne) (okrem B12, ta je v mcg)
D3 - 2000 IU denne
Vitamin C - 5000 denne (od firmy GS s postupnym uvolnovanim)
Selen - 100ug (2x denne)
Kelp - 650ug (1x denne)
Blockbuster allclear - 2x denne 1 tableta (obsahuje: serapeptaza 40000IU, natokinasa 1600FU, protease 20000HUT, lipase 1000LU, amylase 4000SKB, cellulase 600CU, lactase 1000ALU, Protease 5mg, policosanol 6mg, pycnogenol 10mg, Coral calcium 100mg, acerola 50mg)

No a potom dalsie vyzivove doplnky na prirodnej baze Diochi (imunita, caje...), informatika Joalis, MMS1+2.

Mate nejake specialne odporucenie na objednanie si vyzivovych doplnkov?

Spravil som objednavku na iherb

K2 (MK7 - Now Foods)
Graviola (Now Foods - v kapsliach)
Ester C (American health)

Zhanam este pancreatin - odporucanie na znacku alebo typ...? (lebo ten quadro ci ako je nedostupny).

Dakujem za odpoved/rady co mam este doplnit alebo skombinovat v ramci vit/vyz doplnkov!

M.



2

Re: Nador semenika - doplnky

Na fore najdes hromady roznych prispevkov na rakoviny.
Vcelku odporucam enzymaticke cistenie,absorbcne cistenie, citotoxicku  graviolu alebo paw-paw, betaglukany a pripadne aj chlorid cezia. Samozrejme aj rozne antioxidanty a ine pomocne. Vcitane jodu, selenu, monolaurinu, citralu atd.
Momentalne na entericky pokryty pouzivam tento
http://www.swansonvitamins.com/q?kw=tri … creatin+4x
kde v kazdej tablete je ekvivalent 1500 mg pancreatinu. Intenzivna davka je 2 x 4 tablety.