301

Re: vaginálna infekcia

Dakujem a este predsa nejake otazocky.
1. To davkovanie citricidalu je spravne - ja som kupila ten so 60 % citricidalu a teda mam problem to pit - tých 35 kv.
    Ale ak  to tak ma byt nejako to dufam vydrzim.
2. Mozem citricidal pouzit na vag. vyplach , alebo radsej len sedavy kupel? A aky pomer vody a citricidalu?
3. Tie probiotika 1 tab. vecer alebo viac?

Este raz dakujem a o vysledku budem informovat.



302

Re: vaginálna infekcia

!. spravne pochopene
2. ten isty roztok sa da pouzivat ja na vyplachy, aj kvapky do nosa oci a usi a povrchovu sterilizaciu.
3. probiotika, co predavaju su len malicke nasady, tie sa musia pom ocou mikorvkaknin rozmnozit najmenej 1000 nasobne,aby osidlili cele creva. Najdi si take, co su odolne na kyseliny a neznicia sa v izbovej teplote. Inac sa ti zive do criev nedostanu.



303

Re: vaginálna infekcia

Dobry den.
Vcera to bol tyzden co som uzivala doporucene pripravky a na zaciatku uzivania to pomohlo - aspon mi to zmiernilo priznaky, ale dnes rano to vizera ako by sa to vsetko vracalo. Mam este pokracovat alebo za tyzden to malo byt vyliecene?



304

Re: vaginálna infekcia

Rozhodne nie. Kym sa vytvori v crevach tj nasledovne aj inde dobra  probioticka flora, to nejaky cas samozrejme trva. Aj ked si nasadzas probiotika a podporujes ich rozmnozovanie zmesou mikrovlaknin.
itricidal zabera na mnohe infekcie, ale nie na vsetky. Na kvasne(candidy) a plesnove je napr ucinny oreganovy olej, na mykoplazmy napr extrakt z olivovych listov atd.



305

Re: vaginálna infekcia

dobrý deň pán Rng, chcela by som sa opýtať, čo mám robiť, už pol roka mám opakovane klebsiellu pneumoniae v pošve, brala som kopec antibiotík všetko podľa citlivosti a nič nezabralo, v pošve ma to strašne páli, svrbí, a po toľkých antibiotikách nedošlo vôbec k zlepšeniu, ale naopak, klebsiella mi prešla aj do močových ciest a nie dosť že ma to v pošve páli už to páli aj pri močení, po toľkých antibiotikách je stále rezistentná....majú mi urobiť autovakcínu, mám na ňu čakať cca 2 týždne, prosím ťa, mám začať brať NAC na odmaskovanie? či to nie je potrebné a autovakcína mi konečne zabije tú klebsiellu z pošvy? prípadne čo si o tom myslíš? pomôže tá autovakcína? ďakujem veľmi pekne



306

Re: vaginálna infekcia

NAC a serrapeptazu moZes brat kedykolvek a s  cimkolvek. Niekedy pomoze aj atb preniknut do maskovanych infekcii, na ktore je bez odmaskovania neucinne.
Pomaha brat aj citricidal, oreganovy olej aj berberine, mozno aj monolaurine
Samozrejme si treba napravit aj crevnu floru,tj brat mikrovlakniny a kvalitne probiotika,lebo probiotika nam vedia vyrobit az 70% vsetkych obrannych latok a atb ich zialbohu znicia.
Autovakcinacia niekedy pomoze, lebo vyprovokuje utokom v tele obrannu reakciu. A niekedy nepomoze, najma ked znicia atb probiotika a nema co tie obranne latky vyrobit.

Naposledy upravil: RNG (2015-07-27 01:20:20)