1

Téma: Mykóza a slabá imunita dievčatka

Dobrý deň RNG, chcem vás poprosiť o radu pre moju skoro 6 ročnú dcérku. Je to v podstate zdravé dieťa, nedala som ju očkovať, zatiaľ bez ATB a celkovo doma žijeme s ohľadom čo najmenej používať chémiu.
Pred dvoma rokmi sa jej však začali robiť zelené sople, a niekedy až tak, že mala z toho výtoky z pošvy. Nasadila som jej Colostrum vo zvýšenej dávke, za pár dní bola OK. No na Colostre sme už 1,5 roka, preventívne berie 2 kapsule. Keď príde opäť zhoršenie, tak znova zvýšim dávku. Asi pred pol rokom som jej pridala Citricidal. Keď ho pije každý deň tak 5 - 10 kvapiek, nastane zlepšenie. Ak ho však vysadíme, alebo "zabudneme", tak o pár dní je zasa soplavá. Aj keď napr. nemá sople, tak z jej úst hlavne ráno, keď sa zobudí, cítiť akoby mala hlieny, dáke hnisavé ložisko vo vnútri.
Teraz sa bola 3 krát kúpať v mestskom bazéne a dostala mykózu. Je mi jasné, že niečo s imunitou nie je v poriadku a nejaké baktérie v nej parazitujú, aj keď na oko nemá žiadne prejavy. Čo by ste mi poradil ešte doplniť? Lebo keď vysadíme Colostrum a citricidal jej stav sa hneď zhorší. Najviac ma trápi to skryté ložisko baktérií, ktoré z nej cítiť, len neviem ako sa ich zbaviť. Ak viete, prosím poraďte. Ďakujem.



2

Re: Mykóza a slabá imunita dievčatka

Najcastejsie sa mikroby do tela dostavaju alebo dotykom a na jedl4e, alebo kvaoockovou infekciou, co sa usadi v prinosnycy dutinach. Tam sa da vyhubit jedine kvapkami napr roztoku citricidalu, kvapkane v leze s hlavou zaklonenou co najviac dozadu, aby sa to dostalo aj do celnych dutin
Co sa tyka inac imunity, treba brat mikrovlakniny a probiotika, lebo tieto pre nas vyrpbia viac obrannych latok, ako je samo telo schopne.
Na maskovasne infekcie treba brat odmaskovace ako NAC a Serrapaptazu, inac ich nevies vynicit, lebo do nich neprenikne dostatocne mnozstvo obrannych /antimikrobialnych latok.
Na urinarne infekcie treba bojovat podla ich druhu, inac je to na candidu, inac na streptokoky a ine bakteria, inac na paraziticke infekcie
Niekedy sa rozne mikroby zdrzuju v telach parazitov a tam ich nasa obrana nevie znicit. Vtedy sa treba odparazitovat v prvom rade.