101

Re: travenie, candida, cievy

rng a mne si este nodpisal ci existuje vysetrenie kde mi zistia kandidu ? existuje nejake presne lebo stale citam ze zo stolice to neni presne a tazko sa tam zistuje



102

Re: travenie, candida, cievy

Nechapem tu snahu vsetko presne diagnozovat. Nestaci brat a podporovat mikrovlakninami  probiotika a jest menej sacharidov a cukrov, tj nepodporovat candidy?
Ked sa nebudes riadit tymto, skor ci neskor tu candidu aj tak dostanes, ved je stale okolo nas a dokonca pritomna v kazdeho crevach aspon v malom mnozstve. Najma pri pouziti atb jej davas "zelenu" , podobne ako aj inym mikrobom, na ktore atb neucinkuju



103

Re: travenie, candida, cievy

RNG napísal(a):

Nechapem tu snahu vsetko presne diagnozovat. Nestaci brat a podporovat mikrovlakninami  probiotika a jest menej sacharidov a cukrov, tj nepodporovat candidy?
Ked sa nebudes riadit tymto, skor ci neskor tu candidu aj tak dostanes, ved je stale okolo nas a dokonca pritomna v kazdeho crevach aspon v malom mnozstve. Najma pri pouziti atb jej davas "zelenu" , podobne ako aj inym mikrobom, na ktore atb neucinkuju

ano aby som mohol jest nejake sacharidy a vedel ci moje zdravotne problemi su za kandidou alebo niecim inym .
uz ked je clovek zufali a za 5 mesiacov sa nic nezmenilo sad a od kedy idem bez sacharidov taha ma stale v lavom boku , a bojim sa ze ked nasadim sacharidy tak to aj tak neprestane a mam dalsi problem navise , tak isto od kedy ju idem tak mi trosku trosku zozltly oci ... na krve idem v pondelok ci je pecen ok . do toho stale kaslem a kyseliny berem podctivo . proste neviem co mam robit tak aspon ked nemam kandidu rozsirenu tak sa nebudem trapit takou radikalnou dietou

+ moze sa po 4dnoch co berem candex a 3dni berem protiparazitovu kuru objavit hnacka ?

+ zapachajuce pliny , moze to vsetko sposobit nicenie candidy/parazitov ?

Naposledy upravil: ZlatyStaf. (2015-07-19 18:19:14)



104

Re: travenie, candida, cievy

kamo ocividne mas slabe kyseliny a enzymy... pisal si ze si das na ranajky 5vajec... ak takto jes aj obed a veceru tak nemeozes neocakvat traviacozaludocnocrevne  problemy smile ... telo Ti dava najavo ze nemas take silne travenie a ty mu hodis 5vajec rano big_smile .. ja viem je to tazke ja tiez cely zivot cvicim ale proste ked mam kyselinu v riti aj enzymy tak nemozem sa prezierat aj ked mam doplnky seljake...

zapachajuce plyny mas lebo jes vela a davas malo enzymov/kyselin.... zapaachajuce plyny su zhnite bielkoviny v creve....telo to nezvlada spracovavat....  co myslis preco vsetky zvierata ked su chore prestavaju jest alebo jedia malilicko len alebo len vodu piju? lebo chcu aby telo malo silu a anergiu na regeneraciu problemu... ....  kym neprides na problem nezatazuj telo kopou zradla smile to je cele hehe... osobna skusenost mam 6mesiacov tiez kyseliny a enzymy v prdeli. smile


kludne aj den dva v tyzdni si daj dietku len na zelenine dusenej ...  pocuvaj svoje telo...

Naposledy upravil: letto (2015-07-19 20:36:47)



105

Re: travenie, candida, cievy

letto napísal(a):

kamo ocividne mas slabe kyseliny a enzymy... pisal si ze si das na ranajky 5vajec... ak takto jes aj obed a veceru tak nemeozes neocakvat traviacozaludocnocrevne  problemy smile ... telo Ti dava najavo ze nemas take silne travenie a ty mu hodis 5vajec rano big_smile .. ja viem je to tazke ja tiez cely zivot cvicim ale proste ked mam kyselinu v riti aj enzymy tak nemozem sa prezierat aj ked mam doplnky seljake...

zapachajuce plyny mas lebo jes vela a davas malo enzymov/kyselin.... zapaachajuce plyny su zhnite bielkoviny v creve....telo to nezvlada spracovavat....  co myslis preco vsetky zvierata ked su chore prestavaju jest alebo jedia malilicko len alebo len vodu piju? lebo chcu aby telo malo silu a anergiu na regeneraciu problemu... ....  kym neprides na problem nezatazuj telo kopou zradla smile to je cele hehe... osobna skusenost mam 6mesiacov tiez kyseliny a enzymy v prdeli. smile


kludne aj den dva v tyzdni si daj dietku len na zelenine dusenej ...  pocuvaj svoje telo...

no terraz mam cca 1g bielkovin na kilo ranajky len 3 vajicka obed trosku ryby a vecer trosku ryby . nemusi to byt hned to hnitie doteraz som to nemal len dnes sa to objavilo preto ma to zaujma

+ keto alebo teda paleo dieta odporuca jest bielkoviny v protikandidovej diete nie ? na kusok ryby som dal 3 kyseliny a 2 pankreatiny . bol som na kupalisku dnes a v tedy sato stalo ze ma chytila hnacka
samozrejme vela brokolice + salatu k tomu a orechy

Naposledy upravil: ZlatyStaf. (2015-07-19 20:49:13)



106

Re: travenie, candida, cievy

Hnacky mava obcas kazdy, tomu sa nedas celkom vyhnut. Rozne skodlive mikroby su medzi ludmi, na potravinach vo vode na kupalisku a podobne .Podporuj si crevnu mikrofloru a budes mat na ne vyssiu odolnost.