1

Téma: Srdce, cievy, voda na pľúcach a v nohách

Dobrý deň RNG, chcem vás poprosiť o radu, pre 54 ročného muža. Pred 2rokmi mal slabú mozgovú príhodu a minulý rok mal infarkt myokardu. Vtedy mu dali do srdečnej tepny dáku sponu na roztiahnutie a priechodnosť krvi. Užíval sarapeptazu a omega 3 olej.

Stav sa mu však dosť zhoršil za posledné 4mesiace, srdce hoci kedy začne silno a nepravidelne udierať sprevádzané s bolesťami pri srdci. Pridružila sa mu dýchavičnosť a kašeľ, v polohe ležmo skoro vôbec nemôže byť. Mysleli sme, že je to zápal pľúc, no lekár povedal, že je to voda na pľúcach a žiaden zápal. Začali mu opuchať aj nohy. Do kardio ambulancie je objednaný až o 2mesiace.

Preto sa chcem spýtať, čo by ste poradil užívať na cievy? Existuje aj niečo prírodné proti zdržiavaniu vody v tele?

Veľmi pekne ďakujem za odpoveď a radu.



2

Re: Srdce, cievy, voda na pľúcach a v nohách

Ked ma zapchate cievy na jednom mieste, tj na srdci, ma ich zapchate aj inde v tele. Pre to je velmi dolezite, aby pouzival aj nieco na riedenie krvi, napr serrapeptazu, kedze okolo drotu "stintu" sa vytvaraju stale krvne zrazeniny,  co mozu zapchat rozne cievky aj v plucach, aj pouzivat aspon 2 x do tyzdna  polievkovu lyzicu lecitinu .
Na odvodnovanie je plno prirodnych veci, najdes to pod nazvom Water Pills.
Mozno ma poskodene ladviny od liekov, to sa az prilis casto stava, zialbohu
Nepravidelne udieranie srdca moze byt z nedostatocneho okyslicenia, nedostatku magnezia alebo slabej vyrobe tela vitaminu B4, adeninu, ktory je potrebny na vyroby energie a ATP. Takze doplnok horcika, ATP a PQQ, co posilnuje vyriobu energie v srdci, pripadne aj ubiquinolu, ktory zialbohu niektore lieky, najma na tlak v tele nicia, co ludi "zombifikuje" tj pripravuje o energie.
Ak ma hlieny, tak odporucam serrapeptazu, co zaroven riedi krv bezpecne, a oreganovy olej.



3

Re: Srdce, cievy, voda na pľúcach a v nohách

Ďakujem RNG za odpoveď. Už som si našla na nete odporúčané doplnky. Ešte jedna otázka, áno - má aj hlieny, je vhodné užívať na odhlienenie aj NAC?



4

Re: Srdce, cievy, voda na pľúcach a v nohách

menej soli (cize sodika),
viac draslika-kalinat rovno brat s ceckom s dm-drogery,
nepomoze proti vode?



5

Re: Srdce, cievy, voda na pľúcach a v nohách

NAC je dobre pouzivcat vseobecne, najma na odhlienenie je potrebny.
Paradoxne, cim viac vody pijes, tym sa ti viac vylucuje, lebo soli "pritahuju/zadrzuju " vodu. Teda za predpokladu, ze ti ladviny este funguju a ze ich nemas znicene roznymi  farmaceutickymi "liekmi"

Naposledy upravil: RNG (2015-04-12 21:49:07)



6

Re: Srdce, cievy, voda na pľúcach a v nohách

[/quote=RNG]Ked ma zapchate cievy na jednom mieste, tj na srdci, ma ich zapchate aj inde v tele. Pre to je velmi dolezite, aby pouzival aj nieco na riedenie krvi, napr serrapeptazu, kedze okolo drotu



7

Re: Srdce, cievy, voda na pľúcach a v nohách

Dobrý deň RNG, chcem vás poprosiť o radu pre srdciara po infarkte, už ste mi v jeho prípade radil. Momentálna situácia je taká, že po dvoch kontrolách u kardiológa mu bola z odberu krvi zistená vysoká hodnota Natriuretického peptidu (NT – pro BNP) - hodnota 2471, pričom lekárska norma je 5 - 125 jednotiek. Viete mi poradiť, či sú na to dáke prírodné prostriedky? Lekár odporúča zákaz fyzickej činnosti. Inak užíva tabletky na odvodňovanie, pije čaj z hlohu a užíva phytodynamic. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.



8

Re: Srdce, cievy, voda na pľúcach a v nohách

Infarkty si zo zapchanycy ciev usadeninami tukov a cholesterolov a na vrch toho trombami=krvnymi zrazeninami. Na to pomoze cistit si cievy lecitinom, najmenej 2 x do tyzdna v tomto pripade kopcom polievkovu lyzicu cisteho praskoveho alebo granulatu  lecitinu a pouzuivat fibrinolyticke enzymi ako nattokinazu a serrapaptazu. Radim mu brat minimum 3 x 4000 FU nattokinazy, pripadne aj 2 x 120 000 SU serrapaptazy. Tie zatial velmi nove vyskumy spajajuce rozne peptidy najma spomenuty so zlyhanim srdca su pre mna privedecke a zatial velmi neiste.
Ja osobne skor verim na cistenie ciev a rozbijanie zrazenin, nez tapat v kvazivedeckom vyskumnom  poli z nanajvys  malymi alebo zatial vobec nepouzitelnymi nastrojami v praxi. Prve prace v tomto datuju do roku 2004.
https://en.wikipedia.org/wiki/N-termina … ic_peptide

Inac na rozbitie bielkovin a ich mensich castic, roznych peptidov sluzia rozne proteolyticke enzymy. Moze skusit brat napr entericky pokryty pancreatin, to sa zide kazdemu na precistenie tela