1

Téma: absces za uchom

dobry vecer,
poprosil by som o radu,
dnes mi otvorili a spravili drenaz abscesu za uchom hned pod spankovou kostou, vytvoril sa mi tam absces vo velkosti ceresne, ktory mi zaroven prerazil cez zvukovod a hnis pomaly vyteka von, zaroven mi boli nasadene atb podavane infuziou, lieky na tlmenie bolesti a upuchu, asi pred rokom a pol mi zo steru za uchom vysiel stafylokok, neviem sice aky lebo monetalne som hospitalizovany a spravu mam doma, chcel by som sa opytat co by som mohol uzivat na rychlejsie hojenie este okrem serrapeptazy mam tuto 120 000 jednotkovu pripadne ake davkovanie by ste sme mi poradili a da sa predchadzat vzniku takemu abscesu nakolko sa uz jedna o recidivu, vopred dakujem za rady

http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Best … l&ic=5



2

Re: absces za uchom

Na stafylokokov je dobry roztok citricidalu, ale mnohe abcesy obsahuju aj ine mikroby, najma hnilobne a kvasne, na ktore lekari nerobia ani testy. Vtedu je treba brat okrem serarpeptazy na odmaskovanie (3 x 120 000 )aj oreganovy olej, v kapsuliach.
Miestne vnutorne hnisania sa daju adresovat aj iontoforezou striebra. Ja som tak viackrat znicil hnisave vacky pod mrtvymi zubami, kde by zubari zub pravdepodobne vytiahli a takto som si ich uchranil.