1

Téma: dlhodobo zvysena teplota

Dobry den RNG. Chcem sa poradit ohladom dlhodobo zvysenej teploty. Dnes je to presne 14 den co mam teplotu 37,4. Zacalo to tak,ze som sa citila malatna,bolo mi zle od zaludka a ked som si zmerala teplotu tak som mala 37,4. Zvysila som davky vit. c na 3000 mg, davala som si oreganovy olej, vitamin D, betaine hcl aj mikrovlakniny. Ked mi to neprechadzalo zasla som k lekarke ,ktora mi nasadila antibiotika,ktore beriem uz 5 den. Ani po nich sa teplota nezmenila. Vsetky krvne vysledky aj moc su negativne. CRP v norme, leukocyty tiez,jedine je zvysene ASLO ale to som mala aj pred tym. Asi pred dvoma tyzdnami som skoncila s protiparazitickou kurou od JUKL. Je mozne,ze by to malo nejaky suvis? Nic ma neboli,nemam nadchu,len som unavena. Doktorka mi hovori,ze si mozno budem musiet na taku teplotu zvyknut,ale necitim sa ok. Dakujem za radu



2

Re: dlhodobo zvysena teplota

Zvysena teplota mozxe byt z hormonalnej nevyrovnanosti, ale najpravdepodobnejdie je z nejakych mikrobov. A kedze na ne zrejme atb neposobia, musis si vyskusat rozne antimikrobialne.
Daj si urobit test na borelie, tiez chlamidie a to zvysene ASLO znamena, ze mas niekde v tele streptokoky, mozno v zuboch, alebo inde Na ne je dost ucinny roztok citricidaly a bral by som to spolu s odmaskovacom ako NAC alebo serrapaptaza, lebo na ktore streptokoky nezaberie atb, tie musia byt nejak maskovane.
A samozrejme nezabudaj na mikrovlakniony a probiotika, tie nam pri dobrom obsadeni criev vyrobia hromady protilatok proti  prakticky vsetkym  skodlivym mikrobom.
Protiparaziticka kura moze len pomoct v boji proti mikrobom, ktore sa nachadzaju casto v parazitoch a tam sa velmi tazko vyhubia.



3

Re: dlhodobo zvysena teplota

Dobry den. Takze vysli mi pozitivne plucne chlamydie,sice nie moc vysoke hodnoty. Lekarka mi dala dalsie antb KLACID na dalsie dva tyzdne. Uz som jedny vybrala a teplota sa nepohla nizsie, presne 14.den mam 37,4. Beriem:
vitamin D, Betaine HCL,Pancreatin, vit C min 2000mg, Lecitin, Zelezo , Omega -3, psylium,inulin, oreganovy olej obcas,lebo mi je po nom hrozne zle, objednala som si Serrapaptazu a extrakt z oliv.listov

Som velmi nestastna,ze musim brat tak dlho antibiotika hlavne ked asi nezaberaju. Je este nieco co by si mi poradil RNG?

Dakujem



4

Re: dlhodobo zvysena teplota

Ked sa ti oreganovy olej z enterickych kapsul rozpusti uz v zaludku, znamena ze nemas prakticky ziadne zaludocne kyseliny. Nuz a bez nich ani obrana tela proti mikrobom na jedlach, ani poriadne travenie a absorbcia nie su, co vedie postupne k stovkam roznych zdravotnych problemov.
Chlamidie pneumoniae su sucasna pohroma, ktora sa rychlo siri kvapockovou infekciou a lekari na to nemaju nic ucinne, okrem kombinacie troch antibiotik branych vyse roka, co podla mna nie je poriadne riesenie kvoli hromade skodlivych postrannych ucinkov, najma za tak dlhy cas.
http://rng.nazory.eu/rubriky/ch/chlamydie
Nevyliecene chlamidie ako aj borelioza znacne znizuju celkovu telesnu imunitu a tak je clovek stale chorlavy a nevie potlacit ani bezne pre ostatnych  ludi prakticky neskodne nakazy.



5

Re: dlhodobo zvysena teplota

tiez som neni nadsena z brania antibiotik,preto sa pokusam dostat z toho tymito doplnkami:
vitamin D, Betaine HCL,Pancreatin, vit C min 2000mg, Lecitin, Zelezo , Omega -3, psylium,inulin, oreganovy olej obcas,lebo mi je po nom hrozne zle, objednala som si Serrapaptazu a extrakt z oliv.listov

plus chcem este objednat colostrum a poradit od teba ucine probiotikum

poradil by si mi brat este nieco?

Dakuem



6

Re: dlhodobo zvysena teplota

Pozri na temu chlamidie, tam mas extrakt z olivovych listov a kvapky samento coumanda a banderol. Vsetky tieto su nezavisle ucinne na vnutrobunecne parazity, co zahrnuje ak chlamidiu pneumoniae. Samozrejme to pracuje velmi pomaly, aj ked pouzivas odmaskovace ako NAC a serrpappeptazu a pripadne aj ine enzymy, entericky pokryte.
Chlamidia pneumoniae je plaga, pomaly sa rozmnozuje, telo ju prakticky nevnima,  ale nici imunitu v tela takze ludia s nou su neustale chori na rozne mikroby, proti ktorym sa obvykle zdrave telo via ubranit.
A vyvinu sa v nich "autoimunne choroby" co su obvykle kombinacie zamorenia a viacerych roznych mikrobov.
Na probiotika radim take, co sa vedia dostat za ziva do criev, tj tepelne a kyselinovo odolne
Pozri napr na
http://www.iherb.com/Healthy-Origins-Pr … l&ic=1

Naposledy upravil: RNG (2015-05-15 07:53:46)



7

Re: dlhodobo zvysena teplota

Zdravím RNG, moja dcéra 4 roky, včera dostala teploty,sem tam kýchala, chodila častešie cikať,ale inak vôbec nič. Teplota nám vyskakuje až na 39,4. Pýtala som sa jej či bolí hrdlo,bruško alebo pri cikaní a nič ju nebolí. Vysoká teplota nám pretrváva aj dnes, ale už nechodí často cikať a ani nekýcha. Vôbec netuším čo jej mám dávať, kedže neviem čo jej môže byť.Prosím poradte, dakujem



8

Re: dlhodobo zvysena teplota

ešte som zabudla,že 2xzvracala a mala aj casto pocit na zvracanie



9

Re: dlhodobo zvysena teplota

Nuz nemam sajnu cdo jej jwe ale iste je to nejala nakaza a pri tak malom dietati asi najlepsie je posilit ju masivnymi davkami colostra,  Davka pre dospeleho 70 kg  je najmenej 2 x 10 gramov sucheho prasku(25% imunoglobulinov), na ine vahy to reba aspon zhruba prepocitat v pomere vah. Predavkovanie tu neprichadza vobec  do uvahy.
Niektore viralne zastavia vyrobu kyselin, tak jedlo miesto stravenia v zaludku hnije a kvasi, a z toho je ten pocit na vracanie.



10

Re: dlhodobo zvysena teplota

Teplota odznela a dnes jej prepukla hnacka



11

Re: dlhodobo zvysena teplota

Ked nemas kyselinuy , tak sa do criev mozu dostat rozne skodlive mikroby, co sa telo nasledovne snazi vyhodit hnackami.
Pri hnackach pomaha brat colostrum, mikrovlakniny a probiotika



12

Re: dlhodobo zvysena teplota

Dobrý deň. Dnes som volala dcérke o vysledky z krvneho odberu a z vysetrenia na imunitu mala 2 látky z troch znížené-oslabená imuta, krvný obraz-málo hemoglobínu, crp-14,do 8 je vraj v norme-takže nejaká viroza v tele je, a tusim aj biele krvinky zvýšené. Dohodli sme sa s doktorkou na prirodnej liečbe a odporučila mi MELASU 1 ČJ denne, výťažok z rakytníka,alebo rakytníkový olej 3týžne užívať a hlivu ustricovú mam 100% prášok v tobolke-1 tobolku denne. po 6 tyždňoch máme prísť opäť na odber krvi. Rada by som poznala váš názor, či mi odporučíte niečo iné, ale či uvedené dávky sú postačujúce. Ďakujem za každú odpoveď. Na tej hlive je uvedené 250 mg 100%čistého prášku bez prímesí v 1 želatinovej kapsuli



13

Re: dlhodobo zvysena teplota

Nuz tie doplnky su dobre, ale nedostatok kyselin alebo enzymov to nenahradi.
Virusov nosime v tele hromadu, tj to nie je ziadna diagnoza. Na posilnenie viralnej imunity pozri na
http://rng.nazory.eu/rubriky/h/herpes
Na posilnenie imunit proti inym mikroorganizmom je najlepsie podporit probioticku floru v crevach, tj brat extra mikrovlakniny a probiotika



14

Re: dlhodobo zvysena teplota

a z tych enzymov, ktoré sú vhodné pre 4 ročné dieťa? momentálne máme doma serrapeptazu 40 000, oregánový olej nam stale ešte nedorazil, probiotika užívame nejaké stále naposledy tieto
http://www.vivantis.sk/zdravie/probiosa … tAodlCYA8Q



15

Re: dlhodobo zvysena teplota

Nyz tie uvedene probiotika davaju obsah v 10 na 8 roznuch probiotik, co je dost malo, najma ked je to obsah v celom sacku, z coho sa robi vela davok A nkie su oznacene ani ako tepelne ani kyselinovo stabilne, tj sa vobez nemusia dostat do criev zive.
Odporucam povedzme tieto
http://www.iherb.com/Healthy-Origins-Pr … l&ic=1
kde mas radove viac probiotik, naviac tepelne a kyselinovo odolne a aj tie musis este najkmenej 1000 krat rozmnozit branim zmesi mikrovlaknin, aby osadili cele creva. Az potom sa ukaze plny potencial tychto probiotik na zdravie.
Serrapeptaza odhlienuje

Naposledy upravil: RNG (2015-06-09 16:18:55)



16

Re: dlhodobo zvysena teplota

Ďakujem, ešteže dcérka vie už prehĺtať kapsule, takže s tým nebude najmenší problém



17

Re: dlhodobo zvysena teplota

Inac uvedene probiotikum sa da vsypat aj do jedla.



18

Re: dlhodobo zvysena teplota

Prosím Vás, ten selén,zinok a aloe vera sú ktoré vhodné pre 4 ročné dieta? Môžete mi nejaké odporučiť? A rada by som poznala Váš názor na tento multivitamín, či sa ho opaltí kúpiť, alebo je niečo podobné a cenovo dostupnejšie, inak poštovné majú zadarmo, inak brávam odtial aj vit.C askorbát vápenatý-prášok, ďakujem  http://www.damianvit.sk/kategoria/vsetk … tivitamin/



19

Re: dlhodobo zvysena teplota

Na znackach nezalezi , len na obsahu. Na 4 rozne dieta treba davky prepocitat z dospelej v pomere telesnych vah. Tj napr 15 kg dieta ma brat zhruba 1/5 dospelej davky.
Uvedeny multivitamin/multimineralma z mnohych zloziek podla novsich vyskumov primalo, je skor podla starych odporucenych dennych davok z roku 1948.
Samozrejme su aj lepsie mna trhu, ale vseobecne taketo multivitaminy nemozu do seba napratat vsetko, co clovek potrebuje. Ale je to lepsie, ako nic.Tu mas tiez jeden z takych, kde sa snazili narvat do neho vsetko mozne, samozrejme len s ciastocnym uspechom
http://www.iherb.com/American-Health-Mo … l&ic=2

Naposledy upravil: RNG (2015-06-21 14:00:28)



20

Re: dlhodobo zvysena teplota

Dobry den Rng. Pisem po par mesiacoch, kedy sa moj stav vobec nezmenil. Od maja mam nonstop zvysenu teplotu 37,4 a neustalu unavu. Lekar mi vtedy zistil pozitivne plucne chlamydie a nasadil antibiotika,ktorych som vybrala dokopy 5 baleni !!! no teplota sa ani nehla. Do toho sa mi asi pred mesiacom spravila na krku uzlina velkosti 4cmx3cm, naco mi nasadili antibiotika,po ktorych sa zmensila. Okrem toho beriem : serrapeptazu, betain hcl, pancreatin, lecitin, vitam c ,exktrakt z olivovych listov, psylium, inulin a vyuzivala som cely wobenzym 800tab.
A stale nic. Uz som bezradna, hlavne sa bojim,ze telo uz musi byt velmi oslabene ked tolke mesiace stale bojuje zrejme s niecim , co neviem co je. A bojim sa aby to nebolo nieco onkologicke a ja na to pridem prineskoro  . Toho casu su vsetky krvne vysledky negativne,na plucne chlamidie mam uz len prootilatky. Dakujem za kazdu radu



21

Re: dlhodobo zvysena teplota

Na plucne chlamidie odporucam 3 x 300 mg oleuropweinu( extrakt z olivovych listov)
2 x 15 kvapiek z kazdeho, samento coumanda a banderol, 3 x 120 000 SU serrapaptazy, a 2 x 600 mg NAC, a toto vsetko hodne dlhodobo, hovorim o mnoho mesiacoch.
Plucne chlamidie  je celmi tazko vyhubit, lebo sa maskuju ako vnutrobunecne parazity a patria medzi infekcie, co znizuju imunitu, tj chytaju sa ta ovela viac rozne infekcie, ci uz vonkajsie nakazy, alebo nase vzdy pritomne v tele rozne virusy.
Probiotika v tomto boji napomahaju, takze ako kazdemu radim, ber kvalitne probiotika a podporuj ich kazdodenne branim zmesi mikrovlaknin, aspon 10 gramov.
ATB zialbohu znicia probiotika a tym ta pripravia az o 70% obrannych latok, tj znizia ti o 70% imunitu.Naviac na chlamiie pneumoniae nie su praktiocky vobec ucinne.



22

Re: dlhodobo zvysena teplota

Evita napísal(a):

Dobrý deň. Dnes som volala dcérke o vysledky z krvneho odberu a z vysetrenia na imunitu mala 2 látky z troch znížené-oslabená imuta, krvný obraz-málo hemoglobínu, crp-14,do 8 je vraj v norme-takže nejaká viroza v tele je, a tusim aj biele krvinky zvýšené. Dohodli sme sa s doktorkou na prirodnej liečbe a odporučila mi MELASU 1 ČJ denne, výťažok z rakytníka,alebo rakytníkový olej 3týžne užívať a hlivu ustricovú mam 100% prášok v tobolke-1 tobolku denne. po 6 tyždňoch máme prísť opäť na odber krvi. Rada by som poznala váš názor, či mi odporučíte niečo iné, ale či uvedené dávky sú postačujúce. Ďakujem za každú odpoveď. Na tej hlive je uvedené 250 mg 100%čistého prášku bez prímesí v 1 želatinovej kapsuli


Dobrý deň, takže všetky tieto popísané doplnky nám zabrali a všetko sa dalo do normálu, kedže hliva sa nám už minula, objednala som dcérke ešte reishi http://www.iherb.com/Fungiology-Ganoder … caps/50031 , ale neviem akú udržiavaciu dávku jej mám dávať.  Má 4 roky. Prosím o radu. Ďakujem.



23

Re: dlhodobo zvysena teplota

Jedna kapsula denne by jej iste pomohla, ale ked je v case epidamii, dal by som jej az 2 x 1.Nakoniec je to len susena huba, tj to nemozes predavkovat.



24

Re: dlhodobo zvysena teplota

Ďakujem. Quercetin pre dospelých som našla dávkovanie 3x500 mg ale aj 2x1g, pre dieta treba dávku prepocitat podla váhy dieťata, ak sa nemýlim. Viete mi nejaký odporučiť? Aj vitamín D3 sa nám na zimné obdobie hodí, len ho je v ponuke dosť veľa a neviem ktrorý je vhodný. Predtým som mala tento ale je dost drahý http://www.damianvit.sk/kategoria/vsetk … 550-davok/



25

Re: dlhodobo zvysena teplota

Nuz ja pouzivam tento
http://www.swansonvitamins.com/swanson- … -250-sgels
alebo mozes aj tento
http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Best … gels/36580
Kapsulky su malicke a daju sa lahko prehltnut, keby si aj do nej zahryzla, nic sa nestane.
Pre deti je dobry aj tento
http://www.iherb.com/Nature-s-Answer-Vi … 5-ml/20745
alebo este lepsie liposomalna(pod jazyk) forma
http://www.iherb.com/Now-Foods-Vitamin- … 0-ml/27016