1

Téma: plomba

su naozaj škodlivé plomby? myslim tie čierne



2

Re: plomba

Cierne plomby su amalgamy so zlozenim zhruba  50% striebra a 50% ortuti. Ortut je neurotoxin, velmi skodliva latka pre telo.
Na stastie, vacsina ludi ma pomerne dobry odmorovaci mechanizmus a vie absorbovanu ortut do znacnej miery vylucit. Ale su taki, ktori maju tem mechanizmus slaby a telo sa im casom uplne zamori ortutou.
Nasledky su nielen nervove(depresie, mozgova hmla, autizmus,) ale aj znizena imunita a regeneracna schopnost.



3

Re: plomba

mam celkom dost amalgamovych plomb a pred par mesiacmi som si dala robit analyzu prvkov z vlysov. co sa tyka zamorenia tela ortutou, nemala som tam nic,  tak som si vydychla.
ta analyza by mala byt doveryhodna.



4

Re: plomba

Nuz nie celkom, ale ked nemas ziadne nervove problemy, tak asi nemas zamorenie ortutou.
Velmi jednoduchy test na zamorenie mozgu ortutou je ked zoberies ALA(alfa lipoicka kyselina) asi 200 mg a citis po tom depresiu alebo mozgovu hmlu=virenie ortuti, co trva niekolko hodin az den. Ked sa ti to neobjavi, nemas ziadne tazke zamorenie ortutou. Tj telo sa jej vie zbavit nejak postupne , ako sa uvolnuje z plomb a inych zdroji ortuti, vcitane vyrobou ALA, ktoru si telo tiez vie vyrobit.
Obavam sa, ze prave zamorenie ortutou je u mnohych ludi zapricinene najma nedostatkom tvorenia odmorovacej ALA, ked sa ortut v tele postupne zbiera a nie odmoruje.

Naposledy upravil: RNG (2011-06-08 20:09:39)