1

Téma: Hyperaktívny močový mechúr

Pekne by som Vás poprosila o radu, čo robiť s hyperaktívnym (dráždivým) močovým mechúrom. Už som sa na to aj liečila, ale po vysadení liekov to prešlo do starých koľají. Mám 36 rokov a chodím dosť často na malú. Občas ma chytí aj urgentná inkontinencia, čo mi už dosť prekáža. Mám pocit, že je to zrovna vtedy, keď ma bolievajú kríže (asi ľadviny). Pritom sa snažím teplo obliekať, nosím tielka, stále ponožky a pod. Som zúfalá, lebo mi končí materská a chystám si nájsť prácu, ale neviem ako by som tam fungovala, keby som každú hodinu behala na WC. Vopred vďačím za Váš názor.



2

Re: Hyperaktívny močový mechúr

Nie si sama, mnoho zien na ako nasledok tehotenstva , co sposobi uvolnenie kegelovych svalov/drziakov.
Na to su dobre rozne cviky na ich posilnenie. Pozri pod nazvom Kegel cez Google.com



3

Re: Hyperaktívny močový mechúr

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď. Už som skúšala trochu cvičiť, ale asi treba intenzívnejšie. Ale ja tým trpím už asi od puberty a prvý pôrod som mala až v 28. rokoch. Už dlho s tým žijem a neviem si nijako dlhodobo pomôcť sad ... nedávno som sa odčervila, snažím sa zdravo stravovať, rozmýšľam nad 14-dňovou kúrou s koloidným striebrom a beriem probiotiká, ale zatiaľ žiadne zlepšenie.



4

Re: Hyperaktívny močový mechúr

Nepoznam ziadnu 14 dennu kuru koloidnym strebram, ja ho pouzivam ako spray do tvare po hol;eni, co mi riesi problem "syndromu" suchychboci. A obcas si glgnem, ked som zle odhadol mnozstvo kyselin, co si musim zialbohu doplnat, a v zaludku sa mi premnozia mikroby. Predtym  mi stacil primpokazenom zaludku glg strebornej vody, dnes samozrejme beriem aj extra kyselinu S probiotikami treba brat aj zmes mikrovlaknin, lebo plny ucinok prebiotik je az ked mas creva aspon na 90% osidlene probiotikami a na to si tie malicke kapsulky treba rozmnozit az do 1 kg, tj najmenej 1000 krat.
Proti pripadnym urinarnym nakazam odporucam pit roztok citricidalu, brat oreganovy olej  v kapsuliach a NAC alebo aspon berberine.
http://www.mayoclinic.org/healthy-lifes … t-20045283
http://www.babycenter.com/kegel-exercises



5

Re: Hyperaktívny močový mechúr

Ďakujem smile .... tá kúra je písaná na príbalovom letáku ku striebru, je to detoxikačná kúra, kde sa pije striebro 1x30ml pri koncentrácii 15 ppm nad ránom po dobu 14 dní. Skúsim pozrieť tie prípravky, čo ste napísal a začnem poriadne cvičiť. Tým probiotikám nestačí, keď budú mať vlákninu zo stravy? Treba ešte zvlášť tie mikrovlákniny? Vopred vďačím smile



6

Re: Hyperaktívny močový mechúr

Nuz ja odporucam doplnky len ked su potrebne a pri detoxifikacii potrebujes enzymy, absorbenty a chelaciu, nie koloidne striebro.
V potrave nemame dost vlaknin, zialbohu , a este menej mikrovlaknin. Takze ked si chce clovek vypestovat dobru probioticku floru, musi ju hojne zivit  branim zmesi mikrovlaknin.
Mikrovlkniny su zaroven velmi dobry absorbent na cistenie tela, najma criev.