1

Téma: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Diagnostikovali mi zhubny nador tvrdeho podnebia T4NxMx diag. C05.0 navrhli mi chirurgicku liecbu odstranenie aj pol tvare.Po CT vysetreni mi vyslo -stav po operacii papilomu alveolarneho vybezku vpravo,s recidivou tumoroznych hmot,infiltrujucich celu pravu maxill.dutinu,parcialne cuchovu kost,skelet tvrdeho podnebia az k pterygealnemu vybezku.Velke cievy krku intaktne.Dali mi 4dni na rozhodnutie bud onkologicka liecba alebo chirurgicka liecba . Ja som pacient s oslabenou imunitou s GWHD reakciou koze sliznic som 20rokov po transplantacii kostnej drene. Dal som aj ziadost na protonove centrum do Prahy cakam na vyjadrenie. Co by ste mi RNG poradili mam 55rokov.



2

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Pozri na rozne temy pod rakovinami.Kazda rakovina zacina ako zamorenie tela, kde sa vytvoria rozne poskodene bunky a tie, co sa rychlo rozmnozuju , tj bujnejuce vedu k rakovinnym nadorom.
Na kostne rakoviny je minoriadne dolezite brat aj chlorid cezia,2 x 1.5 az 2 gramy denne,  samozrejme ako najdes v roznych temach zaklad je odmorovanie tela silnymi enzymami(entericky pokryty pancreatin davka minimum 2 x 6 gramov equivalent)) posilnenie tvorby krviniek, najma NK branim 3 x 500 mg , vyssimi davkami gravioly(6+ gramov denne) odburat co najviac s rakovinnych buniek.
Papilomy, tj nasledky roznych hpv virusov, co postihuju najma zeny rakovinou krcka maternice mozu postihnut aj muzov a teda jednym z najdolezitejsich krokov vtedy je co najviac potlacit celkove virusy v tele, pozri na teme Herpes ako na to.
http://rng.nazory.eu/rubriky/h/herpes
Kostnu dren poskodzuju najma plesne a kvasne infekcie, tj uz vyse 20, rokov si mal brat nieco protiplesnove, ako napr oreganovy olej, lapacho a enzym Candex. Plesne a najma napr candida albicans maju rozne jedovate vylucky, ktore su okrem ineho aj karcinogenne. V tomto stadiu ti mozem drzat len palce, lebo si bol hanebne odsvindlovany monopolnou medicinou.Totiz  candida a aj hpv sa skor ci neskor prejavia.

Na virusy Odporucam najma chaparal, monolaurin, citral minimalne, ale su aj ine co tam znacne pomahaju.Monolaurin aj citral su tiez protirakovinne zaroven.
Odporucam brat aj vyssie davky colostra(10 gramov praskoveho [plus denne) co pomoze v boji proti virusom, ale aj inym mikrobom a ciastocne proeti rakovinam, najma to dava telu extra energiu a obranne latky.



3

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

RNG napísal(a):

Pozri na rozne temy pod rakovinami.Kazda rakovina zacina ako zamorenie tela, kde sa vytvoria rozne poskodene bunky a tie, co sa rychlo rozmnozuju , tj bujnejuce vedu k rakovinnym nadorom.
Na kostne rakoviny je minoriadne dolezite brat aj chlorid cezia,2 x 1.5 az 2 gramy denne,  samozrejme ako najdes v roznych temach zaklad je odmorovanie tela silnymi enzymami(entericky pokryty pancreatin davka minimum 2 x 6 gramov equivalent)) posilnenie tvorby krviniek, najma NK branim 3 x 500 mg , vyssimi davkami gravioly(6+ gramov denne) odburat co najviac s rakovinnych buniek.
Papilomy, tj nasledky roznych hpv virusov, co postihuju najma zeny rakovinou krcka maternice mozu postihnut aj muzov a teda jednym z najdolezitejsich krokov vtedy je co najviac potlacit celkove virusy v tele, pozri na teme Herpes ako na to.
http://rng.nazory.eu/rubriky/h/herpes
Kostnu dren poskodzuju najma plesne a kvasne infekcie, tj uz vyse 20, rokov si mal brat nieco protiplesnove, ako napr oreganovy olej, lapacho a enzym Candex. Plesne a najma napr candida albicans maju rozne jedovate vylucky, ktore su okrem ineho aj karcinogenne. V tomto stadiu ti mozem drzat len palce, lebo si bol hanebne odsvindlovany monopolnou medicinou.Totiz  candida a aj hpv sa skor ci neskor prejavia.

Na virusy Odporucam najma chaparal, monolaurin, citral minimalne, ale su aj ine co tam znacne pomahaju.Monolaurin aj citral su tiez protirakovinne zaroven.
Odporucam brat aj vyssie davky colostra(10 gramov praskoveho [plus denne) co pomoze v boji proti virusom, ale aj inym mikrobom a ciastocne proeti rakovinam, najma to dava telu extra energiu a obranne latky.

Chcem sa opytat -pravidelne medzi 16.00 a 17.00hod. sa mi z horneho podnebia pusta hnis ktory zapacha je to dobre alebo zle?, teraz uzivam pripravok silny antioxidant MONAVIE,brezovu vodu pijem citricidal,stavu s cvikly-spenatu-mrkvy,potom aj stavu z mrkvy s uhorkou,salviovy caj,a od bolesti flector rapid pred spanim.



4

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Na hnisanie pouzi roztok citricidalu, ktory drz v ustach co najdlhsie. mas tam nejaku mikrobialnu nakazu, co by bolo dobre vyhubit. Mozno ti bude treba aj oreganovy olej 3 x 2 kapsule, lebo hnitie znamena obvykle  kvasne a plesnove kultury, na ktore je oreganovy olej ucinny.
Odporucam ti brat 2-3 krat denne aj ustne probiotika/oral probiotics.



5

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

RNG napísal(a):

Na hnisanie pouzi roztok citricidalu, ktory drz v ustach co najdlhsie. mas tam nejaku mikrobialnu nakazu, co by bolo dobre vyhubit. Mozno ti bude treba aj oreganovy olej 3 x 2 kapsule, lebo hnitie znamena obvykle  kvasne a plesnove kultury, na ktore je oreganovy olej ucinny.
Odporucam ti brat 2-3 krat denne aj ustne probiotika/oral probiotics.

Odporucaju mi uzivat aj Wobe-Mucos NEM co vy na to RNG?



6

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Wobe-mucos je wobenzyme N zlozenie pozri na
http://www.professionalsupplementcenter … 7AodH0cAPw
tj obsahuje pancreatin na jednu kapsulu 18 660 USP Takze musis z toho brat az 12 kapsul denne na ucinnost. Inych enzymnov je tam len stopovo .
12 kapsul ma teda ucinnost 224 000 USP proteazy
Trypsin a chymotripsin su zlozky pancreatinu. tj su uvedene dva krat, ako proteaza aj osobitne
Porovnaj si to napr s
http://www.swansonvitamins.com/swanson- … x-300-tabs, kde mas na 2 tablety ucinnosr 75 000 USP proteazy, tj na taku istu davku, ako odporucaju s wobenzynom ti postaci 6 tabliet.
Osobne odporucam ale 2 x 4 , tj viac ako s wobenzymom
A mas to za zlomok ceny Wobenzynu.



7

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

RNG napísal(a):

Wobe-mucos je wobenzyme N zlozenie pozri na
http://www.professionalsupplementcenter … 7AodH0cAPw
tj obsahuje pancreatin na jednu kapsulu 18 660 USP Takze musis z toho brat az 12 kapsul denne na ucinnost. Inych enzymnov je tam len stopovo .
12 kapsul ma teda ucinnost 224 000 USP proteazy
Trypsin a chymotripsin su zlozky pancreatinu. tj su uvedene dva krat, ako proteaza aj osobitne
Porovnaj si to napr s
http://www.swansonvitamins.com/swanson- … x-300-tabs, kde mas na 2 tablety ucinnosr 75 000 USP proteazy, tj na taku istu davku, ako odporucaju s wobenzynom ti postaci 6 tabliet.
Osobne odporucam ale 2 x 4 , tj viac ako s wobenzymom
A mas to za zlomok ceny Wobenzynu.

Velmi pekne dakujem -meriam si moc kazde rano pasikmy HEXA PHAN a glukoza ma byt zltej farby a ja ju mam stale silno oranzovu vies mi poradit co to znamena hladam to na nete a nic kolo toho?



8

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Nuz tu ti neporadim, niekde s tymi pasikami  by si mal mat vysvetlenie od vyrobcu , co rozne farby znamenaju, lebo tieto pasiky sa pouzivaju na meranie nielen cukru, ale aj biekovin , ketónov, urobilinogénu, krvi a pH v moči, ako to hovori napr tu
http://www.eshop.zdravmat.sk/nezatriede … 9ne-p.html

Naposledy upravil: RNG (2015-04-18 08:26:09)



9

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

RNG napísal(a):

Nuz tu ti neporadim, niekde s tymi pasikami  by si mal mat vysvetlenie od vyrobcu , co rozne farby znamenaju, lebo tieto pasiky sa pouzivaju na meranie nielen cukru, ale aj biekovin , ketónov, urobilinogénu, krvi a pH v moči, ako to hovori napr tu
http://www.eshop.zdravmat.sk/nezatriede … 9ne-p.html

Prislo mi aj z Prahy take nadory sa u nich nerobia ,a aj z Bratislavy ,ze gama noz tiez to nerobi,jedine klasicka chirurgia.Najvacsi problem je ta bolest hlavy s tej candidy preto si musim pred spanim dat FLECTOR rapid opia na to nezaberaju.
Zistil som tie pasiky ta glukoza by mala byt zlta a ja ju mam oranzovu to znamena ze mam v tele vela cukrov ktore zivia ten nador,teraz sa mi na podnebi rozmnozuje rozsiahla candida pritom uz som sa dal len na zeleninu a sem tam spaldovu alebo ovesnu kasu, vcera vecer som si to ofotil. Dnes som bol na rozprave s jednym lekarom ktory tvrdi ze musi ist prec aj licna kost vcetne nadoru ktory sa pomaly tlaci do hrdla a ze ta kost je aj tak scasti mrtva.V pondelok by som mal dostat uz aj Graviolu. Teraz uzivam Candex,colostrum,citricidal,toxi clean,detoxvital, probiotika,pijem MONAVIE-silny antioxidant,cviklu-mrkvu-spenat nalacno rano,brezovu vodu,stavu s petrzlenovej vnate,a aspon 2l.vody denne.



10

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Nuz ked mas vysoko cukor v krvi, mal by si sa k tomu spravat ako ludia s cukrovkou DM-2. Pozri na temy okolo toho, co sa da robit na to s doplnkami a najma cvicenim.
V tom zozname nevidim este silne davky entericky pokryteho pankreatinu(2 x 6 gramov ekvivalent), ani betaglukany(3 x 500 mg), ani z mikrovlaknin modified citrus pectin a arabinogalactans, nespominas Chlorid cezia, ktory je velmi ucinny na kostne rakoviny aj ine, kde bolesti ustupia uz po 2 -3 dnoch a nadory sa zacnu rapidne zmensovat u vacsiny, davka 2 x 1.5 gramu denne.



11

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

RNG napísal(a):

Nuz ked mas vysoko cukor v krvi, mal by si sa k tomu spravat ako ludia s cukrovkou DM-2. Pozri na temy okolo toho, co sa da robit na to s doplnkami a najma cvicenim.
V tom zozname nevidim este silne davky entericky pokryteho pankreatinu(2 x 6 gramov ekvivalent), ani betaglukany(3 x 500 mg), ani z mikrovlaknin modified citrus pectin a arabinogalactans, nespominas Chlorid cezia, ktory je velmi ucinny na kostne rakoviny aj ine, kde bolesti ustupia uz po 2 -3 dnoch a nadory sa zacnu rapidne zmensovat u vacsiny, davka 2 x 1.5 gramu denne.

Hladam ten chlorid cezia ale akosi sa mi nedari najst obchod  ta mahatma tam sa neozyvaju vies o nejakom spolahlivom.Dnes mi dosla Graviola extrakt 10:1 tj ekvivalent 500mg prasku z rastliny. Dal som si 2tbl.spolu a po 10min. nastala taka bolest v nadore a palenie dobrych 20minut az mi hucalo v usiach ale uz je lepsie.a potom sa mi pustil hnis. Je to dobre?

Naposledy upravil: Jan55 (2015-04-20 12:55:37)



12

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Nove doplnky, jedla a podobne musis vzdy zacinat od mensich davok, lebo ani telo na to nie je navyknute, aj ked zabijes privela mikrobov naraz, telo je jemne ;priotravene z ich obsahu, ked sa rozpadnu a trva niekolko dni, nez to svinstvo vyluci,. To je tzv uhynova/Herxheimerova reakcia.
Hnis sa musi dostat z tela, lebo obsahjuje aj zive mikroby, aj ich skodlive spolodiny. Casto si vyplachuj usta antimikrobialnym roztokom, napr roztokom citricidalu a tiez koloidnym striebrom. Cim viac toho svinstva z teba vide, tym mas mensie zamorenie v tele a telo sa vie lepsie branit.
Chlorid cezny najdes aj v chemikaliach, pozri
http://www.centralchem.sk/?IDe=225170
Nezabudaj s nim brat aj draslik, pozri na Kalinat, odkyslovac vin. Totiz chlorid cezia zvysi vylucovanie draslika/kalia a preto si ho treba doplnit, aby si nemal prinizku hladinu kalia v krvi.



13

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

RNG citam na nete rozne nazory s uzivanim artemisininu pri rakovinach. Niekde citam,ze ucinok artemisininu sa zosilní pri sucasnom uzivani zeleza a na druhej strane, ze artemisinin je ucinny len len pri uzivani bez zeleza a jedla,ktore zelezo obsahuje.....dakujem



14

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Na internete mozno najst hromadu lzi, tak sa farmacia aj onkologia brani proti pouzivaniu doplnkov.
Artemisinin aj lactoferrin maju ucinok taky, ze sa naviazu na zelezo obsahujuce latky, com znicia rakovinne bunky,,lebo tieto sa nevedia pri svojom rapidnom, raste z toho regenerovat. Tj beries ich samozrejme s jedlami, co zelezo neobsahuju



15

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

RNG napísal(a):

Nove doplnky, jedla a podobne musis vzdy zacinat od mensich davok, lebo ani telo na to nie je navyknute, aj ked zabijes privela mikrobov naraz, telo je jemne ;priotravene z ich obsahu, ked sa rozpadnu a trva niekolko dni, nez to svinstvo vyluci,. To je tzv uhynova/Herxheimerova reakcia.
Hnis sa musi dostat z tela, lebo obsahjuje aj zive mikroby, aj ich skodlive spolodiny. Casto si vyplachuj usta antimikrobialnym roztokom, napr roztokom citricidalu a tiez koloidnym striebrom. Cim viac toho svinstva z teba vide, tym mas mensie zamorenie v tele a telo sa vie lepsie branit.
Chlorid cezny najdes aj v chemikaliach, pozri
http://www.centralchem.sk/?IDe=225170
Nezabudaj s nim brat aj draslik, pozri na Kalinat, odkyslovac vin. Totiz chlorid cezia zvysi vylucovanie draslika/kalia a preto si ho treba doplnit, aby si nemal prinizku hladinu kalia v krvi.

Dnes mi dosiel ten Chlorid cezia a calinat oreganovy olej v tbl. lebo ten v oleji je velmi agresivny na moje zapalene skandidovane usta,aj vitamin C 1000mg, a este cakam na pankreatin 4x od Swansonu.len neviem ako zacat?



16

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Zacni okamzite, aj ked nemas vsetko doma.  Dufam, ze si si objednal aj graviolu, lebo ta obsahuje az 72 roznych citotoxiockych , tj rakovinne bunky zabijajucich latok.



17

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

RNG napísal(a):

Zacni okamzite, aj ked nemas vsetko doma.  Dufam, ze si si objednal aj graviolu, lebo ta obsahuje az 72 roznych citotoxiockych , tj rakovinne bunky zabijajucich latok.

Idem na to 2x1,5gr.cezia a hodinu na to 1/2lyzicky kavovej kalinatu rozmiesanych v 2dclvody a potom to zapijem poharom vody graviolu mam ja som  pisal aj na rng....86@...... a poslal som aj foto.



18

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

OK. Este si odmorovat telo enzymami a potom naozaj bojujes proti rakovinam.
Je aj hromadu pomocnych, samozrejme opdporucam napr aj monolaurin, collostrum, vysoke davky vitaminu C, L-lysin, vitamin D-3 a K-2 a podobne, tiez rozne antioxidanty.



19

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Ahoj Jan55,citam aj tvoju komunikaciu s rng a drzim ti palce!Mozem sa spytat ty si absolvoval opr ci ine?mozno mi uniklo v komunikacii



20

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Zuzik napísal(a):

Ahoj Jan55,citam aj tvoju komunikaciu s rng a drzim ti palce!Mozem sa spytat ty si absolvoval opr ci ine?mozno mi uniklo v komunikacii

Ano absolvoval som uz 2operacie ta prva bola po nezhubnom a ta druha uz zhubny nador a znova to rastie takze operacie nie a stale si treba vraviet som zdravy lebo tvoje bunky pocuvaju tvoju mysel cize podla mna a mojho 20rocneho boja s rakovinou sa treba zamerat aj na dusevne telo-vid priklad Peter Starec na nete pozrite si to zaujimave.



21

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Ano suhlasim-dusevne tela resp.dusa!poznam aj pribeh P.Starec priam neuveritelne ale fakt realne!kalinat si kupil tiez na SK?



22

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Zuzik napísal(a):

Ano suhlasim-dusevne tela resp.dusa!poznam aj pribeh P.Starec priam neuveritelne ale fakt realne!kalinat si kupil tiez na SK?

Ahoj Zuzik, ja som kupil tento kalinat (1kg balenie), stal cca 15 EUR s balnym aj dopravou.
http://www.vinarskepotreby.sk/produkt/kalinat-1kg/


Inak polovica rakovin vznika z aktivity parazitov.

Napriklad Dr. Hulda Clarkova, spomina vo svojej knihe rozne priciny chorob, ktore maju nasvedomi rozne zamorenia ako napriklad rozne mikroby a prazity, tazke kovy adt.

Mozes ju aj stiahnut z internetu, tu som ju nasiel: http://uloz.to/xAhYT5A/revoluce-v-leceni-nemoci-pdf

Este som ju poriadne ani necital, ale uz teraz ma zaujala a viem, ze je urcite velmi zaujimava smile



23

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

RNG napísal(a):

OK. Este si odmorovat telo enzymami a potom naozaj bojujes proti rakovinam.
Je aj hromadu pomocnych, samozrejme opdporucam napr aj monolaurin, collostrum, vysoke davky vitaminu C, L-lysin, vitamin D-3 a K-2 a podobne, tiez rozne antioxidanty.

Dnes po pouziti 2x chloriducezia mi pripuchla tvar a citim ze sa tam nieco deje taka tupa bolest. Je to normalna reakcia?



24

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Zuzik napísal(a):

Ano suhlasim-dusevne tela resp.dusa!poznam aj pribeh P.Starec priam neuveritelne ale fakt realne!kalinat si kupil tiez na SK?

Ano tam kde ti pise pietro, pripisujem  pracovat a hlavne chciet sa uzdravit viac percent samemu sebe ,aj to prislovie vravi pomahaj si clovece sam aj Pan Boh ti bude na pomoci.



25

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Zuzik napísal(a):

Sa mi nezobrazil cely text prepacte,pisala som ze vam obom dakujem za info!

Prepac Zuzik ale pises vela stejnych sprav prosim ta zmaz tie duplicitne spravy to sa da cez upravit neboj sa vsetko bude o.k.a hlavne vsetko rob s usmevom aj ten lieci.



26

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Ked uhynie naraz plno rakovinnych buniek, tak sa rozkladaju a z ich splodin plus mikrobov, co sa na tom zivia moze byt reakcia, podobna ako uhynova Herxheimerova.
Z protizapalovych radim najma curcuminoidy s bioperinom, lebo curcuminoidy su aj ciastocne protirakovonne. Davka je 3 x 1500 mg.
Ale protizapalove su aj enzymy, ci uz pancreatin , alebo serrapeptaza a bromelain a ine.

Proti parazitom je protiparazitny balicek dr Huldy Clark, dostanes ho doma aj z firmy JUKL

Viera je velka cast uzdravovania, hoci to lekari nazyvaju Placebo efekt. Ale sami  ho znacne vyuzivaju, preto vystupuju tak autoritativne a "neomylne" aby im pacient uveril, co pomoze samozrejme pri liecbe.



27

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Jan55 napísal(a):
Zuzik napísal(a):

Sa mi nezobrazil cely text prepacte,pisala som ze vam obom dakujem za info!

Prepac Zuzik ale pises vela stejnych sprav prosim ta zmaz tie duplicitne spravy to sa da cez upravit neboj sa vsetko bude o.k.a hlavne vsetko rob s usmevom aj ten lieci.


Pekne si napisal,dakujem ti drz sa statocne Jan!☺️



28

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

.



29

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

]Ked uhynie naraz plno rakovinnych buniek, tak sa rozkladaju a z ich splodin plus mikrobov, co sa na tom zivia moze byt reakcia, podobna ako uhynova Herxheimerova.
Z protizapalovych radim najma curcuminoidy s bioperinom, lebo curcuminoidy su aj ciastocne protirakovonne. Davka je 3 x 1500 mg.
Ale protizapalove su aj enzymy, ci uz pancreatin , alebo serrapeptaza a bromelain a ine.

Proti parazitom je protiparazitny balicek dr Huldy Clark, dostanes ho doma aj z firmy JUKL

Viera je velka cast uzdravovania, hoci to lekari nazyvaju Placebo efekt. Ale sami  ho znacne vyuzivaju, preto vystupuju tak autoritativne a "neomylne" aby im pacient uveril, co pomoze samozrejme pri liecbe.
Aka ma byt prestavka pred a po uzivani cezia a kalinatu cize ked chcem uzit dalsie preparaty,ja si davam 30min.je to dost alebo malo?



30

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Mezdi cezium a kalinat daj aspon 1 hodinu, ine doplnky mozno brat akokolvek, az na probiotika,. co by som bral po dobrati vsetkycyh antimikrobialnych aspon 3 hodiny, tj na noc



31

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Uživam tie pripravky len sa este chcem opytat ci dobre robim ked v jeden den uzivam aj graviolu aj chlorid cezia lebo citim dost bolest-trhavu v oblasti pankreasa. Co povies na Glauberovu sol ?

Naposledy upravil: Jan55 (2015-05-13 10:36:55)



32

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Graviola a chlorid cezia by nemali nijak medzi sebou reagovat ani sa nijak podobne v tele spravat. Nechaj si skontrolovat draslik v krvi, lebo chlorid cezia zvysovanim vylucovania moze telo ochudobnit o draslik. preto ho odporucam doplnat  pri pouzivani CsCl.
Glauberova sol je siran sodny, nic viac a nevidim jeho pouzitie  ako liecivo, nanajvys ako laxative=prehanadlo, na co by som skor pouzil siran horecnaty=horka sol=Epsom salt
http://en.wikipedia.org/wiki/Sodium_sulfate



33

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Dnes mi ponukli lekari radioterapiu ktoru mam nastupit 25.5.2015 .21.5 mam ist na CT vysetrenie nadoru a 22.5. mam konzultaciu ohladom chemoterapie. Dnes som si dal vysetrit ster z nosa a podnebia dal som tam ten hnis co sa mi pusta teraz je to uz aj 5xdenne co je asi dobry znak ze sa to cisti?Pred operaciou mi zistili zlateho streptokoka,stafylokoky,candidu ale operacny tim to vobec nezaujima. Ani lekara ktory by mal prevadzat RAT.Je to jasne ze ich zaujima len vykon a nie zdravie pacienta-s tym sa musi pacient vysporiadat sam.Co som sa docital tak CHT.RAT napada najskor kostnu dren a ja ju mam narusenu po transplantacii takze bola by to samovrazda, Je tak?



34

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Nuz lekari samozrejme tlacia to, co ich naucili v skolach, tj chirurgiu, ozarovania a chemoterapiu.
A za to su aj najviac plateni.
Alternativne metody ani nepoznaju, aj ich naucili v skolach ich zamietat.
Preto ja osobne ku nim ani nechodim, nanajvys ked potrebujem rozbor krvi alebo scan. To si neviem sam urobit.

Inac neviem presne  , co znamenaju tie skratky CHT.RAT   Je to asi chemoterapia a radioterapia?

Z akeho dovodu si mal transplantaciu kostnej drene?
Obvykle je kostna dren poskodena plesnami a tak sa v nej vytvaraju poskodenne cervene  krvinky, ktore telo likviduje bielymi krvinkami a lekari to nazyvaju leukemia a zaraduju to medzi rakoviny
Ale boj proti plesniam a odmorenie tela od ich toxinov, co mozu byt aj karcinogenne  to moze cele vyriesit. Pre istotu by som ale aj tam pouzival protirakovinne, lebo rakovinne bunky mozu byt uz vytvorene v mnozstvach, hoci su este neviditelne ako utvary, lebo diagnosticke pristroje su schopne vidiet utvary nad 2 mm, nie jednotlive bunky alebo ich mensie zhluky(minitumory)
Telo sa tokom hnisu cisti, ale ja by som pre istotu bral aj viacero antimikrobialnycy, aby som znicil mikroby, co ten hnis vyvolavaju.



35

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

V 35ke som z jedneho na druhy den chytil tlaky do hlavy a zavrate ako opity som bol .Po navsteve pohotovosti a vysetreni mi diagnostikovali chronicku myeloidnu leukemiuú-/maj1994 a vo februari 1995 ma transplantovali-dren mam od sestry.Po roku to prestalo pracovat ,mal som silne zapaly v ustach a hrozila mi druha transplantacia.V stredu rozhodli o 2transplantacii a vo strvrtok ma pustili domov -nastal uplny obrat v krvnom obraze. A od vtedy mam uz 20rokov stale nejake problemy,vytrhali mi vsetky zuby,reuma,coxatroza,prestaval som vidiet,schudol som uzival som denne 23 tabletiek na vsetky moje problemy,pecen v haji ,ladviny,asi pred 5rokmi som chytil candidu v ustach 3roky som uzival nizoral potom vznikol nezhubny nador ktory mi operovali a ked znova narastol zacal som alternativu skusat ale vyustilo to do dnesneho stavu.Vsetko sa da vydrzat len ta hlava ked zacne boliet s toho nadoru musim si dat flector-rapid ktory uzivam denne uz 1,5roka,ale nevzdavam a bojujem stale,hladam skusam co sa da ale musim porazit tu pliagu.



36

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Nuz ako som povedal, musis bojovat proti plesniam(oreganovy olej zwerrapaptaza, kokosovy olej, enzym Candex na prazdny zaludok,...), candide a pravdepodobne aj parazitom, co znemoznuju mnohe infekcie v tele znicit.podobne. 
A nasadzat si probiotika a brat mikrovlakniny na ich rozmnozovanie, lebo tieto podstane zvysuju celkovu obrasnyschopnost tela.
A regenerovat si pecen,podla moznosti.
Odporucam aj colostrum(15 gramov)aj monolaurin (2 x 5 gramov) a samozrejme kyseliny a enzymy na napravu travenia a absorbcie.

Chemikalie tj farmaceuticke lieky ti na to ako vidis nepomahaju  dostatocne a  po case odrovnali ti ladviny a pecen



37

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Na tu pecen skusim tu horku sol co som videl na nete s citronom a grepom vraj je to najrychlejsie vycistenie pecene.Mikrovlakniny myslis psylium-vlakninu ktoru si davam na lacno,ale aj tak nemam pravidelnu stolicu a ked aj tak tvrdu a pijem veru dost v priemere 4-5l tekutin.



38

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Cistenie horkou solou mozno, ale nie regeneracia pecene. Na to treba protokol dr Berksona a mikrovlakniny
." Vraj" nenahradza vyskum a prax roznych lekarov.
Mikrovlaknin je hromada, menujem napr psylium(plevy), inulin, pektiny(jablka a hrusky), arabinogalactany(stava zo stromu smrekovec opadavy/larix deciduosa/larch,  glucomannan a najjemnejsia vlaknina , modified citrus pectines, co je tak jemna, ze sa vie vstrebat aj do krvneho obehu a taK cistit cele telo zvnutra.

Naposledy upravil: RNG (2015-05-18 05:35:28)



39

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Teraz som bol s jednym chlapikom ktory neodporuca na rakovinu vseobecne ziadne doplnky ,lebo vraj z mrtveho prasku nemoze byt dobre preb zive bunky,ale za 1-vyslovene odkyslenie organizmu kazde rano merat ph v moci alebo ustach prve tri dni pouzit Glauberovu sol na vycistenie criev-stolicou doplnat to stavou z grepu,citronu a pomaranca aby sa telo neodvodnilo,popritom pit len stavy-cvikla,mrkva,uhorka alebo cvikla,mrkva zeler a vecer si urobit klystir z vody a citronu 2l. A ked budu creva ciste potom prejst na stravu plne zasaditu cize nedopriat telu aby bolo co len cast dna v kyslom prostredi a samozrejme pouzivat len destilovanu vodu doma robenu A sa zamerat na  Homocystein aby bol na urovni 6,3-6,5. Ja mam Hcy 12,8 cista rakovina. co povies na to? A hlavne nebat sa lebo strach z choroby je strojcom choroby .Dat si to v hlave do poriadku a dostaneme sa s toho.



40

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Zdravim Jani,mam jeden protokol na ocistu pecene,zda sa byt miernejsi ako za pouzita glauerovej soli a postupny, ak mas zaujem poslem na email a mozes ho skonzultovat s rng.je to postup na celu A4 tak do prispevku by to bolo pridlhe?!



41

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Zuzik napísal(a):

Zdravim Jani,mam jeden protokol na ocistu pecene,zda sa byt miernejsi ako za pouzita glauerovej soli a postupny, ak mas zaujem poslem na email a mozes ho skonzultovat s rng.je to postup na celu A4 tak do prispevku by to bolo pridlhe?!

Jasne Zuzik ak je to osvedcene posli mi to na jancicino@seznam.cz Este raz dakujem.



42

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

jan 55, ja na take jpp(jeden pan povedal) velmi nevcerim, skor sa drzim lekarov co maju rozne osvecene  a praktizovane dlhodobo navody ako na to.
Co sa tyka alkalizacie buniek v celom tele, nic lepsie ako chlorid cezia na to neexistuje.



43

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Ja som si z iHerb objednal Pancrestin 1000mg, Nature´s plus a oni mi poslali miesto toho Essential Electrolytes co ja vobec nepotrebujem ako to mam vyreklamovat? Dnes mi dosli aj stery hnisu a mam tam Acinetobacter baumannii v ustach a Streptococcus agalactiae v nose vyzera ze candida  uz zmizla.



44

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Actinobacter Baumanii bol bezna oportunisticka bakteria, dnes ale tym, ze ma aj atb vzdorujuce druhy sa stava vaznou hrozbou. Co nan posobi neviem najst, ale iste to bude nieco ako citricidal, oreganovy olej , a samozrejme odmaskovace ako NAC a serrpapeptaza, lebo vacsina atb vzdornych bakterii to dosahuje zdruzovanim sa a spolocnou ochranou roznymi maskujuciomi latkami, co zabranuju prenik antimikrobialnycy latok do nich.
Odporucam samozrejme pouzivat aj ustne probiotika aj si nasadzat probiotika a rozmnozovat ich branim mikrovlaknin, lebo dobre osadene creva su zdroj hromady roznych protilatok na vseliake mikroby.
Niektore bakterie, ked na nich utocis atb na ich vonkajsi plast, tak ho zhodia a skryju sa do buniek ako L-formy a tie je tiez velmi tazke znicit, na to odporucam najma extrakt z olivovych listov a kvapky samento, coumanda a banderol.
Ja to pouzivam na vnutrobunecne parazity, mykoplazmy, co mi sposobuju reumu.



45

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Dostal sa mi do ruk na odskusanie pristroj Zapper a predvcerom som si nastavil a pustil Lymfaticky system a rano som stal opuchnuty a vecer znovu som si dal davku a dnes mam este vacsi opuch-poznas to?



46

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

So zaperom nemam skusenosti, tam ti velmi nepomozem. Ale ked ti vytlkol privela skodlivych mikrobov naraz, mozes mat Herxheimerovu reakciu, kde ti pomoze len brat enzymy, absorbenty a pit hodne vody na precistenie tela od uvolnenych toxinov.



47

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Skoncil som na radioterapii v MT. Mam za sebou 3oziare z 33 strava sama muka a cukor a margarinove masla.zlyhal som ze som sa dal na oziare.Mam tieto pripravky Pancreatin,candex,acai-caps.,vit.C, Essential Electrolytes,Acidophilus Xtra,Graviola,vit.Bcomplex,kokosovy olej,chlorid cezia,kalinat,psylium,



48

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Nuz ja som ti poradil ako na to bez ozarovania, ale vyber je na tebe.
Na odstranenie poskodenia ozarovanim odporucam brat adaptogen astragalus. 2 az 5 gramov denne.
A samozrejme pancreatin, chlorid cezia a graviolu



49

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Ja som uz mal taky nador ze mi tlacil na prave oko a prava strana nosa teraz mam 9oziarov ale dnes mam vrchol bolesti taky ze uz aj voda neperliva ma stipe davaju pastilky co lepia usta ale to je len chvilkove tlmenie bolesti.Dnes som uz v takom stave ze idem skoncit a odist na vlastnu ziadost,a nikdy viac Rat.I ked nador sa zmensil o 1/3.Uzivam graviolu,chlorid cezia,acai,pancreatin.



50

Re: Zhubny nador tvrdeho podnebia

Nezabudaj na betaglukany,  a masivne davky pancreatinu, entericky pokryteho, A samozrejme aj jod a selen co sa tiez podielaju na vyrobe enzymov.
A samozrejme mikrovlakniny a probiotika,