1

Téma: Rosacea

Dobrý deň pán RNG prosím vás čo by ste mi radili na rosacea ? mám 1. typu t.j. iba začervenanie kože na nose a okolo Ďakujem



2

Re: Rosacea

Skus pouzit zmes kokosoveho oleja s par kvapkami citricidalu. Najma na noc, naniest teple na vlhku pokozku.
Ak je to sposobene napr koznym roztocom demodex foliculorum, co moze mat v traviacom ustrojenstve pre nas skodlive mikroby, tak ho to ciastocne pridusi a zaroven moze tie mikroby v jeho traviacom ustrojenstve potlacit. Ale aj ine infekcie na kozi to potlaci a zaroven namaze kozu, aby nepraskala, lebo tak sa rozne skodlive mikroby dostavaju pod kozu.

Naposledy upravil: RNG (2014-10-15 19:07:13)



3

Re: Rosacea

Dobry den- aby som nevytvarala nove vlakno k rosacei mám i ja otázku. Dané som vyskúšala, nezaberá. Na tvári sa mi už tvoria podkožné pustuly, ktoré sú od čela, po krídlach nosa, lícach a brade. I od lekára čo raz zaberie, druhý raz nezaberie. Výskum okolo rosacei stále trvá, zatiaľ sa liečiť nevie... mám naštudované i okolo parazitálnej záťaže, ale táto je na tvári a rosaceu zhoršuje nielen prehrievanie sa zvnútra, ale i pocit tepla, treba chrániť tvár i pred slnečným žiarením. Ako tie sviňuchy viac pridusiť, aby nemali šancu sa rozmnožovať? Pokialľ nie som zatretá vrstvou dermacolu, čo vyzerá hrozne, lebo inak červené fľaky sa nedajú prekryť, i keď hrbolce sú i tak viditeľné, tak nikomu nevyvrátim, že to nie je z alkoholu. Som ochotná podstúpiť akúkoľvek drastickú kúru na ich zlikvidovanie. Vďaka za každú dobrú radu ...

RNG napísal(a):

Skus pouzit zmes kokosoveho oleja s par kvapkami citricidalu. Najma na noc, naniest teple na vlhku pokozku.
Ak je to sposobene napr koznym roztocom demodex foliculorum, co moze mat v traviacom ustrojenstve pre nas skodlive mikroby, tak ho to ciastocne pridusi a zaroven moze tie mikroby v jeho traviacom ustrojenstve potlacit. Ale aj ine infekcie na kozi to potlaci a zaroven namaze kozu, aby nepraskala, lebo tak sa rozne skodlive mikroby dostavaju pod kozu.



4

Re: Rosacea

Nuz neviem, pustuly mozu byt aj ako nasledok alergia na lepok alebo ine.
Pripadne aj ako snaha tela vyhodit nieco neziaduce, napr toxiny z candidy.
Takze tym smerom by si sa mala uberat.
Enzymaticke precistenie tela tam tiez moze pomoct, tj ked je to z vnutornych dovodov hlavne a nie vonkajsia nakaza alebo kozne parazity a rozne mikroby.



5

Re: Rosacea

urcite skusim aj vnutornu ocitu, ale brutalne sa mi to zhorsi po chvilkovom pobyte na slnku, napriek faktoru, ktory si musim davat- na alkohol, ostre jedla mozem zabudnut. Nejaky este typ na zadusenie parazitov zvonka?

RNG napísal(a):

Nuz neviem, pustuly mozu byt aj ako nasledok alergia na lepok alebo ine.
Pripadne aj ako snaha tela vyhodit nieco neziaduce, napr toxiny z candidy.
Takze tym smerom by si sa mala uberat.
Enzymaticke precistenie tela tam tiez moze pomoct, tj ked je to z vnutornych dovodov hlavne a nie vonkajsia nakaza alebo kozne parazity a rozne mikroby.



6

Re: Rosacea

Nuz proti parazitom je napr protokol dr Huldy Clark, najdes ho napr od firmy Jukl aj doma. Neviem, ktora zlozka je na co, ale zamiesane do kremu by to mohlo pomoct, mozno.
Zhorsenie na slnku znamena poskodenie radiaciou, kde mozu pomoct rozne antioxidanty, najma vitamin E a tukorozpustna forma vitaminu C(palmitate)



7

Re: Rosacea

vdaka



8

Re: Rosacea

OK