51

Re: Rakovina pľúc

Dobry vecer. Boli s tym trochu problemy napr. Beta glucan od Now mame 2 balenia (ale len 100 mg 90 capsul v jednom baleni), asi je to slabsie ako odporucate, prosim ako mame uzivat tieto, pokial zozenieme silnejsie?  Dcera narychlo kupila v Anglicku. Mame to sice o 2 tyzdne skor ako ostatne objednavane,ale slabsie.

Doslo uz nieco aj z objednavanych produktov a to:
Pancreatin 300 tbl 1500 mg od Swanson som dobre vycitala ze uzivat 3×2 denne na prazdny zaludok pred jedlom a hojne zapit?

Pecti pure 150 gr od Swanson rano 5 gr zamiesat do vody (do akeho mnozstva?) a rychlo vypit?

Nejake pripravky este nemali,slubili poslat dodatocne,tak cakame.
Dakujem a zelam vsetko dobre.



52

Re: Rakovina pľúc

Betaglukanov potrebujes 3 x 500 mg,
pancreatinu 2 x6000 mg ekvivalent(tj 2 x 4 kapsule z toho zo Swansonu) A nemusi sa brat na prazdny zaludok, hoci tak je trosticku ucinnejsi.
Mnozstvo vody nie je dolezite, ale na 5 gramov mod. citrus  pectines potrebujes aspon 250 ml, inac riskujes, ze ta zapecie. A mozes si to rozlozitr na viac davok alebo zamiesat do roznych jediel. Zahustuje velmi.



53

Re: Rakovina pľúc

Pankreatin samozrejme este doobjedname, v dostatocnom predstihu, ked bude dochadzat toto balenie. Ale stale neviem, kolko tabetiek a kolkokrat denne brat ten betaglukan ked je uz doma,pokial ziskame ten silnejsi.
Je toho 200 mg v 180 tabletach.
Este som zabudla ako davkovat graviolu od Swansonu mame 2 balenia (2× po 60 kapsul t.j.2×600 mg).
Dakujem za odpoved aj za vsetko,co pre nas robite. Srdecna vdaka.



54

Re: Rakovina pľúc

Ked mas v kapsuli 100 mg betaglukanov a potrebujes brat 3 x 500, tak musis brat 3 x 5 kapsul.

Gravioly treba 6 gramov denne, tj ked ma kapsula 600 mg, potrebujes brat  2 x 5 kapsul, alebo zhruba 3 x 3.



55

Re: Rakovina pľúc

Dakujem,aj ja som to takto ratala,len sa mu to zda vela tabletiek denne. Teraz som na iHerbe hladala nejake silnejsie kapsule,aby nemusel brat tabletky po hrsti,ale nic silnejsie som nenasla.
Manzel je nefajciar, nepije alkohol, ma dostatok pohybu i zdravy zivotny styl, chodi na pravidelne lekarske prehliadky. A ak sa to v dnesnej dobe da, snazil sa nestresovat, skor by som ho charakterizovala ako tichsieho flegmatika a vsetci naokolo su sokovani,ze tato choroba postihla prave jeho. Najviac samozrejme my dvaja. To len tak pre vas,aby ste nemysleli,ze sme tie typy co kaslu na zdravie i na seba a potom vam vypisuju.
Prepacte,ale citila som potrebu napisat vam to.
Dakujem a prajem vsetko dobre.



56

Re: Rakovina pľúc

Nuz ja sem pisem len to, co odporucaju lekari, co maju s tymito doplnkami uspech.
Povodne som radil caj z0 6 gramov  gravioly, ale dnes je tazko dostat praskovu a kazdy sa snazi zarobit na nej co najviac a tak ju kapsuluju.
Na vyssie davky betaglukanov pozri na
http://www.iherb.com/Now-Foods-Beta-Glu … l&ic=1
Inac ked hovoris o brani doplnkov na hrsti, mala by si vidiet mna....
Na cukrovku , na oci, na riedenie krvi, na periferalnu neuropathiu , na mykoplazmy, na travenie atd.
A samozrejme ked chytim nieco od vnucat, lebo tie sa so mnou podelia o kazdu infekciu co oni sice znasaju lahko, ale ja bez branenia by som bol s horuckami v posteli vyse tyzdna.

Nuz co, branim sa, chcem sa este dlho dozit. Mam vela planov a nechcem byt mrzak.



57

Re: Rakovina pľúc

Dakujem a prajem pevne zdravie a vela fyzickych a psychickych sil vam i celej rodine.



58

Re: Rakovina pľúc

Vdaka za dobroprianie. ja osobne verim na to, ze ked cloveku ludia praju dobre, ze to ma celkove ucinok mnohokrat. Tak ako aj modlidby.

Naposledy upravil: RNG (2015-03-16 23:03:03)



59

Re: Rakovina pľúc

Rng chcem sa opytat mamina je 2 mesiace po chemo no zacalo sa jej teraz  prejavovst trpnurie noh a ruk ...doktor jej pocedal ze je to vedlajsi  ucinok po chemo. Ze musi len cakat ze to moze trvat aj rok a nic viac. Existuje nieco prirodne nejaky enzym alebo vitamin alebo nieco co by mohlo pomoct? Nohy si uz skoro vobec neciti takse s tym musime nieco robit. Dakujem



60

Re: Rakovina pľúc

Na odstranenie zrazenin krvi v cievach pomaha brat enzymy ako nattokinaza (intenzivne az 3 x 6000 FU)
serrapaptaza(3 x 120 000 jednotiek)
Ak ma poskodene nervove obaly/myelin, tak pomaha na to brat DHA davka 1.5 az 2 gramy, najdes to v calamarine
Na periferalnu neuropathiu pomaha brat benfothiamine(600 az 1000 mg) a inositol hexaniacinate/no flush niacin, davka 500 az 1000 mg denne.
Samozrejme pomaha si cistit pecen od chemoterapeutickych jedov (protokol dr Berksona)
a cele telo, napr entericky pokrytym pancreratinom a roznymi mikrovlakninami, najma modified citrus pectines.



61

Re: Rakovina pľúc

No zrazeniny v krvi nema v sprave ma napisane ze sa jedna o  neurotoksicitu v akrach co z toho teda mame kupit prosim  objednat? Dakujem



62

Re: Rakovina pľúc

Neurotoxicke su chemoterapeutika, ortut, pesticidy, herbicidy, vylucky mnohych parazitov, candida albicans atd.
Tj treba sa odparazit, ked je to zalezitost parazitov,potlacit rozne mozne mikroby , najma virusy  a odmorit telo

Ale ja osobne ziadnym lekarskym spravam na 100%  neverim, zialbohu som sa mal o nich moznost viackrat presvecit , ze boli chybne.



63

Re: Rakovina pľúc

No na odmorenie ma pancreatin aj citrus pectine cize toto staci na to aby sa toho zbavila? Doktorka jej povedala ze je to urcite z tej chemo a ze jej to moze trvat aj rok kym to prejde len ona ma tie nohy take drevene ze uz viac krat spadla.... Tak mozno to DHA? Alebo neviem ...dakujem vopred



64

Re: Rakovina pľúc

Odmorovanie sa da urychlit enzymami a mikrovlakninami
DHA pomoze regenerovat nervove obaly, ktore moze mat tiez chemicky poskodene, alebo pri znizenej imunite z chemo sa jej mohli premnozit aj virusy, co napadaju nervove obaly. Takze najmenej colostrum(15 gramov) a monolaurin(2 x 5 gramov) ktore posilnia, potlacia virusy a su zaroven protirakovinne.
A moze to byt asj tetania alebo zapchate cievy, take by jej pomohlo brat mineraly na kosti s vitaminmi  D-3 a K-2, Tiez nattokinazu a serrapeptazu na precistenie ciev od krvnych zrazenin.



65

Re: Rakovina pľúc

Dobry den

Chcel by som sa spytat na vas nazor na graviolu
Nasiel som rozne formy - tabletky, mrazenu a 100 percentne dzusy. Primtych tabletkach sa da lahkódosiahnut tych 6 gr. Ale neviem ako je to s davkovanim mrazenej a gravioli a stavy a co z tychto troch foriem je ucinejsie

Ococi chem este okrem gravioli davkovat aj
12 gr pankreatinu
1,5 gr imunoglukanu
30 ks marhulovych semien

A este som cital o deuteriovej vode- neviem cims nou mate dake skusenosti, lebo som nasiel hlavne reklamne info na nu.

Dakuje za nazor

Martin



66

Re: Rakovina pľúc

Ucinna latka proti rakovinam(az 70 roznuch zloziek) je len v listoch tohoto stromu(annona muricata/ graviola/guanaba) nie v plodoch alebo dzusoch z nich.
A davka ucinna je 6 gramov tychto susenych listov.
Deuteriova voda je podvod.
Ale z antioxidantov je na plucnu rakovinu ucinny najma elagicka kyselina ktoru som povodne odporucal 100 mg denne, ale dnes som prave videl produkt co jej ma ovela viac, tj je ovela ucinnejsi
http://www.iherb.com/Neocell-Pomegranat … l&ic=1
Pozpr s tymi marhuilovymi semenami  nejedz viac ako 6-8 naraz. takze tych 30 si rozdel na viacero davok. Moja zena ich zjedla omylom 2 hrste miesto sladkych mandli  a pol hodiny bola cervena a jemne sa dusila, kym tie kyanidy telo nezlikvidvalo.



67

Re: Rakovina pľúc

Dakujem za rychlu odpoved
Objednam este tu elagicku kyselinu a snad to pomoze

A tych marhulovych jadrachnviem ze to treb arozdelit a nejest naraz

A mozeme kombinovat vsetky tieto pripravky?



68

Re: Rakovina pľúc

Mozes bez problemov.



69

Re: Rakovina pľúc

a este si chcem overit davkovanie ci som to spravne pochopil

objednal som nasledovnu graviolu
http://www.iherb.com/p/5018 - cize tuto treba denne zobrat 12 tabletiek?

pankreatin som zobral tento
http://www.iherb.com/p/716 - tento treba zobrat denne 6 tabletiek

imunoglukan simn objednal tento
http://www.iherb.com/p/37887 - denne zobrat 3 tabletky

a tuto elagicku kyselinu
http://www.iherb.com/p/19121 - denne zobrat 4 tabkletky?

a daju sa brat vsetky 4 druhy naraz alebo to treba dako rozdelovat aby sa zvysila ucinost?



70

Re: Rakovina pľúc

6 gramov=12 kapsul, mas to spravne vyratane.
Uvedeny pancreatin nie je na cistenie tela ale hlavne  na travenie. Pozri na entericky pokryty pancreatin ako napr
http://www.iherb.com/Country-Life-Glute … l&ic=1
davka intenzivne 2 x 4 tablety.
Ten imunoglukan je dobry
aj pomegranate.
Mozes to brat akokolvek, kazde z uvedenych ma inaksi mechanizmus cinnosti, tj sa nemiesaju



71

Re: Rakovina pľúc

ok tak objednam este ten druhy opancreatin

a este ma napadlo ci sa to da uzivat permanentne alebo treba robit pauzy, naopr mesiac uzivat a potom mesiac cakat
resp ci sa da odhadnut po akom case sa dostavia vysledky (ak sa dostavia)



72

Re: Rakovina pľúc

Co telo potrebuje treba dodavat stale. Ziadne pauzy neodporucam.



73

Re: Rakovina pľúc

RNG prosím Vás mamine býva zle od zaludka chcem sa spytat či to mozu sposobovať vysoké davky vsetkych tych enzýmov a či by nemala zníziť davky na oziare nechodí dva mesiace a chemoterapiu nema od marca. Okrem toho sa chcem spytat na vitamín B ktory uzíva B 17 a B 6...doktorka jej povedala ze to podporuje rast rakovinových buniek tak chcem vediet či by to nemala prestat jest. dakujem



74

Re: Rakovina pľúc

Enzymy rozkladaju, tj ked sa rozpustia v zaludku, mozu vo vysokych davkach pripadne podrazdit aj zaludok.m, Pret9o odporucam entericky pokryte enzymy, co sa rozpustia az v crevach
B-17 je protirakovinny,na to je hromada literatury,  B-6 tak iosto, takze ta  lekarka hlasa vyslovene bludy.
http://www.webmd.com/lung-cancer/news/2 … ancer-risk



75

Re: Rakovina pľúc

Ok to som si aj myslela o tom Bcku xe jr to hlupost. Co sa tyka tych rnzymov vsetky ma od iherb co ste odporucali od znacky nofood tak neviem mame zmenit znacku ci ma znizit davky? Lebo je stsle tske vysoke davky ako ste jej odporucili na zaciatku. Dakujem



76

Re: Rakovina pľúc

Zniz davku tych entericky nepokrytych a snaz sa dostat entericky pokryte, tj take, co ti nedrazdia zaludoka rozpustia sa az v crevach A tie su na cistenie tela aj tak ovela ucinnejsie. Pozri napr na
http://www.swansonvitamins.com/q?kw=tri … creatin+4x

Na bolavy zaludok odporucam pozut 15 minut pred jedlom 2 tablety DGL. To pomaha tvorbe zaludocneho mazu a posilnuje regeneraciu zaludocnych stien. DGL je vytazok z adaptogenu, sladovky hladkoplodej(sladke drievko). ja obcas pouzivam tento s cokoladovou prichutou, lebo chut pendreku , prirodzena chut sladovky/licorice nemam velmi rad



77

Re: Rakovina pľúc

Ok dakujem velmi pekne



78

Re: Rakovina pľúc

.



79

Re: Rakovina pľúc

Uvediem to aj sem, aby ste videli, ako to lekarska mafia robi pri zamlcovani vedomosti okolo liecenia inac, nez je im to financne najvyhodnejsie

http://www.rexvox.com/videos/5/19135/mu … nadorovych



80

Re: Rakovina pľúc

Ahoj RNG , prosim ta o pomoc a radu. Vysetrovali mi onkomarkery plucne,konkretne NSE a dva krat po sebe boli vysoko pozitivne,hodnota 146,1 a norma je okolo 15 . Som obj.na CT pluc a chcu ma poslat na bronchoskopiu.Som fajciarka,teda bola som.Prosim co si mam objednat aby som zachranila co sa da ? Objednavam z iherb.Dakujem.



81

Re: Rakovina pľúc

Ber rozne proptirakovinne. Nic sa ti nestane, ked nemas rakovinu, ale ti to pomoze adresovat ju ovela skor, ked ju mas. Vyckavat sa neoplaca.



82

Re: Rakovina pľúc

ahojte ludkovia
vcera som cital na webe ze na pluca znacne pomaha  BROMELAIN (enzym z ananasu)
liecebne 2g/den
preventivne 500mg/den

zelam krasny den.



83

Re: Rakovina pľúc

jordik diki



84

Re: Rakovina pľúc

Samozrejme aj ine enzymi, nie len pancreatin pomahaju, najma proteolyticke, tj vcitane bromelainu a papainu.
Bromelain sa posudzuje podla jednotiek GDU, nie podla miligramov, lebo tie mozu mat rozne ucinnosti.