1

Téma: Svet podľa Monsanta

Čudujme sa ďalej odkiaľ sú choroby. Toto je len jeden zdroj.

Odkaz na video "Svet podľa Monsanta" (klikni sem)

Je mi z toho zle, rozširujem svoju záhradku hoc budem len bandurky jesť.



2

Re: Svet podľa Monsanta

Nuz aj ja planujem mat zahradku, ked sa prestahujem do rodinneho domu. V byte je to nemozne.



3

Re: Svet podľa Monsanta

Neviem ako to je v jú.es.ej ale tu na rozobračenom Slovensku i v byte mať záhradku niekde pod lesom či potoku je záležitosť pár eur ročne (20€-50€)

V jú.es.ej je GMO povolené ako sa proti tomu brániš? V EU zatiaľ nie je povolené GMO, no buzeranti už získavajú moc hmm

Naposledy upravil: Repkar (2015-03-31 09:38:04)



4

Re: Svet podľa Monsanta

Nuz su organizacie, nezavisle, ktore maju v programe potvrdzovanie, ci su produkty GMO alebo nie. Ich peciatka na produktoch(prislusne o to drahsich) ma aspon ciastocne uistuje, ze sa mi podarilo GMO vyhnut. A kedze su tie produkty drahsie a bude na ne zvyseny dopyt, ked si konecne masy uvedomia, ze nam GMO mozu skodit, tak sa normalnym trhovym mechanizmom(ponuka dopyt) moze znacne pestovanie GMO obmedzit. A ked konecne vijde pravda na javo a narod sa bude dozadovat zakazu GMO alebo ovela prisnejsej kontrole, tak mozno tie firmy, co bohatli na GMO a za velke peniaze si kupovali celu legislativu, co im to dovolila, moze dokonca aj zaniknut.
Panboh uslys!!!



5

Re: Svet podľa Monsanta

Ak by národ nemal choré mozgy tak by tu bol raj ale čo keď IQ majú 159 ale zdravý rozum im vyhnil!



6

Re: Svet podľa Monsanta

IQ 159 bnie je nic  vzacne, ale zdrava uvaha a zdravy sedliacky rozum sa snazia z narodov vyhnat cielenym "vzdelavanim"
Zasady na to su stare, popuizivane este v starom Egypte a Rima:
"chlieb a hry" (tj nakrmit a zabavat ludi, aby nemali cas na nic ine, tj ani rozmyslanie  ani stazovanie a)
a "rozdel a panuj" na to, aby narobili medzi ludmi co najviac rozporov, kde to zabera ich cas, mysel a nedovoli sa im to zjednotit pod nijakymi spolocnymi zaujami.
Tj narod proti narodu, zeny proti muzom, deti proti rodicom  dokonca  podporovanie vytvorenie novych vstahov ako homosi, lesbicky,homosexualnych bisexualnych, omnisexualnych atd, tj kedysi velmi zriedlavych a vykolajenych ludi, ktorych rady sa dnes snazia cielene zvysit v snahe rozbit ludsku spolocnost. Podobne su utoky na moralku vseobecne, tiez proti cirkvam, lebo pod nimi sa tiez ludia zvykli zhromazdovat alebo aspon si z nich brat rozne spolocenske zasady.



7

Re: Svet podľa Monsanta

RNG napísal(a):

IQ 159 bnie je nic  vzacne, ale zdrava uvaha a zdravy sedliacky rozum sa snazia z narodov vyhnat cielenym "vzdelavanim"
Zasady na to su stare, popuizivane este v starom Egypte a Rima:
"chlieb a hry" (tj nakrmit a zabavat ludi, aby nemali cas na nic ine, tj ani rozmyslanie  ani stazovanie a)
a "rozdel a panuj" na to, aby narobili medzi ludmi co najviac rozporov, kde to zabera ich cas, mysel a nedovoli sa im to zjednotit pod nijakymi spolocnymi zaujami.
Tj narod proti narodu, zeny proti muzom, deti proti rodicom  dokonca  podporovanie vytvorenie novych vstahov ako homosi, lesbicky,homosexualnych bisexualnych, omnisexualnych atd, tj kedysi velmi zriedlavych a vykolajenych ludi, ktorych rady sa dnes snazia cielene zvysit v snahe rozbit ludsku spolocnost. Podobne su utoky na moralku vseobecne, tiez proti cirkvam, lebo pod nimi sa tiez ludia zvykli zhromazdovat alebo aspon si z nich brat rozne spolocenske zasady.

Bodaj by o tom vedelo viac ľudí  (ľahšie by sa nám bránilo).



8

Re: Svet podľa Monsanta

V jednote je sila, preto sa snazi elita sveta potlacat akekolvek spajanie ludi pod roznymi heslami. Ich je len mala hrstka, ale pomocou svojich penazi a nimi kontrolovanymi milionmi babok svet ovlada, lebo ludia maju"ine starosti" nez rozmyslat a spajat sa pod roznymi spolocnymi nazormi.



9

Re: Svet podľa Monsanta

RNG 6 príspevok čistá pravda...



10

Re: Svet podľa Monsanta

Zialbohu.
Bol by som ukrutne rad, keby mi vedel niekto dokazat, ze to tak nie je a ze som "na hlavu padnuty konspirator"

Naposledy upravil: RNG (2015-04-13 23:33:31)



11

Re: Svet podľa Monsanta

Dokázať nedokážu, že to nie je pravda lebo je čistá a krutá pravda... ale označia ťa buď konšpirátor alebo extrémista...



12

Re: Svet podľa Monsanta

Nuz co sa da robit.
Este davno Shakespeare napisal hru na problemy z vedomosti:" utrapy z rozumu".
A za takej situacie clovek chape aj citat z biblie: Blahoslaveni chudobni duchom, lebo ich je kralovstvo nebeske.



13

Re: Svet podľa Monsanta

keď IQ majú 159 ale zdravý rozum im vyhnil

hej aj ja  ocenujem tuším už viac zdravy sedliacky rozum



14

Re: Svet podľa Monsanta

Aj ja si ocenujem prakticky zdravy sedliacky rozum a uvahu viac ako vsetky vedy.



15

Re: Svet podľa Monsanta

RNG napísal(a):

Aj ja si ocenujem prakticky zdravy sedliacky rozum a uvahu viac ako vsetky vedy.


smile



16

Re: Svet podľa Monsanta

.