51

Re: Detox pecene

Ďakujem za odpoveď,treba brať ale aj probiotika s nimi. Je jedno V akom čase?



52

Re: Detox pecene

Probiotika je dobre uzivat na noc s jablkom alebo s kuskom jablka, ale ak pouzivas aj antimikrobialne doplnky, tak medzi ne musis dat aspon 3-4 hodiny odstup. Ak si napravis crevnu floru uz nemusis denne nasadzat probiotika, vtedy si ich staci dat raz za tyzden alebo raz za dva tyzdne. Pretoze velmi dolezite je ich krmit a podporovat mikrovlakninami, aby mohli udrzat zdravu crevnu floru.



53

Re: Detox pecene

zatiaľ nie antimikrobolialne,len tie mikrovlakniny chcem začať brat a všetky tie doplnky čo odporucas Vít c ,d3, selén,jód,zinok,Vít e,l lysin,,koľko treba brať probiotik?



54

Re: Detox pecene

Probiotika-do[plnky su  len malicka nasada z toho, co potrebujes vypestovat v crevach. Preto musis brat mikrovlakniny, aby si im dal moznost rozmnozit sa najmenej 1000 az 10 000 krat, co je mnozstvo potrebne na obsadenie criev aspon na 90% probiotikami.



55

Re: Detox pecene

Ešte si k tým doplnkom odporúčal brať aj K2 na čo slúži ten? Zatial som ho neobjednala. Probiotiká mám objednať radšej z i herb, či ich kúpim aj na slovensku? ďakujem.



56

Re: Detox pecene

K-2 je nevyhnuty spolu s vitaminom D-3 na absorbciu a zabudovanie mineralov v tele do kosti.
Ja som osobne este nevidel na Slovensku probiotika rovnako ucinne a odolne proti kyselinam a teple, ako niektore z dovozu. Nehovoriac o tom, ze napr iherb ich ma lacnejsie, ako dostanes na Slovensku alebo vseobecne v Europe.



57

Re: Detox pecene

Čiže d3 nemá zmysel brat bez k 2? Ten som zatiaľ neobjednala,môžeš mi prosím ťa dať linky na k 2 je ich tam viacej,ktorý je dobry.ďakujem.



58

Re: Detox pecene

Najlepsi /najucinnejsi v tele je K-2 druh MK7 Pozri napr tento
http://www.iherb.com/Now-Foods-MK-7-Vit … l&ic=2



59

Re: Detox pecene

Ahoj rng. Chcela by som sa ta spýtať.Uz v minulosti si mi dobre poradil.Som tyzden po operacii žlčníka. Mala som kamen cca 1x1 cm a 2_3mm hruby,take sklicko....bol priesvitny s perletou. Rozpustala som ho dva roky a nic sa nedarilo.Este ze som neskusala tu olivovu ocistu. Chcem sa spytat co by som mala brat na dobre travenie.Beriem kazdy vecer psylium+pribiotika.Premyslam,ze by bolo dobre to spylium rozdelit na cely den,aby ta zlc mala do coho vsiaknut. Co by teda bolo este dobre,nejaky enzym? Dakujem za tvoje rady.



60

Re: Detox pecene

Nuz ked mas odstraneny zlcnik, mas ovplyvnene travrenie tukov a tak ti odporucam brat enzymy s lipazou, ako napr
http://www.iherb.com/Jarrow-Formulas-Ja … l&ic=1
Na odmorenie pecene a jej regeneraciu odporucam bezpecny protokol dr Berksona a hodne mikrovlaknin. Roznych, nie len psylium.



61

Re: Detox pecene

RNG sylimarin stymuluje tok zlce viacej hodin alebo len napriklad hodinu potom co sa da tabletka ?



62

Re: Detox pecene

Neviem. Iste je to viac ako hodina.