1

Téma: Pätová ostroha?

Zdravím, jednoducho: Ak dostúpim na chodidlo tak nie vždy zabolí v oblasti členka. Ak zacítim bolesť tak po druhom dostúpení zmizne a opäť sa znova prejaví bolesť po pár krokoch, niekedy sa neobjaví ani po 1 km prejdení.

Môže to byť periferna neuropatia alebo je to skôr mechanická chyba a sem tam nejaký kostný výrastok zaúraduje? :-)

Nechcem jednoznačnú odpoveď to sa nedá, chcel by som len aby ste napísali či to tipujete na tú neuropatiu alebo pätovú ostrohu. Niekedy zasa bolí stále a niekedy aj pol roka nič, ja už som z toho debil. Možno ten výrastok poškodí veľmi tkanivo a potom bolí dlho a stále.

Asi navštívim lekára čo bude na prd lebo im veľmi neverím a môže sa stať, že ma dajú k psychiatrovi, to by mi chýbalo big_smile nikdy mi neveria ani čo sa týka curkovky, vždy ak som bol malí pozerali na mňa ak kukali do denníka glykémií, že "Si pojedol sladké!" "Dopichuješ si inzulín!" "Kde si ukryl sladké?!" a kvôli tomu si u mňa stratili sympatie!!!

Ďakujem

Naposledy upravil: Repkar (2015-04-01 17:05:40)



2

Re: Pätová ostroha?

Pouzivaj vitamin D-3 a K-2, co mnohe kalcifikaty v tele postuopne rozpustaju a mineraly zakladaju do kosti, kam aj patria. Nos teplu ponozku zj na noc, teplo zvysuje rozpustnost miestne roznych mineralov, tj aj kalcifikatov.
Aj lekari su len ludia a drvova vacsina z nich robi len to, co ich naucili v skolach a vlastny rozum pouzivaju zriedkavo, od toho ich oducili, aby len poslusne robili to, co od nich ziadaju, nic viac.