1

Téma: ultrazvukova liposukcia

Ahoj RNG,
neviem ci sa zaoberas aj podobnym typom otazok, ale ak mozes, mohol by si mi prosim napisat tvoj nazor na ulrazvukovu liposukciu. Som fyzicky zdrava (nie som obezna), len v rodine sa vyskytuju cievne problemy (varixy). Uzivam lecitin.
Dakujem a pekny den. B.



2

Re: ultrazvukova liposukcia

Akakolvek liposukcia poskodzuje bunecne steny.
Osobne si myslim, ze by clovek regulaciou normalnej stravy, vyhybaniu sa prebytocnych cukrov(pripadne aj tukov) a zdravym pohybom kazdy den mal drzat v mierach zdravej vahy.
Ked ale prekroci limit, lepsie je to adresovat zmenou diety, doplnkami na zvysenie metabolizmu a najma termogeneratormi.Daco pomaha aj potlacanie apetitu(apetite suppresants) a samozrejme cvicenie, najma plavanie v chladnejsej vode.



3

Re: ultrazvukova liposukcia

Ako posobi tento doplnok..?Moze napomoct pri chudnuti?
Now Foods, Phase 2, 120 Vcaps, 500 mg



4

Re: ultrazvukova liposukcia

Phase 2 je vytazok z fazule, Phaseoline, latka ktora potlaca enzym amylazu, takze clovrk docasne nevie rozlozit skroby na jednoduche cukry a tak to znizuje kaloricku hodnotu absorbovanu z jedla.
Jeden neprijemny nasledok je ale, ze ked sa skroby nenatravene dostanu do criev, niektore kultury maju na nich doslova hostinu, cim sa vytvaraju extra plyny. Mam to osobne zialbohu vyskusane a pouzivam fazeolin len velmi zriedka, ked si nedam pozor a zjem privela skrobovin, co ako cukrovkarovi je absolutne NONO.



5

Re: ultrazvukova liposukcia

Takze ak si dam fase2 a potom si dam meso s cestovinou(napr) ma to nulovy ucinok?



6

Re: ultrazvukova liposukcia

Nuz nepovedal by som celkom nulovy, ale znacne to znizi stravitelnost skorobovin a inych sacharidov.