1

Téma: DNA reparacia

chcel som sa ta opytat ci by som nemal venovat pozornost reparacii DNA  ked sa u mna prejavoval virus dlhsiu dobu, kedze virusy su zname nicenim dna, poznas na to niake doplnky? som zvedavy co mi odporucis,ja som nasiel ze by to mal robit zinok kocici drap alebo b3 b9,ale clovek sa v tom tazko vyzna co je pravda co nie  predsa len internet je internet



2

Re: DNA reparacia

Nuz je cela skupina adaptogenov, co pomahaju hojit telo, najma odporucam astragalus. Nakolko to opravuje DNA neviem, ale je to definitivne hojive a naviac zvysuje viralnu imunitu.
DNA ochranuju a pravdepodobne aj opravuju aj rozne antioxidanty. V zelenych doplnkoch tiez uvadzaju DNA rekonstriukciu, hoci neviem ako sa to da vobec dokazat.
Najma pri spiruline a chloreli sa o tom zmienuju a je na to hromada literatury, len ako som povedal, neviem ako to dokazali.
Bez debaty su tieto doplnky ale hojive pre telo a jeho regeneraciu.
Tiez by som uviedol aj aloe vera, DGL a triphalu.
Samozrejme aj ine ziviny a vitaminy pri tom pomahaju vcitane vitaminov B(vsetky), vitaminu C, D-3 a inych.

Osobne by som sa skor sustredil na zvysenie viralnej imunity, lebo aj ked su virusy zatlacene, velka vacsina z nich v tele zostane a len caka na oslabenie tela, aby sa znovu rozmnozili. A aj inac stale potichu skodia, aj ked nemas ziadne viditelne symptomy.

Naposledy upravil: RNG (2011-01-04 21:33:46)



3

Re: DNA reparacia

Zdravim, viem je to od temy, ale tvoja rada by mi pomohla. Mohol by si mi poslat mail 5qo, chcem sa spytat nieco ohladom infekcie srdca, dik
X-clussive@azet.sk