1

Téma: Regenerácia nervov - všeobecne

ahoj RNG, ja som sa ťa už pýtal v minulosti na pár doplnkov (srdce), spisujem si malý zoznam, budem objednávať od swansonvitamins.
Chcel by som k tomu pridať ešte nejaký komplex doplnkov na všeobecnú regeneráciu nervov (ktoré boli v minulosti poškodené úrazom). Prípadne aj mozgové tkanivo. Vedel by si napísať, taký základný zoznam na regeneráciu nervov? Vďaka. smile



2

Re: Regenerácia nervov - všeobecne

Prosim, aj ja by som sa chcela spytat na nejake prostriedky regeneracie nervov. Moja sesternica si dala vyoperovat osmicky zuby a teraz jej trpnu usta a ide jej to az do ucha, z toho sa jej toci hlava a z hlavy jej je na vracanie, takze je cela nestastna, uz jej to trva mesiac, bola na CT krcnej chrbtice - pre istotu, ale tam problem nie je. Este to ma otvorene /len horne jej vyberali, lebo dolne nema ani zalozene/ a mala to zahnisane, vybrala antibiotika. Ale velmi sa boji, ze co to je a dava si velke davky B- vitaminov. Prosim, existuje nieco, co nervom pomaha? Viem, ze sa neobnovuju, ale aspon jemna regeneracia? Dakujem velmi pekne.



3

Re: Regenerácia nervov - všeobecne

Regeneracia poskodenej nervovej izolacie , myelinu, vyzaduje DHA v davkavh 1 az 2 gramy denne.
Hnisane je casto sposobene mikrobami, co su odolne na antibiotika, odporucam jej roztok citricidalu, popZri cez Hoogle na pravy citricidal, lebo len ten je naozaj ucinny.
A samozrejme jej odporucam brat probiotika a mikrovlakniny, lebo atb znicia probioticku crevnu floru, cim prides az o 70% obrannych latok , ktorymi telo disponuje.



4

Re: Regenerácia nervov - všeobecne

Dakujem, ano Citricidal  (okrem ineho) pouzivam aj ja na mocove cesty, odkazem. To DHA si idem pozriet a kupit. Dam do googlu DHA, dufam, ze to najde smile
Dakujem zo srdca za informaciu.



5

Re: Regenerácia nervov - všeobecne

OK.