1

Téma: vitiligo dieta 8 rokov

Dobry den RNG. Dcera ma 8r, z toho 4 roky vitiligo - ocne viecka, podpazusie, oblast prs, licne kosti. ked mala 4 roky boli sme pri Severnom mori, jemne sa opalila a vtedy flaky cca 1 cm vystupili. neskor sa male flaky zliali do vacsich celkov. Nazory lekarov su mozno vitiligo, mozno plesne. Ked sa opali na slnku flaky zostanu biele. Obcas sa objavi novy flak, naposledy na licnej kosti. Skusali sme vselico, plazma, dieta, rozne masti... Teraz chodime 1/2 roka na needletherapy, opichovanie, presadzanie pigmentu - vo Svidniku to zacala robit MUDr. Zelenkova. Teraz to robia aj v Topolcanoch. Miesto opichnu tenkou ihlou., nasledne ozarovanie dennym svetlom a doma potieranie mastou Protopic a uzivanie vitaminov Zinkorot a Benfogamma 50. Chodime kazdy tyzden kedze ma len 8 rokov. Uz za 3 mesiace sa jej zlepsili ocne viecka. Ostatne flaky su bezo zmeny. Vraj ine, o nieco starsie deti maju dobre vysledky a flaky spigmentuju spat. Dieta mava obcas nadchu a kasel. Mate s vitiligom skusenosti? Dakujem.



2

Re: vitiligo dieta 8 rokov

Nuz mas dost slabych lekarov co nevedia rozlisit medzi plesnami a vitiligom!

Oficialne lekari nevedia ako na vitiligo, ale moj osobny dojem je, ze niektore virusy, co nosime vsetci v tele nam napadaju melaminove bunky, ktore potom nevyrabaju farbivo. Takze zvysovanie imunity voci virusom tu moze pomoct, ci uz ustne branymi doplnkami, alebo roznymi transdermalnymi Priklad je napr antiviralny ion zinku
Ale moze to byt aj cinnost mykoplaziem, ktore sa tiez daju adresovat roznymi doplnkami.



3

Re: vitiligo dieta 8 rokov

Dakujem. Postudujem. Vezmem ju na biorezonanciu nech viem aspon priblizne aku Zoo ma v tele. Pekny den.



4

Re: vitiligo dieta 8 rokov

Ja osobne sa este na biorezonanciu nespolieham, ved aj tak v USA je to ako diagnostcka metoda zakazane, tak isto ako metoda liecebna, takze nemam to dostupne.



5

Re: vitiligo dieta 8 rokov

Dobry den RNG, dnes sme na opichavani flakov vitiliga nasli dalsie loziska na hrudniku.

Vyssie ste doporucili zlepsit imunitu voci virusom, citujem Vas> ci uz ustne branymi doplnkami, alebo roznymi transdermalnymi -priklad je napr antiviralny ion zinku..

Teda ake pripravky na zvysenie imunity voci virusom by ste mi doporucili konkretne?
Dcera uziva denne zinkorot-1/2 tbl + Benfogamma 50/1tbl
a tiez 3.tyzden berie NAC, Oregano olej, Serapeptaza, Olive leaf extract a Pangamin - je par tyzdnov zahlienena. Dakujem.

Co si myslite o nasadeni drveneho plodu pestreca marianskeho na ocistu pecene v jej pripade?    www.zdravapecen.sk

Jedna Dr v Cechach tvrdi, ze pravdepodobne ma vlasovcov v tele..navrhuje odparazitovanie napr liek Imervectin - co je vsak liek povodne pouzivany veterninarmi na zvieratach a vzhladom na vek dietata na toto nemam najmensiu odvahu..

Dakujem za Vasu odpoved. Pekny den.

Naposledy upravil: Petka (2015-02-12 10:34:43)



6

Re: vitiligo dieta 8 rokov

Kedze semeno ostropestreca marianskeho ma rozny obsah ucinnej latky, sylimarinu, ja odoporucam produkty s presnymi davkami, zarucenymi , ucinnycy latok, pozri napr na temu Pecen a protokol dr Berksona.
Na potlacenie parazitov v tele odporucam protiparaziticky protokol dr Huldy Clark, co mozes dostat napr z firmy Jukl aj doma.
Parazitov je hrozne vela a protokol dr Huldy Clark ich adresuje znacnu cast.