1

Téma: Kurie oko/bradavice

Chcem sa poradiť, synovi sa na prste na nohe urobilo kúrie oko alebo bradavica. Neviem konkrétne co to je. Na kožnom sme zatiaľ neboli, syn má strach z vypaľovania. Môžete mi poradiť s liečbou.
Dakujem



2

Re: Kurie oko/bradavice

Skus jod, alebo rozne z temy herpes. Mnohe bradavice su vysledkom roznych hpv virusov, preto je dobre si zvysovat viralnu imunitu, lebo ked mas nizku imunitu na HPV virusy, mas nizku imunitu aj na ine, ako herpesy, CMV,EBV a ine, co bezne v tele u mnohych existuju cely zivot.



3

Re: Kurie oko/bradavice

Na zvysovanie viralnej imunity som uz myslela, je to dlhodoba zalezitost. Skor som myslela na lokalnu liecbu. Momentalne  mam doma len citricidal, pomohol by kupel noh a nespali to pokozku?
Dakujem



4

Re: Kurie oko/bradavice

Ani by  som nepovedal ze je to dlhodova zalezitost.
Napr pri chripke, uplne na zaciatku, skor nez sa dostavi teplota sa virus da za 2-3 dni uplne porazit davkami vitaminu C, 1 gram kazdu hodinu. Tak isto vynikajuco zabera napr chaparal, davka 2 x 1 gram a viac denne. Aj vacsie davky astragalusu(3 x 2 gramy, a chaga( 10 gramov ) zaberaju velmi dobre.
Virusy sa roztahuju o celom tele, a zoatanu tam, aj ked nemas ziadne priznaky navonok, takze aj ked lokalna liecba niekedy docasne  pomoze,  ale casto sa to vracia, ked si nezvysis viralnu imunitu.



5

Re: Kurie oko/bradavice

Dobry den RNG, od jesene rasie zospodu palca nohy 10-rocnemu synovi bradavica - rastie do vysky, je tvrda, koza zrohovatela, navrchu krvave bodky ciev. Liecili sme cesnakom - spalilo+opuch. Citricidal Professional - nic, nalozena cibula v octe, opuchol cely palec, dalej koloid z lekarne ju spali kozu ale bradavica nic...
Teraz kvoli plucnym chlamydiam, opakovanym nadcham, sinusitide a velkej mandli berie NAC, Serapeptaza, Olive Leaf exctract, Oregano olej, pije 10 ml koloidneho striebra 2*denne. Ma dietu na precistenie a odkyslenie. Nemoze ziadne citrusy, nakolko maval na jesen studene nohy - u neho doposial velmi ezvykle. Ak mal nadchu, davala som mu praskove cecko+soda bikarbona, raz jedol iba pomarance + hovadzi vyvar dva dni a nadcha sa popsila, posledny mesiac ale cecko neuziva. Mam mu nasadit opatoven Ccko? AK ano ake davky, alebo kupit Ester C?  Este ho nikdy nemal.. Vedeli by ste mi poradit? dakujem.



6

Re: Kurie oko/bradavice

Chlamidia pneumoniae velmi znizuje celkovu imunitu, tj aj viralnu. Bradavice su vysledok obvykle virusov HPV v tele.  Takze musite pridat este nieco antiviralne, ako napr chapparal a monolaurin.
Vitamin C(3 gramy) odporucam pouzivat kazdemu, tak isto selen(200 az 600 mikrogramov, je aj antiviralny) zinok (30 az 50 mg, tiez antiviralny)jod(2 az 6 mg) a vitaminy D-3 E a K-2, mikrovlakniny a probiotika, co tiez brania telo proti virusom a inym nakazam.

Naposledy upravil: RNG (2015-02-05 17:18:49)