1

Téma: riedenie krvi NATTOKINASE

Dobry den,

objednal som z Anglicka 3 balenia Swanson NAttokinase 2000 FU a po takmer tyzdni mi napisali, ze este nemaju balenia skladom. Potrebujem minimalne jedno balenie do piatku, pokial ho ma niekto doma, hned ho od Vas odkupim a viem Vam ho po dodani mojej zasielky znovu predat.

Je to dost surne, kto by to nahodou mal doma, bol by som velmi vdacny, pokial by sa mi ozval co najskor.

DAKUJEM!!



2

Re: riedenie krvi NATTOKINASE

Aj bromelain riedi krv, aj rybacie oleje, a serrapeptaza dokonca tiez rozbija krvne zrazeniny, nielenze robi krvne platnicky menej lepkavymi.



3

Re: riedenie krvi NATTOKINASE

AJ V ANGLICKU SA NACHADZA SWANSON? NENI TO LACNEJšIE OBJEDNAVAť STADE? A KDE PRESNE V ANGLICKU . MAM TAK ZNEMEHO A AK BY TO BOLO BLíZKO BIRMINGHAMU TAK BY TO BOLO NAJLEPšIE.



4

Re: riedenie krvi NATTOKINASE

Europske distribucne siete US spolocnosti maju zialbohu ovela vyssie ceny, nez v USA vseobecne.



5

Re: riedenie krvi NATTOKINASE

Na internete som našla túto stránku, skúste núdzovo  http://www.brainway.sk/?kateg=106



6

Re: riedenie krvi NATTOKINASE

Alebo tu  http://www.docsimon.sk/tovar/brainway-natto-1000-cps-60



7

Re: riedenie krvi NATTOKINASE

Mam teoreticku otazku na toto riedenie krvi.
Da sa s tym popalit? Tj. da sa na to spolahnut v takom zmysle, ze ked si dam " X " jednotiek riedicov krvi (alebo rozbijacov zrazenin) v " Y "casovom horizdonte, na kolko mi to zaruci, ze v " Z " case nevyskoci nieco s krvou, porazkou a podobne s tym suvisiace?
Povedzme v takom normalnom stave, ked clovek nie je zraneny, nie je po operacii, neberie drogy, nefajci, sem tam maximalne popije (do 2 promile ak prezeniem), geneticky v rodine nic take (ale clovek nikdy nevie co kto prekonal) a vek ma medzi 20 az 60, 70, (podla zivotneho stylu). Sport velmi rekreacne, a podobne. taky, typicky moderny "smart" dobovy jedinec.
Napr ja mam 25 a raz som v nohe opuch) mal trombozu, myslim ze povrchova. (tromboflebitida) a to neviem ako - pritom ma statistiky povazuju za mladeho cloveka!
A je bieda, ze pri takom zdravotnom-odvodovom zatazeni ma nikto na toto neupozornil a dosli na to nahodou, comu som samozrejme vdacny, ale ako vidim, musim sa o seba postarat len a len sam a sam.



8

Re: riedenie krvi NATTOKINASE

Fibrinolyticke enzymy nesposobuju prilisnu krvacanlivost ani vo velmi vysokych davkach. Stedoeuropania povacsine maju prilisnu zrazanlivost krvi, tj mozu sa im vytvorit zrazeniny/tromby napr pri prilis dlhom sedeni  ako napr v lietadle alebo dlhych cestach autom.
Je to velmi caste, pre to az polovica ludi zomiera na porazky a infarkty, sposobene krvnymi zrazeninami v casto prilis zapchatych cievach tukovymi a tukovobielkovinnymi nanosmi.

V poslednom case som zmenil z nattokinazy na serrapaptazu, kedze tato nielen bezpecne  riedi krv a rozbija zrazeniny, ale zaroven aj odhlienuje a odmaskovava rozne maskovane mikroby.
A samozrejme pouzivam lecitin do jedla na cistenie ciev od usadenin, ci uz oxidovanych tukov, alebo cholesterolov.