51

Re: Aloe Vera

Ahoj, prosim Ta, to aloe vera, ten vymrazeny koncentrat od Swansonu, kedze je ziskane z vnutornej duziny, tak sa moze uzivat kedykolvek a kolkokolvek?



52

Re: Aloe Vera

Presne tak. Obmedzuje ta len penazenka



53

Re: Aloe Vera

Ahoj, vedel by si mi opisat chut toho aloe vera zo Swansonu. Ma to prijatelnu chut?



54

Re: Aloe Vera

Prijatelnu. Najma ked si pridavam do vody aj ovocne koncentraty, tak to zamaskuje aj tie mikrovlakniny, ktore tiez maju vseliake slabsie pachute.

Naposledy upravil: RNG (2014-06-05 21:32:56)



55

Re: Aloe Vera

Vdaka. Inak treba to aloe po otvoreni skladovat v chladnicke?



56

Re: Aloe Vera

Vymrazeny prasok aloe vera nepotrebuje chladenie, len nesmie navlhnut.



57

Re: Aloe Vera

Dakujem smile



58

Re: Aloe Vera

OK



59

Re: Aloe Vera

Chcela by som sa spytat na praskove aloe zo swansonu, freeze dried. Mam ho doma nejaky cas, najskor som si ho davala do vody, potom som nan trosku zabudla a teraz som si isla z neho zobrat a namiesto prasku som tam nasla stuhnutu hmotu podobnu karamelovemu cukriku. Nechapem, ako sa to stalo. Bolo to uzavrete, ulozene v skrinke, neotvarala som to. Mohlo to navlhnut? Je to tuhe ako stolverka a neviem, co teraz s tym. Vo vode to asi nerozpustim, jedine to mozem cumlat ako cukrik, ale ma to zmysel? Nie je to znehodnotene? TRosku ma to stve, lebo to nebolo zase najlacnejsie smile



60

Re: Aloe Vera

Trostocku vlhkosti to moze spiect, podobne ako sa ti sol zhrudkavie, ale tolko vlhkosti sa ti tam iste nedostalo, aby sa to zacalo kazit. Trpezlivo to rozpusti vo vlaznej  vode.



61

Re: Aloe Vera

skusim, dakujem



62

Re: Aloe Vera

OK



63

Re: Aloe Vera

Čo sa týka kvality týchto dvoch aloe produktov - aký je na ne Váš názor? Ďakujem.
http://www.slnecnica.sk/produkt/aloe-ve … ura-330ml/
http://www.slnecnica.sk/produkt/stava-a … a-05l-bio/



64

Re: Aloe Vera

Osobne neodporuicam ziadne tekute aloe vera, okrem cerstvo vytlaceneho. Spracovanim aj ked ako "setrnym" sa z neho statia enzymi a cast komplexnych sacharidov sa znici, hoci uz len samotnymi enzymami v aloe vera.
Odporucam vymrazeny/lyofilizovany/freeze dried prasok, ktory ma obsah najblizsie cerstvemu aloe vera gelu. Pozri na
http://www.swansonvitamins.com/q?kw=aloe+vera+powder
kde je 50 gramov koncentratu 200:1,    tj obsah najmenej 8 litrov aloe vera gelu.
Takze je to aj ovela lacnejsie, nielen lepsie.



65

Re: Aloe Vera

Aha, chápem. Pozriem sa na ten prášok - vyzerá sľubne. A je aloe vhodné aj pre deti od jedného roka? Väčšinou výrobcovia uvádzajú, že deti môžu až od 3 rokov, resp. od 6. Tehotné a dojčiace by aloe nemali. Čo si o tom myslíte?



66

Re: Aloe Vera

Blbost. Aloe neobsahuje nic skodlive pre nikoho, tj tie upozornenia su len z natlaku farmaciou kontrolovaneho medickeho monopolu, ktory ma moc nad schvalovanim doplnkov



67

Re: Aloe Vera

Pri objednavani toho freeze dried produktu Aloe vera zo SWANSONU mi ho nechce uložiť do košíka s poznámkou, že akési vnútorné kritériá spoločnosti nedovoľujú posielať tento produkt na Slovensko.
Stalo sa mi to aj pri iných produktoch od Swansonu. Neviete mi prosím poradiť , ako to obísť.
Ďakujem.



68

Re: Aloe Vera

Zialbohu to neviem. Swansom je az prilis opatrny v tomto, skus to objednat cez konsolidatora, ako napr firma DOMA alebo SHIPITO.  Mozno dostanes aj lacnejsie postovne takto.



69

Re: Aloe Vera

Ďakujem za informaciu,  skúsim.



70

Re: Aloe Vera

OK