1

Téma: Protiparazidny program Dr. Clarkovej

Pozna to niekto?
odtialto to mam http://obchod.alternativnamedicina.eu/p/1322
len netusim, ci
1. to je ucinne
2. nie je to predrazene

Dik



2

Re: Protiparazidny program Dr. Clarkovej

Ja som uzivala tento : http://www.jukl.sk/protiparazitalny-balicek/d-70717/

je podstatne lacnejsi a obsahuje vsetko co ma mat.



3

Re: Protiparazidny program Dr. Clarkovej

OK. Pozor na obsahy, prvy ma 100 mg oresaka druhy len 50 ml, ale aj to celkom staci pre vacsinu ludi.
Dalsia otazka je ake silne su tie koncentraty/extrakty zo zelenych supiek oresaka....
http://www.amazon.com/s/?ie=UTF8&ke … 0f6koc8l_b
Od toho tiez zavisi ucinnost, tj od obsahu juglanov.
Povodna tinktura bola vytazovana 1:1 zo zelenych=nezrelych supiek v cistom etylalkohole.
Tiez otazka je ako cerstve sy tie mlete klinceky, kedze ucinna latka v klincekoch su prchave oleje a tie , ako nazov naznacuje, casom prchaju...
Ale ucinna latka v paline pravej=wormwood=artemisia absynthia je artemisinin a ten neprcha ani sa casom velmi nenici.

Naposledy upravil: RNG (2014-04-25 18:59:29)



4

Re: Protiparazidny program Dr. Clarkovej

Ika, aky je ten protiparaziticky balicek od firmy JUKL? Ake mas s nim skusenosti, je dobry?



5

Re: Protiparazidny program Dr. Clarkovej

Detto ?



6

Re: Protiparazidny program Dr. Clarkovej

Ako je to s prenosom parazitov medzi partnermi (manželmi)? Je potrebné aby  protiparazitny program brali obidvaja naraz?



7

Re: Protiparazidny program Dr. Clarkovej

Niektore parazity sa prenasaju medzi patrnermi , ine nie.



8

Re: Protiparazidny program Dr. Clarkovej

Pietro, nemožem povedať konkrétnu skôsenosť s balíčkom. Vybrala som ho presne podľa inštrukcií a to je všetko...Nasadila som si ho preventívne. Ale rozpis je presny podla protokolu Clark tak myslim ze pokial pomáha ten vypudiť parazity  musí aj tento.  smile
RNG, čo sa týka klinčeka ten je v tabletovej forme, bol dost aromatický ale neviem nakolko učiiny ked hovoriíš že rychle z neho prchaju oleje.....

Aj napriek tomu po roku si ho idem znova objednat /preventívne/ Nikde totiž nieje zaručené že ten drahší bude lepší

Naposledy upravil: Ika (2014-04-28 22:00:40)



9

Re: Protiparazidny program Dr. Clarkovej

Suhlasim. Inac cerstvy klincek je dost tazko dostat, to co je v obchode,  nemlete moze byt aj vyse roka stare. Ja som si zohnal klinceky balene v kombinacii papiera a hlinnika, z coho sa neodparuje nic. Podobne dnes balia ak niektore drahe kavy.



10

Re: Protiparazidny program Dr. Clarkovej

Ika, dakujem za odpoved smile



11

Re: Protiparazidny program Dr. Clarkovej

OK



12

Re: Protiparazidny program Dr. Clarkovej

Ahoj RNG,

na fore si parkrat spomenul, ze si vyskusal protiparaziticku kuru od firmy NAP, ktora sa da kupit napriklad tu: http://www.swansonvitamins.com/new-acti … -kit-1-kit

Chcem sa ta opytat, vedel by si mi prosim Ta, povedat svoju vlastnu skusenost s touto kurou od tejto firmy? Dakujem.



13

Re: Protiparazidny program Dr. Clarkovej

Nuz mal som podozrenie, ze aj ja mozem mat parazity, tak som vybral jednu 20 dennu kuru tejto protiparazitnej zmesi  podla dr Huldy Clark. Zrejme som nemal nijake velke zamorenie, kedze som nijak nepoznal markantne zlepsenie zdravia.
Crevne parazity som v stolici nenasiel(ploche cervy=hwelmity) a ine sa aj tak nedaju vidiet, ked sa v tele znicia.
Inac lacnejsie to mozes dostat na Slovensku od firmy JUKL, ktora sa zda mat podla popisu identicky protiparazitalny balicek.



14

Re: Protiparazidny program Dr. Clarkovej

Ano to viem, ze aj firma JUKL ma tento balicek, ale o nom nemam takmer ziadne referencie. Vies, kedze ty si vyskusal ten od firmy NAP, tak som chcel vediet, ci si bol spokojny s tou kurou. A pokusal som sa ich porovnat a mam pocit, ze tu tinkturu z cierneho orecha ma firma NAP ovela silnejsiu ako firma JUKL, tie dalsie dva produkty som moc nevedel porovnat. Podla toho co som nasiel na internete, tak mlete klicneky od NAP maju obsah 500 mg v kapsule a palina od NAP 365 mg v kapsule. Neviem ci som to pochopil, ale JUKL uviedol taky neurcity obsah, Podla toho popisu mi to vyslo takto: mlete klinceky 600 mg v tablete a palina 600 mg v tablete. To je pravda, ze firma JUKL ma ten balicek lacnejsi, ale neviem aky je ucinny.



15

Re: Protiparazidny program Dr. Clarkovej

Nuz tam ti zialbohu nepomozem.
Povodna tinktura zo zelenych supiek oresaka bola 1:1 supky a etylalkohol
Co sa mletych klincekov, tie su najlepsie co najcerstvejsie, lebo casom z nich unikaju tie ucinne aromaticke oleje.



16

Re: Protiparazidny program Dr. Clarkovej

OK, vsak skusim este najst nieco viac o tom balicku od JUKL a mozno niekedy ten vyskusam.

RNG, kdeze mas skusenost skor s tym od NAP, tak mam otazku. Ja som tu uz davnejsie na fore spominal, ze som mal zlu skusenost s jednou detoxikacnou kurou po ktorej mi zleniveli creva, pretoze tam boli aj prehanadla. Ta kura obsahovala aj taky protiparaziticky prostriedok, obsahoval vela tych zloziek, tusim, ze mozno aj tieto tri (orech cierny, klinceky, palina), ale aj tie prehanadla. Kedze aj tato kura je dalo by sa povedat, taka cistiaca, tak mam aj trochu z toho strach. Preto sa chcem opytat, ci ta protiparaziticka kura od firmy NAP je bezpecna a ci obsahuje len tie zlozky, ktore su tam napisane a ci tam nepridavaju aj nejake prehandla. Vies, tohto sa dost obavam.



17

Re: Protiparazidny program Dr. Clarkovej

Protokol dr Huldy Clark nie je prehanadlo, tj nemusis mat z neho strach



18

Re: Protiparazidny program Dr. Clarkovej

Tak to som rad, ze to je bezpecne.



19

Re: Protiparazidny program Dr. Clarkovej

OK. Vseobecne potravinove doplnky v odporucenyc davkach nemozu byt nebezpecne, totiz su schvalovane lekarmi a hygienikmi na to poverenych a zakladna podmienka, co MUSIA splnit je neskodnost.



20

Re: Protiparazidny program Dr. Clarkovej

Dakujem smile



21

Re: Protiparazidny program Dr. Clarkovej

OK