1

Téma: Otazka pre spravcu stranky

Dobry den,
rada by som sa opytala ci je mozne stiahnut a poslat vsetky informacie z tejto stranky napriklad v nejakom .doc formate, chcela by som ich mat vzdy po ruke, v pripade nemoznosti pripojit sa na internet alebo pre pripad keby nastal problem s funkcnostou stranky.
Velmi pekne dakujem za informaciu.



2

Re: Otazka pre spravcu stranky

Asi nie, keby to aj islo nic s tym neziskate, aj tak by ste to vsetko znova citala a hladala co Vas zaujima. To mozete aj takto a kopirovat a vkladat do vlastného listu napr. vo Worde.

Naposledy upravil: IvanBA-Sk (2014-09-26 14:50:44)



3

Re: Otazka pre spravcu stranky

To by nebol zly napad, publikovat offline  zalohu tejto stranky.

To by som DOOOST bol v prdeli, keby nenajdem tuto stranku a nieco hladam, lebo RNG a tejto stranke sakramensky verim.

A IT menejzdatny clovek ju zalohovat nedokaze, lebo kazdy den potrebuje nu radu hmm

Jedine pozitivum je ju surfovat a ucit sa.. pomaly ale iste..

Alebo si to rovno VYTLACIT, potom uz ani tretia svetova a kadeake EMP ci uz so slnka alebo tak neublizia papieru...



4

Re: Otazka pre spravcu stranky

No prave, zakazdym potrebujete inu radu, v inej teme, a skopirovat si vsetko sam do wordu je casovo neunosne.

Tak ak by to nahodou niekto zasveteny vedel ako vsetko stiahnut naraz, budeme radi.. asi viaceri:)

Dakujem.



5

Re: Otazka pre spravcu stranky

Pracujem na tom :-) zatiaľ je to cca 480 mb, trvá to dlho ale raz to bude. Tipujem ešte takú hodinku.

Chcem sa opýtať majiteľa RNG môžem ju dať na verejné stiahnutie a aktualizovať raz mesačne?

//Uprava

Veľkosť fóra presiahlo 1300 mb / 1.3 GB a stále ho spracovávam.

//Uprava

Veľkosť fóra presiahlo 1700 mb / 1.7 GB a stále ho spracovávam.

Naposledy upravil: Repkar (2015-03-31 13:01:42)



6

Re: Otazka pre spravcu stranky

Repkar napísal(a):

Pracujem na tom :-) zatiaľ je to cca 480 mb, trvá to dlho ale raz to bude. Tipujem ešte takú hodinku.

Chcem sa opýtať majiteľa RNG môžem ju dať na verejné stiahnutie a aktualizovať raz mesačne?

//Uprava

Veľkosť fóra presiahlo 1300 mb / 1.3 GB a stále ho spracovávam.

//Uprava

Veľkosť fóra presiahlo 1700 mb / 1.7 GB a stále ho spracovávam.


To by bolo super.   smile



7

Re: Otazka pre spravcu stranky

Toto fórum je strašne veľké, cez 43 tisíc príspevkov. Ak "sťahovanie" fóra bude hotové nahrám ho na kvalitné úložisko (google disk) ale chcel by som mať súhlas od majiteľa tohto fóra.

//Úprava 1.4.2015 10:34

Budem musieť sa s tým trocha pohrať. Roztriediť podľa tém aby ste nemuseli ťahať celé fórum lebo jeho obsah je strašne veľký. Taktiež nastali menšie komplikácie a mám pomenej času, robím na tom v práci.

//Úprava 1.4.2015 12:45

Dostal som povolenie od administrátora tohto fóra. Pracujem na zverejnení offline fóra http://rng.jecool.net/ ale trocha to potrvá, musím sa s tým pohrať aby to bolo tip top a hlavne prehľadné.

//Úprava 1.4.2015 17:05

Tak prvé spracovanie fóra je prístupné všetkým na stiahnutie z googlu disku. Veľkosť fóra je nakoniec len 27 MB (po rozbalení).

Odkaz na stiahnutie z google disk (klikni sem) veľkosť 8.2 MB

Malo by to fungovať na 100% ak nie píšte sem a opravím to.

Naposledy upravil: Repkar (2015-04-01 16:09:02)



8

Re: Otazka pre spravcu stranky

Tak prvé spracovanie fóra je prístupné všetkým na stiahnutie z googlu disku. Veľkosť fóra je nakoniec len 27 MB (po rozbalení).

Odkaz na stiahnutie z google disk (klikni sem) veľkosť 8.2 MB

Malo by to fungovať na 100% ak nie píšte sem a opravím to.



9

Re: Otazka pre spravcu stranky

OK.