1

Téma: davkovanie solgaru (predtym wobenzym)

Dobry vecer.chcem sa informovat ohladom davkovania pripravku Solgar.otecko predtym uzival wobenzym (15ks denne-tazka reumatoidna artritida+dna).ako ho uzival,zaznamenali sme u neho celkove zlepsenie stavu.teraz som mu objednala pripravok Solgar ako alternativu k wobenzymu.ako by mal solgar otecko uzivat,ked predtym uzival az 15ks wobenzym kapsul denne? Vopred dakujem za odpoved .. Timea



2

Re: davkovanie solgaru (predtym wobenzym)

Ten prancreatin od solgaru treba uzivat 2 x 6 gramov prancreatinu, t.j. 2x2 tablety denne. Kedze je entericky pokryty, tak sa moze brat aj s jedlom alebo po jedle, ale samozrejme aj na prazdny zaludok.



3

Re: davkovanie solgaru (predtym wobenzym)

dobry den. dakujem veľmi pekne za odpoved. este by som sa chcela informovať ohľadom nejakých doplnkových produktov pri liecbe tým pancreatinom. je podla vas potrebné uzívat súbezne s týmto produktom este nejaké doplnkové, príp. iné prípravky na zosilnenie účinku?
dakujem



4

Re: davkovanie solgaru (predtym wobenzym)

Kazdy by si mal doplnovat aspon tie zakladne, pretoze ich v strave nemame dostatok, a to nasledovne:
jod, zinok, selen, vitamin C, E, D-3, K-2 a samozrejme nasadzovat probiotika a podporovat ich zmesov mikrovlaknin (ovsena vlaknina, inulin, psyllium, modifikovane citrusove pektiny, arabinogalaktany, glucomannan), aby sa mohli rozmnozovat a plne osadit creva a tak ziskat prevahu nad skodlivimi kluturami.
Inak okrem ineho selen aj jod sa podielaju na vyrobe cistiacich enzymov.



5

Re: davkovanie solgaru (predtym wobenzym)

RNG zaujal ma doplnok ACF 228 http://www.lekari-online.cz/health-and- … la-acf-228 Je to novy doplnok na trhu, alebo sa tak malo o nom hovori??
Dakujem...



6

Re: davkovanie solgaru (predtym wobenzym)

Prilis nove, nez by som sa na to vyjadril. Ja som velmi konzervativny a opatrny.