301

Re: Rakovina

Nuz ked ma mama odoperovanu cast zaludka, tak je jasne, ze nemoze mat dost kyselin. Mozno ani enzymov, takze ako som povedal, treba doplnat kyseliny enzymi mikrovakniny a probiotika. Zaha je dosledok nedostatku kyselin a celkova slabost nasvedcuje celkove zlemu traveniu a znicenej probiotickej crevnej flore.
Kozie mlieko je lepsie ako kravske, najma ked sa koza volne pasie. Ale nikde nevidim spomenute mlieko ako ucinny  liek/doplnok na rakovinu.
Vitamin C je sice vseobecne pre nas dobry, ale ucinne davky nedostanes ani z jedla, ani z piluliek.
Citotoxicka davka/rakovinne bunky zabijajuca, zacina od 50 gramov denne, podavana ako infuzia.
Ked chces mame pomoct zosilniet, davaj jej  kratkodobe  masivne davky colostra. 2 x 15 gramov(2 polievkove lyzice kopcom)
Collostrum je supervyziva, lebo sa moze vstrebat tak ako je, bez natravenia a obsahuje hromadu obrannych imunoglobulinov, tiez protirakovinny Lactoferrin.
Ja to momentalne davam mojej zene vo forme mixu, davam to do caju z chagy, kedze mala znizenu viralnu imunitu a chytil sa jej pasovy herpes/shingles(virus VZV) a tymto som to pomerne rychlo za par dni potlacil, (Samozrejme brala aj extrakt z olivovych listov a chaparal)



302

Re: Rakovina

Vdaka za odpoved tak idem pozriet to colostrum.

Zaujimave je ze ma normalnu stolicu, teda tak pred tyzdnom ju vedelo prehnat ale teraz je to uz ok, vobec nema problem ani ju nenaduva.

Ja som si myslela ze jej moze byt zle v dosledku toho odmorovania?..takze mam to brat tak ze by pri tom nemali byt ziadne vedlasie nepriaznive priznaky?

To kozie mlieko som spomenula lebo moja babka ho zacala pit kazdy den ked jej zistili rakovinu prsnika a dostala sa z toho bez chemo at to uz mala 75rokov.

Dakujem



303

Re: Rakovina

Co sa tyka tej kyseliny tak mam asi kupit ten-Betaine Hydrochloride with Pepsin vsak? Ci odporucas nieco ine?

A niekde som citala ze by sa to malo brat len po jedle, ale sa trosku obavam ze kedze mama toho zje naozaj velmi malo, ci to hned aj nevyvrati. Ona momentalne zje tak 3-4 polievkove lyzice stravy, takze je to dost zlozite dat do nej co treba...snazi sa pit vela tekutin, najme pri vlakninach a kavovych klystyroch,  ale voda zasa riedi kyselinu v zaludku tak mam z toho trosku zmatok...lebo vsetko co jej davam treba zapit vodou, takze neviem ci je vobec cas pri tom vsetkom co jej davam aby sa jej to v tom zaludku dalo na poriadok?



304

Re: Rakovina

Ako som povedal, skus jej to travenie nastartovat kolostrom, a potom davat trochu kyselin s jedlom.
Betain HCl s pepsinom HCl je na to najlepsi, hoci niekedy radim aj lysin HCl, lebo lysin sa podiela na tvoreni dlhych kolagenovych vlakien, co je nosna konstrujkcia nasho celeho tela, ktora zaroven zabranuje, aby sa z nadorov metastazovali(odelovali a cestovali po celom tele) rakovinne bunky.
Ked pije hodne, tak jej treba aj viacej doplnkov kyselin, inac jej jedlo v zaludku kvasi a hnije.
Kyseliny nielenze rozkladaju jedlo, ale ho aj sterilizuju/konzervuju, tj zabranuju v zaludku kvaseniu a hnitiu.

Telo je niekedy same schopne znicit rakoviny, ked ho posilnis.



305

Re: Rakovina

Dakujem RNG, objednala som ako si poradil a nasadim to hned ako to dorazi ale to este taky tyzden a pol potrva:( lebo skor to urcite nepride. Od vcera uz moze len tekute vsetko tuhe ide von. Vcerajsok bol doposial najhorsi den aky sme mali. Enzymy aj vlakniny (ostatne doplnky som vcera nedavala) vyvratila tak po 15 minutach pozitia, iba probiotika ktore som jej dala na noc v nej zostali az do rana. Spala dobre ale rano zvracala dost vela a vraj to bolo velmi horke.



306

Re: Rakovina

Horke znamena zlc, tj zvysok jedla co ma v crevach kvasi a hnije a je nasilne natlaceny z criev nespravnym smerom do zaludka spolu so zlcpou, ktora okamzite napada stenu zaludka a nuti vracanie ako obranu .
Takze zase zdoraznujem doplnok kyselin a mikrovlaknin, aspon rozmixovane jablka, ked nemas ziadne ine zdroje mikrovlaknin po ruke.



307

Re: Rakovina

Opat dakujem za rychlu odpoved. To jablko s probiotikami som jej dala na noc a to v nej zostalo ale inak vcera vsetko co zjedla vypila islo von. Obavam sa dehydratacie a tiez si myslim ze to zvysene zvracanie by mohli byt aj psychikou, ktora sa jej za posledne dva dni dost pohorsila. Mame totiz problemy so zdravou stravou, mame nic nechuti a ma chut len na same nezdrave veci ako kapusta s knedlou, chleba s mastou a cibulou a tak. Dnes sme boli na krv u obvodnej lekarky a cakame na vysledky ale Dr navrhla hospitalizaciu ak sa to do troch dni nezlepsi. Do vtedy predpisala tri infuzie zlozenie Cerucal s obsahom metoklopramidiumchliridu (myslim ze je to proti zvracaniu) a Miligama Na s obsahom tiaminiumdichlorid a pyridoxiniumchlorid, ktore by nam mala prist podat sestra u nas doma ale este som jej nezavolala lebo neviem ci by to mala mama zobrat?



308

Re: Rakovina

A este som zabudla ze dnes este zatial nezvracala (je 13:45h). Zatial mala odstavenu mrkvu. Rozmixovane jablko L-lysinom (L-lysin s HCl nemam tak neviem ci robim dobre?), dokopy asi len tak 2dcl tekutin, co je velmi malo a teda mozno ani niet z coho zvracat?

Dakujem



309

Re: Rakovina

Nuz cim menej chemikali, tym lepsie. A zozen si najma to collostrum,
Nedostatok absorbovanych zivin a aj vody znacne oslabuju aj psychiku. Ak nie je schopna pit, tak nepomoze nic ine, ako infuzia, hoci ja nie som extra priatel infuzii.
Metoclopramide je chemikalia, ktora potlaca vracanie, ale ma dost skodlivych podtrannych ucinkov.
http://www.medicines.org.uk/emc/medicine/20906/spc
Takze ako som povedal skor som za oralne/ustne  podavanie collostra vo vyssich davkach, lebo to pomoze nastartovat normalne travenie, co ziadna chemikalia nevie spravit.



310

Re: Rakovina

Dakujem. No to colostrum som uz objednala ale bude to tu asi az buduci tyzden. Trochu sa to zlepsilo, viac pije a aj malo zjedla a zatial bez vracania, len ta zaha ju stale velmi pali. Prave som jej dala caj z pyskvorca obycajneho ktory vraj podporuje tvorbu traviacich stiav tak uvidime ci to pomoze.
No s tou infuziou este pockam lebo aj ja by som ju radsej nedavala.



311

Re: Rakovina

Ked mas chorobne malo vody v tele(dehydratacia), tak nevahaj s infuziou
.Ale ked sa ti podari ustne dostat do mamy dostatok vody, tak samozrejme som proti infuziam a nemocnicnym pobytom.
V nemocniciach je vyssia moznost dostat rozne nakazy, ved tak chodia predsa chori ludia a pri oslabenom organizme clovek ovela lahsie dostane roznwe nakazy.
Na Slovensku maju aj tekute collostrum, tak nemusis cakat. Je sice menej koncentrovane(polovica prasku) ale cim skor mame nastartujes telo a normalne  travenie , tym lepsie.
Pozri napr na
http://www.e-colostrum.sk/tekute-colost … 7Aodmw0A_A
alebo odtucnene a zbavene kazeinu(?!?)
http://www.delta-medical.eu/eshop/imuni … ral-125-ml

Naposledy upravil: RNG (2014-08-25 19:43:21)



312

Re: Rakovina

Dakujem velmi pekne za tu link!! uz som to objednala a uplne suhlasim co sa tyka hospitalizacie, nastastie pitie sa uz polepsilo, len tuha strava nie, takze zostaneme zatial pri stavach a vode pokial sa to travenie neda naporiadok s tym collostrum. Ani tie domace infuzie sme teda zatial nepodali.

Este raz velka vdaka! smile



313

Re: Rakovina

OK. Drzim palce.
Ja sam mam s collostrom osobne velmi dobru skusenost, s nim som nastartoval otca, ktoremu po 6 hodinovej operacii/amputacii nedavali lekari ziadnu nadej. Boli to jeho byvali ziaci, takze suhlasili s tym, aby som mu podal masivne davky collostra(komentar, "to mu uz  aj tak nemoze nijak uskodit."..)a spolu s velkymi davkami betaglukanov sa napodiv z toho vylizal.
Momentalne ho pouziva moja polovicka, ktora dostala , ako mnohi starsi poriadny zaber z pasoveho herpesu/shingles(virus VZV, co sposobuje u deti ovcie kiahne a zostava v tele cely zivot, pri oslabeni tela "vystrci rozky" a napadne nielen kozu, ale aj centralny nervovy system, velmi nebezpecne)



314

Re: Rakovina

Dakujem pekne, napisem ako to bude pokracovat, ale snad sa to da na poriadok, lebo aj napriek tej zhorsenej psychike je mama velmi dobry 'pacient' a vezme vsetko co je dam bez slov, takze dufam ze ta jej pevna vola bude dobre ocenena:)
Tak prajem pani mazelke a samozrejme aj Vam abi zdravie prialo, este ze vas ma!



315

Re: Rakovina

Druha seria vyraziek, co sa jej vyhodila ked prestala brat antivitralne, zmizla za 4 dni, ked ma posluchla a zacala brat znova  tie antiviralne(chaga, collostrum selen, extrakt z olivovych listov a par dni aj chaparal)

Drzim palce s mamickou.



316

Re: Rakovina

No my este stale cakame na to colostrum:/..a dnes aj v pondelok je tu statny sviatok takze budeme asi musiet este pockat sad..mama zatial pije ale dost malo. Vcera sa nam podarilo uzit jeden enzym a L-lisin a probiotikum na noc, ale rano zvracala a vraj citi chut po starych vajciach. Inak vcera rano som jej dala aj trochu koloidneho striebra ale nemam pocit ze by to nieco urobilo.



317

Re: Rakovina

Nuz zrejme jej hnije v crevach, mozno aj v zaludku.Pokial nebude mat obnovenu normalnu peristaltiku a telo jej nevyhadze s pomocou absorbcnycyh mikrovlaknin skodlive kultury z criev, ktore musite nahradit probiotikami, tak to kvasenie a hnitie a produkcia toxinov v crevach a aj v zaludku bude pokracovat.
"Chut po starych vajciach", znamena pritomnost jedovateho H2S=sirovodik, co je produkt hnitia bielkovin.



318

Re: Rakovina

Z vlaknin som jej dala modified citrus pectin a arabinogalactan ale po 20 minutach to vyvratila:(..Urobili sme aj kavovy klystyr ale len jeden lebo viem aj pri nich treba pit vela vody a to ona momentalne nemoze lebo sa jej neda, tak to nechcem prehnat.



319

Re: Rakovina

Skor ci neskor musia tie mikrovlakniny cen nu prejst. Ma zrejme zablokovane creva, plne skodlivych mikrobov.Mozno by jej dobre urobil preplach, High colonic



320

Re: Rakovina

A co si myslis o MMS?..mam ich doma ale este som jej ich nedala lebo posledne vysledky z pecene (v pondelok) boli trosku zvysene.



321

Re: Rakovina

A ten high colonic preplach sa robi inak ako ten zo zelenej bio kavy?



322

Re: Rakovina

MMS je antimikrobialny , ale ten zialbohu znici vsetky mikroby, tj aj probioticke.
High colonic je preplach az do tenkeho creva, nie len v hrubom creve, takze lepsie precisti.



323

Re: Rakovina

Ok, tak MMS je teda nedam. A ako prosim Ta treba urobit ten high colonic? Dakujem



324

Re: Rakovina

To ti ja uz neviem povedat, na to su specialne zariadenia Trubky, flexibilne idu dost hlboko do criev aby to poriadne preplachli. Mozno to na Slovensku niekto robi.

Naposledy upravil: RNG (2014-08-30 17:10:51)



325

Re: Rakovina

Je už v nemocnici lebo včera večer uz vyvrátila aj mikrovlakniny aj pribiotika a tekutina uz tiež moc nešla. V noci síce spala ok ale ráno opäť zvracala a tak som uz ďalej nechcela čakať. Ale krvné testy boli dobre a s biochémie mala zvýšenú kyselinu močovú, bilirubín, S_AST, S_GMT, S_ALP a markery zápalu boli 7,5 (mali by normálne byt <5) ale lekár povedal že tie hodnoty nie sú až tak veľmi mimo normálu a pravdepodobne v dôsledku dehydratacie.  Chcú si ju tam nechať na pár dni na pozorovanie a potom uvidime.



326

Re: Rakovina

Treba ju nie len pozorovat, ale co najskor hydratovat
A nielen solnym a cukrovym roztokom , ale IV obsahujucim aminokyseliny.
Dufam ze si zozenies to colostrum co najskor, lebo ked jej nenastartujes travenie, a phyb jedla v crevach, tak jej zialbohu nedavam vela nadeje.
Kazdodenne totiz slabne viac a viac, cerpa zo zasob zivin v tele ale to sa neda do nekonecna.
Nechcem ta strasit, ale taka je realita zivota.



327

Re: Rakovina

No skor ako v utorok to tu urcite nebude lebo zajtra je tu sviatok, takze mozem len dufat ze to do vtedy vydrzi. Ja mam ale pocit ze jej sa zuzil a mozno aj uzatvoril spoj ktory jej urobili medzi zaludkom a tenkym crevom lebo len v tom bode ma bolesti a vypije po troskach tak 2,5dc tekutin a ostatne ide von.



328

Re: Rakovina

RNG napísal(a):

Oba tie enzymy su entericky pokryte, tj ich mozes kludne brat s jedlom. Z tej serrapeptazy staci brat 3 x 1 kapsulu(3 x 120 000 IU) z toho enterickeho pancreatinu 2 x 2 tabletky. Ale na travenie by mala brat aj kyseliny a iny pancreatin, co sa rozpusti uz v zaludku, tj nie entericky pokryty
http://www.iherb.com/Now-Foods-Pancreat … l&ic=1
davka 2 kapsule s jedlom
Ale s jedlom potrebuje aj trochu kyselin, pozri na
http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Beta … &ic=13
alebo
http://www.iherb.com/Now-Foods-Betaine- … l&ic=2
davka 1 az 2 kapsule s vacsim jedlom, podla potreby.
Protokol dr Berksona  sa berie aspon 3 tyzdne, ale pri poskodenej peceni ho odporucam aj ovela dlhsie.
Mikrovlakniny a probiotika odporucam brat kazdemu, samozrejme a cely zivot.
Jodu treba 2 az 6 mg v priemere denne, selenu 200 az 600 mikrogramov a nezalezi od zdroja, ci uz je to z jodovej tinktury transdermalne, z kelpu, z kvapiek jodisolu ustne, alebo z tabletiek, ako je napr iodoral, z ktorym sa da telo pomerne rychlo "nalozit" jodom.
Jod  vitamin D-3 a selen sa v tele skladuju dlhodobo, a pouzivaju podla potreby. Takze tam mozno zobrat aj znacne velke davky naraz, aby sa telo "nalozilo" a aby bola v krvi potom vyssia hladina.
Bezne odporucam 5000 IU vitaminu D-3 spolu s 200 mikrogramami vitaminu K-2, ale rozni brali kratkodobo (2-3 tyzdne)aj 10 nasobne davky D-3, aby si urychlene telo "nalozili" a tym zvysili hladinu v krvi co najskor.
Vitamin C sa v tele neskladuje a drzi sa vo forme kyseliny askorbovej len menej ako hodinu(polcas vylucenia) preto odporucam branie casto, a najlepsie vo forme ester C, ktory sa v tele zdrzi az 5 krat tak dlhio.
Ja osobne si pridavam ester C do mojej vody na pitie, najmenej 5 gramov  prasku denne, spolu so zmesou mimrovlaknin, aloe vera a ovocne koncentraty roznych stiav, na prichutenie, ale aj ako zdroj antioxidantov, najma visnovy koncentrat, cucoriedkovy alebo malinovy a z granatovych jablk, co obsahuju aj protirakovinnu elagicku kyselinu v semenach.
Infuzia vitaminu C(forma neutralna ako askorbat sodny a draselny) zacinaju byt citotoxicke zialbohu az v davkach 50 gramov denne,
Naproti tomu Graviola je citotoxicka znacne v davkach 3 x 2 gramy denne , s jedlom.
Dim potlaca estrogenicke hodnoty, a to je dovod preco je protirakovinny.
Privysoke hladiny estrogenu a estrogen napodobnujucich latok totiz su casto pricina mnohych rakovin.
Neviem o akom vireni hovoris, ale ked sa vylucuje viac zlce, co sylimarin sposobuje, tak ju treba aj so zamorenim v nej nasiaknut do mikrovlaknin a vyniest z tela, inac sa v crevach znovu vstreba do krvi .
Najucinnejsie absorbenty z mikrovlaknin su arabinogalactany a modified citrus pectines, co su ucinne aj proti rakovinam zaroven, lebo znacne odmoruju telo.

Nespomenula si betaglukany, tie tiez odporucam v davkach 3 x 500 mg, lebo podstatne zvysia po case aktivitu a pocet NK bielych krviniek, co je nasa hlavna telesna  obrana proti rakovinnym bunkam. Po case(20-30 dni) sa da davka znizit na udrzobnu, 3 x 250 mg.

Viem , je toho vela, ale rakovina vznika len v silne zamorenych telach s oslabenou cinnostou NK krviniek.

Vsetky, co som tu spomenul su priamo alebo nepriamo protirakovinne.


Chcem sa len spýtať RNG,či ta voda s esterc ,aloe vera,ovocne koncentraty sa v priebehu dňa nepokazí?..A ktoré aloe vera s iherbu je vhodné ? Ďakujem. Už začala s enzýnmi,ale chcem jej postupne pridávať všetko ostatne,tak som zvedavá na reakciu. Pekný deň prajem.



329

Re: Rakovina

Ala B, tam ti neviem, poradit. Niekedy su aj zrasty ako nasledok operacii a to sa da riesit len operacne.



330

Re: Rakovina

Lu-ci 1, ja si do toho davam aj 15 kvapioek citricidalu, co to konzervuje. Inac to treba chladit.
Ja nepouzivam aloe vera z iherbu, ale praskove vymrazene, koncentrat 200:1 zo swansonvitamins
http://www.swansonvitamins.com/swanson- … 76-oz-pwdr



331

Re: Rakovina

Ďakujem . A ten citricidal ?..http://www.iherb.com/NutriBiotic-GSE-Grapefruit-Seed-Extract-Liquid-Concentrate-4-fl-oz-118-ml/4215#p=1&oos=1&disc=0&lc=en-US&w=GSE&rc=14&sr=null&ic=2

Môže byť aj tento ,alebo existuje niečo silnejšie? Vďaka.



332

Re: Rakovina

Ten uvwedeny GSE obsahuje len 30% vytazku z grapefruitovych semien.
Jediny silny citricidal na trhu je dnes cittricidal, profesional formula, ktory je 60% a naviac obsahuje aj quaternialne zluceniny, na co patentovany chemicky proces premenil polyfenoly vo vytazku nz grapefruitovyc semien.



333

Re: Rakovina

ahoj ALA B to vazne sa tvoja babka dostala z rakoviny prsnika pomocou kozieho mlieka? opisala by si ten pribeh viac  dakujem



334

Re: Rakovina

Ahoj Miroslav7, no to mi hovorila mama lebo ja som bola vtedy dlho v zahraničí. Mala svoju vlastnú kozu a pasavali ju na luke. Pila ho vraj každé ráno čerstvo nadojene. Vraj koza nemôže dostať rakovinu lebo ma dostatok obranných látok. Babka ale mala v podstate všetko bio lebo chovali aj kravu aj prasiatko a aj v záhrade bolo všetkého dost, mala veľa čiernych ribezli a iného ovocia a zeleniny a bola to veľmi aktívny človek a hlavne mala veľmi pozitívne myslenie co je veľmi dôležité. Zomrela keď mala 85 lebo spadla a zlomila si bedrovú kosť a to ležanie ju položilo. Ale známy mi hovoril že teraz by sa to kozie mlieko malo zahriat aspoň na 70C tak 20minut, koli infikovanym kliešťom. Keď si pozrieš na internete ´obsah kozieho mlieka' tak je naozaj bohate a hlavne o mnoho ľahšie stráviteľné ako kravské.



335

Re: Rakovina

Surove kozie mlieko je bohate na enzymy. Zahriatim cez 55 stupnov celzia v nom znicis enzymy
Vela suroveho ovocia a zeleniny tiez obsahuje plno enzymov, najma surova  cvikla, papaya, kiwi, a ananas, tiez stonkovy celer a mrkva.
Ja osobne keby som mal ale taku vaznu chorobyu, ako rakovina, by som pouzival ale ovela silnejsie zdroje enzymov, vysoko koncentrovane



336

Re: Rakovina

Ano je super ze su k dispozicii vysoko koncentrovane enzymy ako aj ine vyzivne doplnky ale na slovensku je este stale dost ludi ktori si zaobstaranie vsetkych potrebnych doplnkov nemozu dovolit a tak su asi radi ked mozu pouzit co maju lahsie k dispozicii. Inak dakujem este raz za radu s tym colostrum, prislo to vcera a mamu uz mam opat doma tak som ju uz s tym nakrmila a zatial este nezvracala tak dufam ze to tak bude pokracovat.
No ale na ten Betain HCl este stale cakam.



337

Re: Rakovina

Drzim palce!



338

Re: Rakovina

AlaB, aj ostatní, mam zvyšné balenia Betainu HCl od NOW http://www.iherb.com/Now-Foods-Betaine- … l&ic=1. Ak chceš,  dnes ti to pošlem, zajtra to môžeš mať, aby ste nemuseli zbytočne strácať čas. Predám za tú istú cenu ako v iherb.

Naposledy upravil: aduke (2014-09-04 07:06:53)



339

Re: Rakovina

Dakujem ale už to prišlo aj mne.



340

Re: Rakovina

Zdravím RNG
Tak už dávam Betain HCl ale mama po ňom vždy zvracia a to dosť veľa a je to žlto oranžovej farby a veľmi to zapácha, čo bude asi ten sirovidik však?
To colostrum jej dávam ráno na lačno a to znaša v pohode. Už mala aj malú stolicu aj viac grga a počuť pohyb v črevach a občas ma vetry ale len malo. Zjesť ale veľa nezje, tekutiny zatiaľ zvláda až pokial jej nedám ten Betain. Vedel by si ešte niečo poradiť? Môže sa ten Betain vyprazdnit z kspsule do vody a užiť tak alebo lepsie tie tobolky celé?..ale inak ju nič neboli a zvládla už aj 8km na bicykli. V pondelok ideme na kontrolu markerov na onkológiu tak uvidime ako na tom sme. ďakujem



341

Re: Rakovina

Nuz este zrejme nema poriadne priechodne creva a samozrejme bez kyselin jej v zaludku hnije.A to pokracuje do criev.
Mozno by jej tie procesy hnitia zastavil glg striebornej vody, 3 krat denne. Ta by nemala drazdiot a aj ked nepomoze travit, nedovoli v zaludku hnitie a kvasenie. Nuz a potrebuje do seba dostat aj nejale tie mikrovlakniny, inac sa jej crevna flora nemoze napravit.
Ale ked mala stolicu, tak sa jej to v crevach chvalabohu uz pohlo a telo vyhodi premnozene skodlive mikroby takymto prirodzenym sposobom



342

Re: Rakovina

Ok dakujem,  tak skusim tu striebornu vodu, tu mam. Tie mikrovlakniny zatial tiez zvlada a mala dalsiu stolicu. Myslim ze sa nieco deje lebo posledne zvratky uz zapachali viac kyslo ako po starych vajciach. Ten Betain davame dalej lebo ked sa po nom vyvracia tak sa jej ulavi v hrtane v ktorom vraj citi pred zvracanim tazobu. Je už chúďa vysilená z toľkého zvracania, ale nevzdávame to. Som rada že aspoň to colostrum v nej vydrží a nejaká ta voda.



343

Re: Rakovina

Nuz treba dufat, ze sa jej to upravi a ked potlacis tie rozne rozkladne procesy, tak prejde aj to vracanie.



344

Re: Rakovina

Dakujem RNG. Rano ju 2x poriadne prehnalo a este aj zvracala a bolo to viac do zelena tak snad uz to svinstvo ide von tak ako ma.



345

Re: Rakovina

som si ta precitala AlaB a drzim maminke palce!



346

Re: Rakovina

Dakujem Sophie, ale bohuzial sa to opat zhorsilo. Dnes rano ju sice trochu prehnalo ale zvracanie sa opat zvysilo. Po colostrum, mikrovlakninach a probiotikach sice hned nezvracia a aj  v noci este stale dobre spi, ale ten betain HCl nemoze vobec, po nom ide do troch minut. Tuhu stravu ani polievky uz vobec nemoze. Ale to koloidne strebro zatial znasa ok. Je zaujimave ze bolesti zatial nema ziadne len je uplne vysilena. Dnes sme boli na kontrole na onkologii a pani doktorka usudila ze je to progresia rakoviny aj ked vysledky (markery) budu k dispozicii az v stredu. Vobec nechcela zobrat do uvahy ze by to moholo byt len to travenie a navrhala paliativnu liecbu ktoru sme zatial odmietli lebo este sa chcem poradit s jednym chirurgom. Tiez nam opat napisala lieky proti zvracaniu ktore som sa ani neunuvala vyzdvihnut z lekarne.



347

Re: Rakovina

Nuz ci ma este rakoviny v tele alebo nie, travenie jej musi chodit a crevna a zaludocna flora sa musi napravit. Bez toho nedostava dost zivin a telo postupne cerpa zo svojich zasob, az nakoniec nema ziadne. Umele zastavenie vracania, ked je toto sposobene roznymi toxinami z skodlivych mikrobov z traviacom trakte nema zmysel. Telo musi mat nejaky sposob, ako sa skodlivin zbavit.
Lekari bezne nie su skoleni na normalne provcesy v tele, tj normalne travenie a pripadne prirodne potravinove doplnky, co telu pomahaju. Oni su skoleni len na poznavanie priznakov, davanie im roznych cudzich mien(grectina a latina) aby to vyzeralo ako odborna diagnoza a predpisovanie farmaceutickych liekov podla tych priznakov a diagnoz. Pripadne aj rozne operativne zasahy a podobne.
Ja zasadne sa snazim najst priciny(tj nie ja, ale lekari co ich studujem uz vyse 20 rokov)a adresovat tie priciny najma prirodnymi neskodnymi doplnkami, alebo zmenami stravy. Tj nie potlacat priznaky.



348

Re: Rakovina

Suhlasim RNG a preto som to ani nevyzdvihla z lekarne, len sa obavam ze ak to zvracanie nepolavi tak si a nou sama doma neporadim a bude musiet opat na infuzie co by som nerada. Mam je podla teba stale podavat ten Betain HCl?..alebo skusit nieco ine?



349

Re: Rakovina

Daj jej zatial vacsie davky colostra, pokial sa jej ten system neprecisti a nezabudaj na mikrovlakniny, pridavaj ich do vody na pitie. Tie totiz absorbuju rozne toxiny a vynesu ich von, tj odmoruju telo celkove a zaroven krmia probiotika.
Skor ci neskor bude muset brat kyseliny a enzymi, lebo bez nic nie je poriadne travenie a bez travenia nie je absorbcia tj telo nedostava potrebne ziviny.



350

Re: Rakovina

Dakujem za rychlu odpoved! Dobre skusim to.