1

Téma: sera a mladí ludia

Dobry večer,
Dočítala som sa, že mladi ludia do 25 rokov nesmú brať serapeptazu. Viete o tom niečo prosím?
Moj syn ma 20 , je po operácii očí, tak som mu dala dve tbl 120 tis. Myslím že je to prospešné vzhľadom na jej účinky..mohla by spôsobiť nejaký problém?
Ďakujem za odpoveď.



2

Re: sera a mladí ludia

Lzivych informaci na doplnky koluje vsade hromada.
Nepoznam ziadne poskodenie zo serrapeptazy, inac by nemohla byt schvalena ako bezpecny potravinovy doplnok.



3

Re: sera a mladí ludia

RNG napísal(a):

Lzivych informaci na doplnky koluje vsade hromada.
Nepoznam ziadne poskodenie zo serrapeptazy, inac by nemohla byt schvalena ako bezpecny potravinovy doplnok.

To si myslím aj ja, len nerozumiem tomu, prečo píšu že mladiství do 25 rokov..existujú aj nejaké štúdie s deťmi napr.?



4

Re: sera a mladí ludia

Ziadne studie na to nie su, len domnienky, ktore su vyfabrikovane farmaciou proti konkurencii potravinovych doplnkov.

Nakoniec je to aj nelogicke, verd z jedneho dna na druhy sa v tele nic nezmeni v procesoch a 24 rocny to podla nich nesmie brat , lebo by ho to udajne poskodilo (loz, potravinove doplnky nemozu skodit, tak su schvalene lekarskymi komisiami na to) a den po 25 narodeninach odrazu sa telo zmeni a je to OK pouzit serrapeptazu?!?