1

Téma: Pseudomonas aeruginosa

Moze zostat tato bakteria odolna voci vsetkemu..ako napr.GSE alebo dokonca ja MMS?



2

Re: Pseudomonas aeruginosa

Citricidal nie je na pseudomonas ucinny dostatocne(inhibicia az pri 2000 do 20 000 ppm).
Ako sa sprava pri silnych oxidatoroch nemam ani sajnu. Ale je toudajne(zdroje sa nezhoduju na to) anaerobicka bakteria, tj pravdepodobne ju kyslik znici.
Samozrejme probiotika aj oxidatory by som na nu rozhodne skusil. Je plno roznych antimikrobialnych z prirody, ktore mozu byt tak isto ucinne
Ale je to bezna podna  bakteria, na ktoru nemaju antibiotika casto ziadnu ucinnost, a kedze je casto nemocnicna(nocosomial) nakaza, obavam sa , ze atb znicenim probiotickej flory ju casto podporia, podobne ako napr clostridium difficile.
Zaujimave, ze napr med(honey) na nu ucinkuje a to asi cez okyslicovanie(peroxidy) a k svojemu cyklu potrebuje fosfaty, tj clovek sa pravdepodobne musi vyhybat zdrojom fosfatov, ako napr fosforicka kyselina, ktoru pridavaju ako kyslidlo do roznych napojov.Viac na
http://en.wikipedia.org/wiki/Pseudomonas_aeruginosa
Jedna z osvecenych metod z minulosti bolo pouzivanie bakteriofagov, tj virusov, co nicili bakterie. Akosi sa odsunuli na bocnu kolaj, aby nekonkurovali patentovanym antibiotikam.Dodnes vsak na to existuje ustanovizen, pozri
http://www.mrsaphages.com/mrsa-natural-treatment/
Pseudomonas napada aj makrofagy a NK biele krvinky a nici ich, preto by som odporucal si podporit ich mnozenie, napr betaglukanmi



3

Re: Pseudomonas aeruginosa

Moze pomoct aj kolostrum?Teraz mi ma prist...objednam aj Madre Labs, MushRex Plus Mushroom Complex with Immune Assist, 120 Vcaps..bude to stacit?Dakujem..



4

Re: Pseudomonas aeruginosa

Mozno. Naozaj nemam dostatocne informacie na tu pliagu, len ze je vsade, a kedze ju nema kazdy, asi mame nieco, cim sa vieme branit, napravdepodobnejsie niektore probiotika, ktore nam vyrabaju specificke latky proti tejto podnej bakterii. Ved aj v prirode nezachvatili vsetko, tj musia byt aj v pode rozne ine mikroby, co ich obmedzuju, to je logicke.



5

Re: Pseudomonas aeruginosa

Mohol by pomoct Artemisinin?



6

Re: Pseudomonas aeruginosa

Artemisinin pouzivam len na parazity(palina prava, artemisia asynthia) ale pouziva sa aj pri rakovinach a samozrejme je aj antimikrobialny, lebo sa viaze na zelezo, tj zmeni vsetko, co obsahuje zelezo. Mikroby nemaju schopnost sa regenerovat, ale nase bunky ano takze poskodenie je na strane antimikrobialnej, povacsine.
Rakovinne bunky , kedze su prudko rastuce tiez nevedia natolko dobre sa regenerovat, a tak podstatne su podstatne viac poskodene, ako ine bunky.
Skus, uvidis, to je cele, co ti mozem povedat. Davka by nemala byt vyssia, ako 3 x 100 mg denne. A neodporucam to pridlho, v mnohych krajinach liker, ktory obsahoval artemisinin(palinu, absinth)zakazali, lebo caste pitie za niekolko rokov poskodilo zrak.



7

Re: Pseudomonas aeruginosa

RNG napísal(a):

Citricidal nie je na pseudomonas ucinny dostatocne(inhibicia az pri 2000 do 20 000 ppm).
Ako sa sprava pri silnych oxidatoroch nemam ani sajnu. Ale je toudajne(zdroje sa nezhoduju na to) anaerobicka bakteria, tj pravdepodobne ju kyslik znici.
Samozrejme probiotika aj oxidatory by som na nu rozhodne skusil. Je plno roznych antimikrobialnych z prirody, ktore mozu byt tak isto ucinne
Ale je to bezna podna  bakteria, na ktoru nemaju antibiotika casto ziadnu ucinnost, a kedze je casto nemocnicna(nocosomial) nakaza, obavam sa , ze atb znicenim probiotickej flory ju casto podporia, podobne ako napr clostridium difficile.
Zaujimave, ze napr med(honey) na nu ucinkuje a to asi cez okyslicovanie(peroxidy) a k svojemu cyklu potrebuje fosfaty, tj clovek sa pravdepodobne musi vyhybat zdrojom fosfatov, ako napr fosforicka kyselina, ktoru pridavaju ako kyslidlo do roznych napojov.Viac na
http://en.wikipedia.org/wiki/Pseudomonas_aeruginosa
Jedna z osvecenych metod z minulosti bolo pouzivanie bakteriofagov, tj virusov, co nicili bakterie. Akosi sa odsunuli na bocnu kolaj, aby nekonkurovali patentovanym antibiotikam.Dodnes vsak na to existuje ustanovizen, pozri
http://www.mrsaphages.com/mrsa-natural-treatment/
Pseudomonas napada aj makrofagy a NK biele krvinky a nici ich, preto by som odporucal si podporit ich mnozenie, napr betaglukanmi

Stalo by za to vyskusat toto;OxyLife, Stabilized Oxygen With Colloidal Silver and Aloe Vera, Mountain Berry, 16 oz (473 ml) (OXY-01580) ?



8

Re: Pseudomonas aeruginosa

Neppoznam ten "stabilizovany kyslik" ale neznie mi to celkove dobre.



9

Re: Pseudomonas aeruginosa

vraj na pseudomonas a. je ucinny carvacrol, je to spomenute na wiki, ak som to dobre pochopila.



10

Re: Pseudomonas aeruginosa

Nuz uvadzaju tam vyskumnu literaturu, kde robili vyskum s roznymi esencialnymi olejami a naozaj jecarvacrol  ucinny na pseudomonas aruginosa a niektore escherichie. Vdaka za uvedenie. Sice neviem to premietnut zatial do davok pre ludi uplne, lebo toto boli pokusy len v agarovych kulturach na petriho miske, ale je to jasne ucinne aj v pomerne malych davkach(MIC x 10 = ppm) tj inhibicia carvacrolom je uz pri 1.3 ppm co sa zda az neuveritelne ucinne.
http://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1 … 353.x/full

Vdaka



11

Re: Pseudomonas aeruginosa

Mam doma Wormwood 800mg a Artemisinin 100mg,taktiez oregano oil capsl..ako to mam podavat ...mam z toho zmetok..porad prosim co by bolo najucinnejsie a v akych davkach...A ako dlho to moze brat?Vdaka..

A este sa chcem spytat aky mas nazor na pocitacove vysetrenie(biorezonancia) s Life systemom...alebo na liecbu plazmovym generatorom...?

Naposledy upravil: Sisa 24 (2011-07-20 20:10:19)



12

Re: Pseudomonas aeruginosa

Ak mas tie silne kapsule od NOW, 3 x 2 kapsule je ucinna davka  a podla tych uvedenych vyskumnych cisel aj ovela menej staci.
Tie biorezonancie nie su dost spolahlive, zialbohu od viacerych laboratorii dostanes uplne rozdielne vysledky, takze osobne by som na to zatial zabudol.Podobne aj na plazmovy generator.Mozno to raz bude pracovat presne tak, ako optimisticke reklamy hovoria, ale zatial to nie je pravda.



13

Re: Pseudomonas aeruginosa

Wormwood mam od Planetary Herbals a Artemisinin mam Dr.Best...takze teraz neviem ktore mu mam dat a kolko...Ten Artemisinin je 100mg a citala som ze je hlavne proti rakovine.,takze neviem ci by to malo ucinok na parazity..aky je rozdiel medzi tymito dvoma..je to to iste,len jeden je silnejsi,ci ako...
Artemisinin by sa nemal brat s potravinami obsahujucimi zelezo a dlhsie ako tyzden..to som tu niekde citala...je to pravda..a preco?Za ten tyzden to ma nejaku sancu zabrat?



14

Re: Pseudomonas aeruginosa

Wormwood mam od Planetary Herbals a Artemisinin mam Dr.Best...takze teraz neviem ktore mu mam dat a kolko...Ten Artemisinin je 100mg a citala som ze je hlavne proti rakovine.,takze neviem ci by to malo ucinok na parazity..aky je rozdiel medzi tymito dvoma..je to to iste,len jeden je silnejsi,ci ako...
Artemisinin by sa nemal brat s potravinami obsahujucimi zelezo a dlhsie ako tyzden..to som tu niekde citala...je to pravda..a preco?Za ten tyzden to ma nejaku sancu zabrat?

Ten Wormwood od Now to su len tieto kvapky:Fresh Green Black Walnut Wormwood Complex - 2 oz.



15

Re: Pseudomonas aeruginosa

Artemisinin ma ucinok taky, ze sa naviaze na zelezo a tym zmeni chemiu ci uz buniek, mikrobov alebo dokonca aj jednoduchych parazitov. My mame regeneracny proces, ktorym vieme to poskodenie odstranit, ale mikroby ho nemaju, tak uhynu. AS aj mnohe jednoduche parazity a rychlorastuce rakovinne bunky, ktore sa nestacia v tej rychlosti regenerovat.
Wormwood=palina prava=artemisia absynthia obsahuje aktivnu latku, artemisinin. Neviem presne kolko, ale viem ze pri rakovinach pouzivaju 2 x 200 mg artemisininu s jedlom, ktore neobsahuje zelezo.

Palina sa pouzivala a limitovane aj dodnes pouziva na liker absynth, ktoreho viacrocne pouzivanie sposobovalo slepotu.Preto ho vo Francuzsku zakazali vyrabat a predavat. Bol to oblubeny liker najma prostitutok, to uvadzam len ako kuriozitu.

Inac podobny ucinok navazovania na zelezo ma aj lactoferrin, ktory sa nachadza v collostre.

Kelp(zdroj mineralov a najma jodu) by som objednaval najma z iherb, tam maju lacne librove balenie.
Digest Platinum(NOW) mas aj Swanson aj Iherb  a ine silne enzymy ma tak isto, pozri napr
http://www.swansonvitamins.com/NWF262/ItemDetail?n=0

Naposledy upravil: RNG (2011-07-21 08:29:51)



16

Re: Pseudomonas aeruginosa

bola som teraz na usg tam mi povedali že nemam fibroadenom(ZLE DIAGNOSTIKOVANIE KLASIKA SK LEKARI) ale 4zhluky cyst ktore su zahustene najväčšia je 1,5cm a zvyšne su male 0,7,0,9.0,5 cm takže ma m brať na to tie enzymi ,jod a yam.Okrem toho beriem vit.E od swansonu 400IU a pupalkovy olej s E a yam ktory už mam doma. O 6 MESIACOV NA KONTROLU TAK MI PORADť PROSIM RNG čI JE TO DOBRE DAVKOVANIE



17

Re: Pseudomonas aeruginosa

Fibroadenomy, hrcky, cysty-co na tom zalezi, to su vsetko telesne "smetiska" ktorych sa treba zbavit enzymatickym cistenim a zaroven upravou hormonov,.



18

Re: Pseudomonas aeruginosa

Dobry den, chcela by som vas poziadat o radu a odporucenie aky pripravok by som mohla pouzit pre moju 2.5 rocnu dceru.
minuly rok v sept. jej operacne odstranili noseve mandle a zaviedli ventilacne trubicky do oboch usi, aby jej mohla vytiect prebytocna tekutina, ktora sa vraj nachadzala za bubienkom. vo feb ale dostala silny zapal a zistila sa,ze ma pseudomonas.
antibiotika nezabrali. 2x tyzdenne chodime na ambulanciu na odsatie hlienu a nakvapkanie betadinu. betadine kvapkame 2x denne/ kazdy den aj doma a este 1x denne pouzivame aurius a taktiez do nosteka morsku sol. Zapal ma len v jednom uska, a trubicky jej zatial ponechali v oboch poprosim o radu ci by sme nieco mohli skusit aby sme sa toho virusu vedeli zbavit. dakujem

Naposledy upravil: adus (2012-05-31 10:03:50)



19

Re: Pseudomonas aeruginosa

Pseudomonas aeruginosa je bezna gram negativna bakteria, nie virus, a preto na nu by mali posobit niektore atb, a viem s istotou, ze na nu zabera carvacrol z oreganoveho oleja, mozna aj ine, ako napr berberine a graviola.
Podla lekarov z oficialnych liekov je to tobramycin, brany niekolko 6 az 8 tyzdnov.
http://emedicine.medscape.com/article/226748-treatment
Infekcia je oznacovana ako nocosomialna=nemocnicna, tj nasledok vynicenia prirodzenych nepriatelov pseudomonasu, nasich probiotik.
Takze posilnenie telesnej obrany, ako vysoke davky vitaminu C, jodu, zinok a selen, vitamin D-3 a jod  tu mozu pomoct, tak isto aj betaglukany(davka na dospeleho je 3 x 500 mg).
A ako pri vsetkych nocosomialnych velke davky mikrovlaknin a probiotik tu tak isto mozu pomoct.



20

Re: Pseudomonas aeruginosa

dakujem vam za odpoved. este by som sa predsa chcela opytat, ci by bolo fajn pouzit aj usne sviecky?



21

Re: Pseudomonas aeruginosa

Usne sviecky len  "roztopia a vytiahnu vosk z usi" aj to nie vzdy. Rohodne neurobia nic proti nakaze vo vnutornom uchu.



22

Re: Pseudomonas aeruginosa

uz mi prisli kvapky carvacrol: bolo mi odporucene davat 3-4 kvapky rano a na obed do dzusu a vecer jedna kvapka do uska.
mala ma len 2.5 roka
len vas poprosim o info ci suhlasite s tymto davkovanim alebo odporucate nieco ine
vecer som jej zacala davat 1lyzicku betaglukanu a taktiez na obed 2 betaglukanove pastelky na cmulanie
a co si myslite o pripravky Wobenzym? bolo by to vhodne alebo uz by toho bolo prilis vela k jej veku?
vopred velmi pekne dakujem za odpoved



23

Re: Pseudomonas aeruginosa

Neviem co za "carvacrol " kvapky mas, ale v ziadnom pripade ich nedavaj do usi nerozriedene pod 2 %, ved je to silna stiplava a agresivna korenina!
Tak isto neviem kolko betaglukanov a akych je v tych pastelkach.
Wobenzyme je zastaraly(40rokov stary) enzym, slaby a drahy. Dnes su na trhu enzymy ovela silnejsie a ovela lacnejsie.
http://rng.nazory.eu/enzymy



24

Re: Pseudomonas aeruginosa

Obsah v balení: 30 ml olejový macerát (v tom 13 mg carvacrol )VýrobcaCalivita International, USA
a Betaglukan: toto jej davam vecer:Jedna čajová lyžička (5ml) sirupu obsahuje 30 mg mikronizovaného beta glucanu z Hlivy ustricovitej (Pleurotus ostreatus).
a poobede 2x pastilky: 1 obsahuje: 10 mg beta glucanu z Hlivy ustricovitej (Pleurotus ostreatus), mikronizovaný, 30 mg kyseliny L-askorbovej (50% odporúčanej dennej dávky vitamínu C).



25

Re: Pseudomonas aeruginosa

Moje odporucania na dospeleho su
3 x 200 mg carvacrolu
3 x 500 mg betaglukanov
3 gramy vitaminu C
To je na vahu 70 kg, na ine vahy si to treba v pomere vah preratat. Napr na 15 kg dieta je to asi 1/5 tych davok.



26

Re: Pseudomonas aeruginosa

Podla vysetrenia mam tuto bakteriu v oku/ na oku a uz to trva mesiac a atb Ciplox nepomahaju. Mozete mi poradit co mozem skusit?
Dakujem



27

Re: Pseudomonas aeruginosa

Ustne brane vacsie davky carvacrolu by mali pseudomonas v tele potlacit. V oku sa da pravdepodobne vytlct aj obycajnou koloidnou striebornou vodou.,Alebo naparovanim s oreganovym olejom.
POZOR,  OREGANOVY OLEJ NIE JE VHODNY NA KONTAKT Z KOZOU ALEBO SLIZNICAMI BEZ VELKEHO ROZRIEDENIA!!!!
Pseudomonas sa vie maskovat tvorenim biofilmov,, pre to su casto rozne antimikrobialne a atb nan neucinne a odmaskujuci  a prenikajuci aromaticky oreganovy olej/carvacrol ano.

Odmaskuvava aj NAC, aj mnohe silne enzymy a takto sa da kombinaciou enzymov s antimikrobialnymi  alebo atb porazit zamaskovane infekcie, ci uz vnutrobunecne parazity, ci uz zacystovane alebo biofilmy.



28

Re: Pseudomonas aeruginosa

Dobrý den, prosím Vás vedeli by ste mi poradit. Dcere zo steru z pošvy vysiel e.coli, streptokok a Pseudomonas aeruginosa. Dostala od gyn. antibioticku mast, ktora jej vobec nezabrala...riesila som to s homoepatom, ale ani homeopaticka liecba nezabrala...uz dva tyzdene jej dolu striekam koloidné striebro 50ppm a davam jej to aj pit a nic stale nezabera. Co ine by som mohla skúsit? Dcera ma 3 roky. Dakujem


RNG napísal(a):

Mozno. Naozaj nemam dostatocne informacie na tu pliagu, len ze je vsade, a kedze ju nema kazdy, asi mame nieco, cim sa vieme branit, napravdepodobnejsie niektore probiotika, ktore nam vyrabaju specificke latky proti tejto podnej bakterii. Ved aj v prirode nezachvatili vsetko, tj musia byt aj v pode rozne ine mikroby, co ich obmedzuju, to je logicke.



29

Re: Pseudomonas aeruginosa

Ecoli je bezna infekcia, je ich hromada roznych, niektore mame dokonca v crevnej flore, takze to sa tam moze dostat jednoduchym posunom pradla.
Streptokokov je tiez hromada, len niektore su nebezpecne. Oboje sa da vyhubit pomerne lahko roztokom citricidalu, pit aj vyplachy(roztok je 60 kvapiek do litra vody., co je zaroven koncentracia na vyplachy, denna davka pre dospeleho na pitie, kvapky do nosa a oci, dospela vaha je tu brana ako 70 kg, na ine vahy to treba prepocitat v pomere vah, napr na 20 kg je to 20:70 krat dospela davka.
Pseudomonas je najtazsie vyhubit
Viac na teme  http://rng.jecool.net/viewtopic.php?id=822
kde je spominane najma carvacrol z oreganoveho oleja, co je zialbohu asi nemozne podavat malemu dietatu, co nevie prehltmut este kapsule a v tekutej forme je to stiplava korenina. Ale berberine, L-manosa,na odhaknutie tejto nakazy  mozu byt ucinne, tak isto vacsie davky(niekolko lyziciek )praskoveho colostra a samozrejme betaglukany, co podporuju mnozenie roznych bielych krviniek , co Pseudomonas a clostridium nicia.
Pseudomonas aruginosa zacina byt velky problem, lebo najma v nemocniciach pouzivanim antibiotik sa im "podarilo" vypestovat druhy, co su na atb rezistentne a prave naopak, tieto su podavanim atb vlastne podporene.
P.a. sa pod vplyvom atb zdruzia do velkych kolonii, casto biofilmov a tam sa kolektivne brania maskovanim materialmi, co nedovolia prienik vodnych roztokov v dostatku na to, aby znicili tuto bakteriu. Takze ked chces, aby do nej preniklo dostatok antimikrobialnych latok, treba ju odmaskovat. NAC a serrapaptaza su dobre odmaskovace, a NAC naviac sa da rozpustit vo vode, ma citronovu prichut a da sa eate viac zamaskovat ovocnymi stavami, tj dieta to moze cez slamku pit.
Dospela davka NAC je 2 x 600 az 1200 mg, Predavkovat sa prakticky neda, kedze je to len forma aminokyseliny.

Zdoraznujem napravu crevnej flory na probioticku, tj brat kvalitne probiotika a zivit ich zmesou mikrovlaknin, cely zivot. To urobi pre obranu tela najviac.

Pseudomonas je najma nemocnicna nakaza(nocosomial) ale mnoho ludi , najma zien ju dostane aj z nedostatocne sterilizovanych bazenov, kde sa kupe hromada ludi a najdu sa aj taki, co tam tieto nakazy donesu.



30

Re: Pseudomonas aeruginosa

Boli sme na kontrolnom stere a uz sa jej tam nachadza len e-coli...neviem akym zazrakom streptokok aj pseudomonas zmizly...brala ako som pisala lieky na imunitu a uzivala vnutrone KS.. asi zabralo...na tu bakteriu e-coli nam gynekologicka dala ATB ...chcem ale vyskusat tento citricidal http://www.hoogle.sk/CITRICIDAL-bio-che … l-d539.htm ako jej to mam prosim ta davkovat ked ma 17kg. Dakujem


[/quote=RNG]Ecoli je bezna infekcia, je ich hromada roznych, niektore mame dokonca v crevnej flore, takze to sa tam moze dostat jednoduchym posunom pradla.
Streptokokov je tiez hromada, len niektore su nebezpecne. Oboje sa da vyhubit pomerne lahko roztokom citricidalu, pit aj vyplachy(roztok je 60 kvapiek do litra vody., co je zaroven koncentracia na vyplachy, denna davka pre dospeleho na pitie, kvapky do nosa a oci, dospela vaha je tu brana ako 70 kg, na ine vahy to treba prepocitat v pomere vah, napr na 20 kg je to 20:70 krat dospela davka.
Pseudomonas je najtazsie vyhubit
Viac na teme  http://rng.jecool.net/viewtopic.php?id=822
kde je spominane najma carvacrol z oreganoveho oleja, co je zialbohu asi nemozne podavat malemu dietatu, co nevie prehltmut este kapsule a v tekutej forme je to stiplava korenina. Ale berberine, L-manosa,na odhaknutie tejto nakazy  mozu byt ucinne, tak isto vacsie davky(niekolko lyziciek )praskoveho colostra a samozrejme betaglukany, co podporuju mnozenie roznych bielych krviniek , co Pseudomonas a clostridium nicia.
Pseudomonas aruginosa zacina byt velky problem, lebo najma v nemocniciach pouzivanim antibiotik sa im



31

Re: Pseudomonas aeruginosa

To mje 60% citricidal, kto vie ale ci pravy,. lebo tej reklame sa neda verit. Roztok z neho je 35 kvapiek do litra vody na 70 kg vahu. Na mensie vahy miesto litra daj vypit z toho roztoku menej, v pomere vah priblizne, tj na 17 kg asi  2.5 deci. Tj liter ti vydrzi na 4 dni. Samozrejme je dolezite to pit postupne , po malickych glgoch cely den. RoZtok v cistej vode netreba chladit, ale ochutene ovocnymi stavami by som to predsa len chladil ked to ma stat niekolko dni. Alevo si zarob len jednodennu davku, tj pouzi do roztoku(2 az 4 deci) len 9 kvapiek.



32

Re: Pseudomonas aeruginosa

Dakujem a da sa vobec niekde zohnat pravy citricidal?

RNG napísal(a):

To mje 60% citricidal, kto vie ale ci pravy,. lebo tej reklame sa neda verit. Roztok z neho je 35 kvapiek do litra vody na 70 kg vahu. Na mensie vahy miesto litra daj vypit z toho roztoku menej, v pomere vah priblizne, tj na 17 kg asi  2.5 deci. Tj liter ti vydrzi na 4 dni. Samozrejme je dolezite to pit postupne , po malickych glgoch cely den. RoZtok v cistej vode netreba chladit, ale ochutene ovocnymi stavami by som to predsa len chladil ked to ma stat niekolko dni. Alevo si zarob len jednodennu davku, tj pouzi do roztoku(2 az 4 deci) len 9 kvapiek.



33

Re: Pseudomonas aeruginosa

monikaaa25 napísal(a):

Ešte sa spýtam, je aj nejaky iny pripravok, ktorý by bol účinný na tu bakteriu e-coli? je dost mozne, ze ju ma aj v moci, dr jej brala moc na vysetrenie, ale kedze ma dovolenku, tak sa vysledky dozviem az o dva tyzdene...citala som aj o D-mannosa? toto napr. by som jej nemohla davat? Nechcem jej telicko moc zatazovat antibiotikmi. Teraz som jej nasadila kvalitne probiotika, zvysila som prijem vit.C a ideme k moru (to dufam jej tiez trosku pomoze). Kedze som si nie ista tym citricidalom a tiez nestoji malo, tak hladam nieco ine. Dakujem za radu smile

RNG napísal(a):

To mje 60% citricidal, kto vie ale ci pravy,. lebo tej reklame sa neda verit. Roztok z neho je 35 kvapiek do litra vody na 70 kg vahu. Na mensie vahy miesto litra daj vypit z toho roztoku menej, v pomere vah priblizne, tj na 17 kg asi  2.5 deci. Tj liter ti vydrzi na 4 dni. Samozrejme je dolezite to pit postupne , po malickych glgoch cely den. RoZtok v cistej vode netreba chladit, ale ochutene ovocnymi stavami by som to predsa len chladil ked to ma stat niekolko dni. Alevo si zarob len jednodennu davku, tj pouzi do roztoku(2 az 4 deci) len 9 kvapiek.



34

Re: Pseudomonas aeruginosa

Na citricidal zatial nemam odpoved, ale aj ten dnesny slaby vytazok z jadierok je lepsi ako nic.



35

Re: Pseudomonas aeruginosa

prosim ta treba menit aj tie litre? bo mi to nejak nepasuje..bud teda dam do litra 9 kvapiek na 17 kilov ...alebo dam do 2,6l tych 9 kvapiek...nezostava nahodou stale iba ten liter a meni sa len pocet kvapiek umerne kilogramom?

RNG napísal(a):

To mje 60% citricidal, kto vie ale ci pravy,. lebo tej reklame sa neda verit. Roztok z neho je 35 kvapiek do litra vody na 70 kg vahu. Na mensie vahy miesto litra daj vypit z toho roztoku menej, v pomere vah priblizne, tj na 17 kg asi  2.5 deci. Tj liter ti vydrzi na 4 dni. Samozrejme je dolezite to pit postupne , po malickych glgoch cely den. RoZtok v cistej vode netreba chladit, ale ochutene ovocnymi stavami by som to predsa len chladil ked to ma stat niekolko dni. Alevo si zarob len jednodennu davku, tj pouzi do roztoku(2 az 4 deci) len 9 kvapiek.



36

Re: Pseudomonas aeruginosa

Pocet kvapiek citricidalu  je dolezity, nie mnozstvo vody. Ale vody musi byt dost, inac je to prilis horke.



37

Re: Pseudomonas aeruginosa

dakujem :-)
takze ked som pre 17kg dieta dala 9 kvapiek do litra vody a pije to cely den, tak je to v poriadku, ano? mam 60% citricidal.

RNG napísal(a):

Pocet kvapiek citricidalu  je dolezity, nie mnozstvo vody. Ale vody musi byt dost, inac je to prilis horke.



38

Re: Pseudomonas aeruginosa

V poriadku.



39

Re: Pseudomonas aeruginosa

zazracny RNG:)....
mala som pred navstevou nemocnice  moč cisty....dnes mi nasli... 1.ACINETOBACTERA SP,
                                                                                                       2.PSEUDOMANOS AERUGINOSA
                                                                                                        3.ENTEROCOCCUS FAECALIS
viem ze asi sa z toho nevymotam ale chcela by som urobit co naviac co sa da...naposledy som brala antibiolitika  MACMIROR lebo som mala len ENTEROOCCUSA FAECALIS....BERIEM AJ PROBILOTI AJ KOLOSTRUM AJ HLIVU USTRICOVU...OBJEDNALA SOM SI AJ  Lactoferrin lebo trpim anemiou.....som v stadiu ked mi robia rozne rozbory krvi...dala som si zopakovat rozbor mocu lebo sa mi to nezda(ale asi zazrak sa nestane)....objednala som si aj koloidne striebro aj citricital....mozte mi poradit kam by som sa mala este uberat?



40

Re: Pseudomonas aeruginosa

Nuz v prvom rade si naprav crevnu floru braim zmesi mikropvlaknin a kvalitnycy probiotik, Tie po rozmnozeni ti mozu vyprpdukovat dostatok latok proti tym infekciam.
Anemia je casto z oslabeneho travenie, tj nedostatku kyselin enzymov mikrovlaknin a probiotik. Takze toto adresuj doplnkmi v prvom rade.
Lactoferrin ti na anemiu nepomoze,to je antimikrobialny a protirakovinny prostriedok,  ale docasne mozes brat doplnok ako Easy iron a samozrejme potrebne vitaminy B-6 B-9 a B12, bez ktorych sa krvinky netvoria v dostatku.
Citricidal ti moze pomoct s tymi infekciami, alebo Berberine v davke 2 x 1 gram. Pripadne ber aj NAC, 2 x 600 mg, lebo mnohe infekcie sa brania tak, ze sa zdruzia a spolocne ochranuju maskovanim roznymi latkami, co nedovolia do nich prienik roznych antomikrobialnych latok, od tych, co produkuje telo samo, alebo tych co produkuju nase probiotika, alebo od antimikrobialnycy doplnkov ci farmaceutickych liekov.
Casto je to maskovanie dovod, preco aj  napr rozne atb na nich nezaberu, ba dokonca ich podporia tak, ze im znicia prirodzenu konkurenciu, probiotika.