Téma: Výž. doplnky.

Chcela by som si objednať výž. doplnky zo Swansonu, ale nemám toho veľa, takže sa mi to neoplatí k vôli poštovnému. Preto by som vás chcela poprosiť, ak si niekto budete kupovať výž. doplnky, rada by som sa k Vám pridala.
Jadranka930@azet.sk



2

Re: Výž. doplnky.

Tiez by som daco zobral: podl5@azet.sk



3

Re: Výž. doplnky.

Jadranka, už som tu raz reagoval na tvoje príspevky ale vyzerá to tak, že to budem robiť  častejšie. Tak ešte raz - na kieho ďasa zakladáš všeobecnú tému o doplnkoch, ktorých je tu habadej. Ak by si nebola taká leniva a pozrela sa o niekoľko riadkov nižšie tak by si tam našla podobné témy a dokonca témy o doplnkoch Swansonu. To je pre teba taký problém napísať svoj príspevok do týchto tém?



4

Re: Výž. doplnky.

Nevedel kam som to mal dat, tak ti to davam RNG sem, nech sa zasmejes, alebo mozno aj poplaces: http://www.joj.sk/relacia-noviny/noviny … v-joj.html

daj si 35 minutu, je tam o vyzivovych doplnkoch

Naposledy upravil: mass (2014-07-24 21:13:47)



5

Re: Výž. doplnky.

OK, pozrel som si to. Pan dr Bukovsky je zastanca nazorov, ze z jedla dostanes vsetky potrebne vitaminy a obranne latky a ze na liecenie su lieky a nie potravinove doplnky. Nuz s tym samozrejme nesuhlasim ako aj urcita cast lekarov, co prave doplnky a rozne potravinu pouzivaju s uspechom na liecenie.
Najhorsie je ale, ze sa dosial tvrdohlavo drzi uz davno zastaralych odporucenych dennych davok  zivin z roku 1948, ktore su uz davno vyse 100 000 roznymi  spravami z vyskumu vyvratene v mnohych propadoch.
Ale mal pravdu okolo predavkovania zelezom, preto je viacmenej zo vsetkych doplnkov, okrem specializovanych na malokrvnost , vynate uz davnejsie.



6

Re: Výž. doplnky.

Ked som videl ten zaber na selen od Jamieson, kde bola davka 50mcg / 60 kapsul, tak to by ich musel clovek brat 4 az 8 tabletiek denne, troska mastne drahy spas.



7

Re: Výž. doplnky.

Jamieson je vseobecne drahy a vyuziva situaciu, ze si ludia myslia, ze doplnky su lieky a tak to tlaci cez lekarne za nemozne ceny a dokonca v primalych davkach.
Takze to kupuj tam, kde to nie je tak besne predrazene, pozri napr na
http://www.iherb.com/Healthy-Origins-Se … l&ic=3