151

Re: Borelióza

Dobry den, prosim Vas o radu. Mam plasmodie, namerane na pristroji Diacomu troch roznych poradcov. K tomu borelie, ale naozaj mam prejavy, ktore o jej pritomnosti svedcia. Trpne mi prava strana - lice, ruka, strasne ma bolia klby, som unavena atd. K tomu mi namerali pasomnicu v crevnom trakte so s vyvojovymi stadiami v CNS ( zacalo ma prehanat po takmer kazdom jedle) a vlasovce a to ma uz rok ozaj picha v uchu a pritom podla ORL lekara v uchu nie je zapal. Celkovo mam vsetky labor. hodnoty ukazkove. Zacala som uzivat chemicky chloroquine, dnes 3. den, ale musim prestat, lebo mam pocit tlaku na hrudi. Prosim, povedzte, co mam zacat uzivat? Zajtra mi pride extrakt z oliv. listov a k tomu NAC, oboje od Swanson. Beriem este kvapky Plasmofit.Citim, ze sa cosi deje, lebo mam take castejsie cukania po tele ako dakedy. Povedzte da sa toho vsetkeho zbavit prirodne? Dakujem pekne za odpoved.



152

Re: Borelióza

rng poradte



153

Re: Borelióza

Nuz pasomnica je dost vazny parazit a treba sa ho zbavit, Teda ked ho mas, lebo ja osobne velmi na tie biorezonancne pristroje nedam. Na to skus protiparazitalny balicek, co predava naptr firma JUKL aj na Slovensku.
Na boreliozu su ucinne extrakt z olivovych listov kde ucinna latka , oleuropein musi byt 3 x 300 mg.
Taktiez su ucinne aj kvapky samento coumanda a banderol, 2 x 15 kvapiek. Samozrejme musis zacat z ovela mensich davok a podla tolerancie tela ich na odporucenu davku postupne zvysit.



154

Re: Borelióza

Dobrý deň, chcem sa spýtať či poznáte enzým Serrapeptáza chcel by som sa spýtať či sa dá s tým liečiť borelióza. Ďakujem



155

Re: Borelióza

NAC a serrapeptaza su odmaskovace a borelioza sa vie dobre maskovat v svojej forme vnutrobunecneho parazitu, na co nie su atb obzvlast  ucinne.
Takze odmaskovanie je cast liecenia, samozrejme.
A tiez uvedene prostriedky,,oleuropein, banderol samento a coumanda.
Aj tieto potrebuju pomoc odmaskovacov, inac ich prienik do vnutrobunecnych parazitov je nedostatocny na ucinne a rychle znicenie.



156

Re: Borelióza

RNG, chcem sa spýtať, či okrem Vami doporučovaných doplnkov proti borelióze (samento, olive leaf extract, citricidal)
na ňu aspoň čiastočne nezaberajú napr. aj graviola, sangre de grado a lapacho, prípadne aj oreganový olej.



157

Re: Borelióza

Pridavam silne antimukoplazmicke(borelioza ma aj formu vnutrobunecneho parazita) ako coumanda a banderol. A kedze sa maskuje v bunkach, potrebujes na nu brat aj odmaskovace ako NAC a serrapeptazu.
Ciastocne zabera samozrejme hromada doplnkov, ale ludia sa chcu tejto nakazy definitivne zbavit, nie len ju donekonecna ciastocne potlacat.



158

Re: Borelióza

Ďakujem za uvedenie. Mohli by ste prosím uviesť aj konkrétne dávkovanie na tieto doplnky pre boreliózu a podobné nákazy:

http://www.iherb.com/NutraMedix-Cumanda … 0-ml/41830
http://www.iherb.com/NutraMedix-Bandero … 0-ml/41829

A pre tieto doplnky Samento :
http://www.iherb.com/NutraMedix-Samento … 0-ml/41832
http://www.iherb.com/Nutricology-Prima- … 30-ml/3447

A tiež iné doplnky Cats Claw:
http://www.iherb.com/Nature-s-Answer-Ca … 60-ml/8005
http://www.iherb.com/Planetary-Herbals- … 8-ml/19166

Prosím aj o informáciu, na aké infekcie účinkuje spoľahlivo Sangre de grado, graviola a lapacho.
A aké by ste doporučili na ne dávkovanie s týmito doplnkami :

http://www.iherb.com/Amazon-Therapeutic … 30-ml/9183

http://www.iherb.com/Whole-World-Botani … 0-ml/16436

http://www.iherb.com/Source-Naturals-Pa … 56-ml/1369
http://www.iherb.com/Nature-s-Answer-Pa … 30-ml/5170



159

Re: Borelióza

Prima una de gato je to iste ako samento, tj TOA free vytazok z uncarie tometosy/cats claw.
Davkovanie pre vsetky tri je asi 2 x 15 kvapiek mz kazdeho, samozrejme zacni so par kvapiek, aby si neutrpel pril;is silnu Herxheimerovu reakciu.
Sangre de grado je ciastocne antiviralne, ciastocne protizapalove a osobne ho neuzivam ako hlavny prostriedok,l len ako pomocny.
Graviolu pouzivam len ako susene praskove listy, vytazok je pridrahy a prislaby, lebo je to len trinktura, tj  1 ku jednej vytazok z listov. Ked odporucam 6 gramov listov, to by bolo 6 gramov tejto tinktury, tj flasticka by bola na 5  dni.
Pau de arco/tabebuia impetiginosa/lapacho odporucam ako pomocne tiez, aj ked je ciastocne antiviralne, ciastocne antimikrobialne vseobecne a dokonca tvrdia, ze pomaha pri rakovinach. Lepsie je to zhrnute tu
http://www.cancer.org/treatment/treatme … pau-d-arco

Naposledy upravil: RNG (2014-05-28 01:24:14)



160

Re: Borelióza

zdravim. este ju sice nemam diagnostikovanu,ale mam podozrenie ze mam boreliozu...po kliestovi sa mi robi cerveny flak ktory sa zvacsuje...su to este len dva tyzdne.obvodna este nechce robit testy...ze az po 5!!!komplikaciu vidim v tom ze som tehotna!!30,tyzden. rng prosim, mozem aj v tehotenstve uzivat tie pripravky co spominas na boreliozu alebo mam pockat kym porodim,ale urcite chcem kojit...takze aj taky variant prosim...ked sa potvrdi borelioza chcela by som ju liecit alternativne,kedze viem ze atb. niekedy nezaberaju...ale ak nebudem este moct zahajit tuto tvoju liecbu, mozno vyberiem jedny tie atb co mi daju a potom ked uz budem moct tak sa preliecim tvojimi odporucanymi prostriedkami...za rady dakujem...



161

Re: Borelióza

Ako som povedal, na boreliozu mam osvecene dlhodobe braney extrakt z olivovych listov a sesternici, ktorej sa to vracalo po lieceni doxycyklinom aj infuzne  pravidelne po 3-4 mesiacoch spat sa to nevratilo uz vyse 6 rokov. Takze asi predsa len mozno dufat na vyliecenie z boreliozy.
Ani druhym z rodiny sa zda, ze sa to nevratilo uz roky spat, hoci ti nemali tak tazky pripad, im to zasiahlo len klby, nie mozog.
A to som na nich neskusil ani samento, ani coumandu ani banderol, lebo vtedy este neboli na predaj ani vysledky s nimi neboli dostatocne publikovane



162

Re: Borelióza

Verím a ked tak pojdem touto cestou ALE Potrebujem vediet ze ci to mozem ako tehotná!pripadne kojacia,a ci upraviť dávkovanie...a co si myslite o diagnostike Diacomom(ten prístroj co zisti všetky parazity a ine choroby v tele...myslite ze by sa dala borelioza zistiť aj v 2-3tyzdnovom štádiu)



163

Re: Borelióza

Ectrakt z olivovych listov moze ppouzivat aj tehotna a kojaca zena.
Diagnoza pristrojami Diacom je nespolahliva, casto tam uvadzaju v tele nijak nepotvrdene infekcie a parazity.
Borelioza sa v 2-3 tyzdenom stadiu este neda zistit, kedze boreliozne bakterie sa rozmnozuju extremne pomaly. A bakteria boreliozy je len jedna z foriem tejto nakazy, druhe su ovela tazsie zistit, ako vnutrobunecne parazity, kde bakteria zhodi vonkajsi plast, alebo spory na ktore sa premeni pri prilisnom utoku tela alebo liekov a v tejto forme sa moze prechovat aj roky v tele a "vyliahne sa z nej" ked su podmienkyu pre nu priaznivejsie.



164

Re: Borelióza

Super!mozno pojdem do toho aj len preventívne...citala som ze e to dobre aj na ine...a tie odkryvace NAC a ten samento a tie  banderol a serrapeptazu...?tie nemozem?
Veľká vdaka



165

Re: Borelióza

Našla som ho aj u nas je to tento?extra silný?

http://www.swanson.sk/p/376/olivový-extrakt-extra-silný



166

Re: Borelióza

Ano, ten je dobry, ale je dost drahy ked to porovnas s tymto istym, ale zo zahranicia: http://www.swansonvitamins.com/swanson- … mg-60-caps



167

Re: Borelióza

NAC=odhlienovac. odmaskovac je len forma aminokyseliny, tj moze hju brat kazdy kedykolvek.
Samento banderol a coumanda su pravdepodobne pouzitelne aj pre tehotne, ale zatial by som bol dost opatrny, lebo na to nie je ako na novsie latky na trhu dost udajov.
Voci tomu olivove listy sa spominaju uz aj v biblii, starom pisme, tj jedna sa o tisice rokov poznatkov  o ich liecivosti

Naposledy upravil: RNG (2014-06-03 15:09:08)



168

Re: Borelióza

Tak ten NAC objednam tiez od swansonu a bude to aspon jedno poštovné...rng tento ?

http://www.swansonvitamins.com/swanson- … g-100-caps



169

Re: Borelióza

klara napísal(a):

Tak ten NAC objednam tiez od swansonu a bude to aspon jedno poštovné...rng tento ?

http://www.swansonvitamins.com/swanson- … g-100-caps

Ano, ten mas dobry.



170

Re: Borelióza

No tak pani dr mi potvrdila boreliozu.atb.na 60dni.este na krv pojde,každopádne idem objednať prípravky...neviete ako za ako dlho cca prídu na svk?



171

Re: Borelióza

A este jedna otázka pre rng,platí pre mna to iste dávkovanie 3x300 ten extrakt o olív.list ked vážim 54kg...?aj ten NAC...?



172

Re: Borelióza

klara napísal(a):

A este jedna otázka pre rng,platí pre mna to iste dávkovanie 3x300 ten extrakt o olív.list ked vážim 54kg...?aj ten NAC...?

Lebo vidím ze NAC je jedna tableta 600mg od swansonu...



173

Re: Borelióza

Davkovanie pre extrakt z olivovych listov je 3x300 mg (oleuropeinu, 1 kapsula obsahuje 150mg oleuropeinu) denne a pre NAC je to 2x600 mg az 1200 mg. Tieto davky platia zhruba pre 70 kg osobu. Na ine vahy treba priblizne prepocitat.



174

Re: Borelióza

Neboj sa  predavkovania NAC, to je len forma aminokyseliny a davka pre priemernu osobu je 2 x 600 az 1200 mg, zhruba.



175

Re: Borelióza

Pietro napísal(a):

Davkovanie pre extrakt z olivovych listov je 3x300 mg (oleuropeinu, 1 kapsula obsahuje 150mg oleuropeinu) denne a pre NAC je to 2x600 mg az 1200 mg. Tieto davky platia zhruba pre 70 kg osobu. Na ine vahy treba priblizne prepocitat.


to ale asi nebudem zase tie tobolky rozoberat a odsypat z nich...nie?:)



176

Re: Borelióza

inak a ten extrakt z olivovych listou pomoze napr. aj na herpes?ze by som rovno objednala aj sestre, ktora sa s nim trapi...ci to nie je az take terno...?



177

Re: Borelióza

RNG napísal(a):

Neboj sa  predavkovania NAC, to je len forma aminokyseliny a davka pre priemernu osobu je 2 x 600 az 1200 mg, zhruba.

a tu tiez pol roka brat rovnake davkovanie?(ked sa rozhodnem pre dva mesiace intenzivka plus styri preventivka ten extrakt plus toto)



178

Re: Borelióza

jaj, pomozte mi prosim rozhodnut sa...ma zmysel brat aj tie atb. 60 dni plus alterna s extraktom a nac...alebo az po atb...? alebo uplne bez atb...doktorka ma dnes vystrasila, kvoli kojeniu...ze tie atb. by som mala vybrat, kym porodim aby som mohla kojit, lebo borelie sa mozu dostat do mlieka a nakazit  babo...ale vlastne neviem ako rychlo zabera len alternativna liecba(bez atb.)s tym extraktom a nac...co by som najradsej...
nechcem si znicit telo atb. ale mam strach...doktorka mi ich nastavila na 60 dni kvoli tomu ich zakukluvaniu sa do cyst... ze aby sme ich uplne vylikvidovali...kedze mam len trojtyzdnovu borelku(do nervoveho systemu a inde sa vraj dostava az po cca troch mesiacoch...inak mala to dobre nastudovane pani dr. aj nove vselijake prieskumy atd. co urcite obvodaci neriesia,nesleduju...)



179

Re: Borelióza

Klara, neboj sa predavkovania extraktu z olivovych listov. Ja som bral z netrpezlivsti aj 3 nasobok , bez problemov.
Pomaha to ciastocne aj na herpes, hoci osobne pouzivam kombinacie viacerych inych na to, pozri na temu herpes.
Zialbohu atb nicia len bakterialnu formu boreliozy, nie vnutrobunecneho parazita, tj bakteriu bez vonkajsich bunkovych stien-skoro ako mykoplazmu,  a uz vobec nie spory/cysty, co je tretia forma.
Jednej z mojich sesternic davali doxycyklin 1/2 roka a predsa sa jej to vratilo viac krat, tak som jej poslal extrakt z olivovych listov , co brala dlhodobo  a dnes je uz s toho uplne vonku, to su uz dlhe roky odvtedy.

Naposledy upravil: RNG (2014-06-05 00:29:38)



180

Re: Borelióza

Ahoj Klara, ja by som tie ATB (amoxicilin) vyuzivala spolu s enzymami (Wobenzym), mas velku sancu, ze Ti to zaberie a nebudes mat vycitky, ze co ak sa nakazi dieta. Mne doktor povedal, ze borelie urcite nejdu cez materske mlieko, ale nie je si isty, ci neprejdu placentou, to by znamenalo moznu nakazu pocas tehotenstva. U mna sa borelioza prejavila tesne po porode a prekonanej chorobe, takze som s touto diagnozou rok kojila bez liecby, nevedela som, z coho mam problemy. Vyzera, ze nakazena som bola aj pocas tehu, ale asi imunita to este zvladala. Na nasej slecne nevidiet zatial ziadne znamky choroby, len treba dat potom pozor na ockovania, aby nevyvolali u dietata problemy, ktore by suviseli prave s infekciou u matky. Ak su tie ATB uplne bezpecne, aspon 5 tyzdnov by som ich brala. Potom by som presla na prirodnu liecbu, tak ako odporuca RNG. Ja som uzivala 5 tyzdnov Sumamed (mimo tehu aj kojenia) a uz pol roka sa snazim prirodne. Stav sa zlepsil, ale zatial vsetko nepreslo. Snaz sa robit vsetko pre imunitu, teraz v lete sa pekne vyhriat na slnku, lebo casto nam chyba vit. D.



181

Re: Borelióza

A este... borelie je mozne znicit v tele za osem mesiacov, v idealnom pripade. Cysty prezivaju min. 10 mesiacov. Zivotny cyklus bakterie je okolo 30 dni. Alternativni preto hovoria, ze liecba cisto ATB musi trvat 1,5 roka, co je kiler a nemusi byt vobec ucinna, ak su zle zvolene ATB. Samozrejme vsetko este zavisi, ako dlho je clovek nakazeny, ak tesne po nakaze, uspesnost liecby je velmi dobra. Preto ti alternativni hovoria, ze ATB nemaju zmysel. Ale su najrychlejsie ucinne, a tiez vedia pomoct imunite. Preto by som ich min. tych 5 tyzdnov zobrala, spolu s enzymami a probiotikami, uplne vylucit cukor a sladkosti. A potom 8 mesiacov prirodnej liecby. Drzim palce, je to beh na dlhe trate za to, ze sme sa vykaslali sami na seba a zabudli, ze mame zdravie.



182

Re: Borelióza

RNG napísal(a):

Klara, neboj sa predavkovania extraktu z olivovych listov. Ja som bral z netrpezlivsti aj 3 nasobok , bez problemov.
Pomaha to ciastocne aj na herpes, hoci osobne pouzivam kombinacie viacerych inych na to, pozri na temu herpes.
Zialbohu atb nicia len bakterialnu formu boreliozy, nie vnutrobunecneho parazita, tj bakteriu bez vonkajsich bunkovych stien-skoro ako mykoplazmu,  a uz vobec nie spory/cysty, co je tretia forma.
Jednej z mojich sesternic davali doxycyklin 1/2 roka a predsa sa jej to vratilo viac krat, tak som jej poslal extrakt z olivovych listov , co brala dlhodobo  a dnes je uz s toho uplne vonku, to su uz dlhe roky odvtedy.

Ano.ja sa potrebujem vyliečiť rýchlo...;)))kvôli tomu kojeniu...doktorka mi to vysvetľovala tak,ze ano oni sa zacystuju,ale vraj raz za den vystrcia hlavičku a kontrolujú ci uz môžu vyliezť a rozmnozit,a ze vtedy ich to atb.zabije...no a preto treba dlhšie brat atb.ze môj prípad je fajn ze to vieme hned ze vraj az po troch mesiacoch sa začínajú naburavat do nervoveho systému a ine...
Každopádne neznášam atb.uz som si citala nežiadúce účinky...odpor sa znasobil...;)uz som si objednala z tej SVK stránky extrakt a NAC.a kamosi z USA mi pošlú veľkú zásielku zo swansonu.obvodna mi potvrdila diagnózu ale  je za atb



183

Re: Borelióza

Nuz ja odporucam kazdemu brat doplnku jodu, selen  zinku, vitaminov C, E D-3 mikrovlakniny, probiotika, pripadne v tehotenstve aj krill olej a doplnky mineralov s prislusnymi vitaminmi D-3 a K-2.. To vsetko okrem ineho podporuje aj vyvoj plodu, imunitu plodu a matky.
Kedze na medickych fakultach ucia lekarov len symptomaticku diagnozu a predpisovanie schvalenych chemickych patentovanych farmaceutik, a strasia ich  proti comukolvek inemu, nemozes predpokladat, ze sa niektory odvazi poradit alebo predpisat nieco ine, nez chemikalie schvalene ako lieky. Za prve az na  vzacne male vynimky o nich nic nevedia a za druhe sa na to neodvazia, lebo by ich obvinili zo sarlatanstva.
Kedze potravinove doplnky su schvalene na volny predaj, lebo nikto z lekarov, co ich schvaluju nepozna ziadne skodlive ucinky, tj su tak bezpecne, ako ine nezavadne potraviny, rozhodne im davam prednost pred chemickymi liekmi, kde casto nestaci ani jedna stranka papiera, aby popisali vsetky mozne skodlive ucinky

Je velka skoda, ze v tomto nemame podporu lekarov, cest vynimkam, lebo v prirode je ovela viac uzitocnych latok na udrzbu a ochranu zdravia, nez vsetky patentovane farmaceutika dokopy. A mnohe su dokonca ovela ucinnejsie a sirokospektralnejsie.



184

Re: Borelióza

Mozu aj deti(2,4r.)napr pri spoloch a kašli extrakt a NAC?v akých dávkach?



185

Re: Borelióza

Inak,ak niekto pozná boreliozu poriadne je normalne,ze mi ten flak začal miznut?tak asi posledné dva dni..akoby uplne strácal farbu...skor to na mna pôsobí ako vyblednuta modrina...dokonca ma to trošičku aj pobolieva,ked si do toho štuchnem...inak liečba doplnkami dnes zahajena...;)



186

Re: Borelióza

Boreliozu mozes aj bez akychkolvek flakov na kozi a [prenasaju ju nielemn klieste, ale aj rozny iny hryzavy/bodavy hmyz, dokonca sa moze preniest aj z cloveka na cloveka, kedze ju nasli v slinach aj spermiach.
Davky, co tu uvadzam su na normalnu dospelu vahu, od 65 do 75 kg, na ine vahy to treba prepocitat. Od veku nezalezi , ale len od telesnej vahy.



187

Re: Borelióza

takze ozyvam sa počase, dvakrat mi opakovali testy na boreliozu, negativne oba razy...flak mi zmizol ako som pisala...zacal mi miznut asi po tyzdni...doktorky vraveli ze je to mozne aj ked borelia tam je,ale teda nakoniec sa z testov ukazalo ze nie je...teda neviem nakolko su tie testy spolahlive...ja som vybrala asi 4 krabicky toho olivoveho extraktu s nac, neviem ci to este mam uzivat, ale zbytocne sa mi nechce tlacit do seba tie velke tablety, bolo mi z toho pekne nanic niekedy...pripominam ze som tehotna...a niektore veci su mi niekolkonasobne nechutnejsie ako obvykle...co ty na to rng?mozno by nebolo odveci po pol roku testy este raz opakovat?



188

Re: Borelióza

^Testyn na boreliozu zu velmi nepresne, najma na zaciatku, ale aj neskor, ked sa cast borelioznych bakterii premeni na vnutrovunecne parazity alebo spory.
Je na tebe, ci to chces riskovat neadresovane, alebo brat aspon udrzobne davky olivoveho listu a NAC. Samozrejme testy musis opakovat po case.



189

Re: Borelióza

Po vyse 7 mesiacoch sa tu hlasim s malou rekapitulaciou. Od janurara som uzival pravidelne Samento, Cumandu a Banderol. K tomu vytazok z olivovych listov, NAC, serapeptazu, L-lyzin, Ester C (2-4g). Prvych 5 mesiacov aj Oregano oil, cca.2 mesiace Lauricidin. Pred touto kurou som mal dlhodobe problemy s imunitou, chronicky zapalene hrdlo, problemy s dutinami. Posledne ATB som bral v decembri a potom po prestudovani tohto fora som skusil prejst na vyssie uvedenu kuru. Pocas tejto kury som nebol chory t.j. ziadne  akutne infekcie a spol. napriek tomu ze som pravidelne sportoval co pred tym nebolo mozne. Kazdy vylet na bicykli znamenal potom odstavku na 2 tyzdne. Fyzicka vykonnost za poslednych 7 mesiacov isla prudko hore, bohuzial ale moj problem s zacervenalim hrdlom a dutinami sa mi nepodarilo vyriesit. Napriek tomu ze som nebol akutne chory, stale som citil/citim ze to nie je ono. Po tychto 7 mesiacoch som si dal opatovne spravit odbery a z nich su pozitivne markery na borelku z minulosti co uz je standard a stredne masivny nalez streptokoka na mandliach a v dutinach. ORL predpisala penicilin a po dlhej dobe som sa dal opat na ATB kedze dlhodoba liecba suplementami mi ho nedokazala odstranit. Spolu s ATB uzivam samozrejme s odstupom min.2 hodin mikrovlakninu Psylium a Inulin + probiotika. Liecbu doplnam Lauricidinom, NAC, serapeptazou a vit.C.



190

Re: Borelióza

Nuz nakazy v prinosnych dutinach kam sa dostanu kvapockovou infekciou zo vzduchu (moze to byt aj neustale, ked si v takych priestoroch kde sa tieto nachadzaju) treba adresovat tam  a to kvapkami roztoku citricidalu. Ustne brane nic sa tam prakticky nedostava, snad s vynimkpou prchaveho oreganoveho oleja, a aj to len v malych davkach.
Neuvadzas, ze beries probiotika a doplnok zmesi mikrovlaknin neustale, cely zivot podla moznosti a to je nasa najsilnejsie zbran proti mikrobom. lebo dobre rozmnozene probiotika produkuju az 70% vsetkych protilatok, teda okrem ineho.
A atb ich znicia, tj casto narobia viac skod, ako uzitku.
Citricidal je ucinny na streptokoky uz v koncentracii 20 do 60 ppm(mg na liter)



191

Re: Borelióza

Prve 3 mesiace som daval mikrovlakninu a aj probiotika zvlast. Potom som presiel uz iba na mix psylia, probiotic a inulinu od Dimica. Kazde rano si to miesam s plnotucnym probio jogurtom. Citricidal mam len ten s novym zlozenim z iHerbu.



192

Re: Borelióza

Nuz aj ten takzcany citricidal, bez obsahu quaternialnych zlucenin je lepsi ako nic, urob si zmes kokosoveho oleja, do 30 ml prazdnej flasticky od samenta si daj do tristvrte kokosoveho oleja, tepleho, a az 6 kvapiek toho tzv citricidalu/GSE a dobre pretras. Kvapkaj si to do nosa 3 krat denne, v leze, s hlavou zaklonenou co najviac dozadu, aby ti to natieklo aj do celnycyh dutin.
To je ucinnejsie , ako atb a naviac ti to neposkodi crevnu probioticku floru.



193

Re: Borelióza

Roztok spraveny a rano som ho aj aplikoval. Akurat mi pripada ze cim viac rypem do tych dutin resp. snazim sa ich vyliecit tym je ich stav horsi.



194

Re: Borelióza

Mikroby ti moze znicit alebo tvoje telo, alebo rozne antimikrobialne, co su dokazatelne ucinne na rozne mikroby.
Zrejme tvoje telo ich znicit nevie, lebo uz by si bol davno zdravy, takze ti nepomoze nic ineho, ako adresovat tie mikroby doplnkami alebo liekmi.
Nuz a doplnky su casto ucinnejsie na rozne mikroby ako lieky a naviac nemaju zidne skodlive postranne ucinky.
Ak je citricidal na ten typ infekcie ucinny, tak tie kvapky ti to za niekolko dni sterilizuju. Podla vsetkeho na streptokoky a stafylokoky je citricidal velmi ucinny v tej odporucenej koncentracii.



195

Re: Borelióza

Dakujem. Aktualne teda popri peniciline davam cca 20g mikrovlakniny + probiotika s odstupom 2 hodin od ATB. 2x denne Lauricidin, 2x2tbl  Serapeptaza (120.000), Ester C 2-4g. Do dutin kokos.olej + GSE. Mam este nejake balenie oregana od NOW. Zaradim na odpliesnenie po ATB, co povies?



196

Re: Borelióza

OK. Ja osobne nepouzivam ziadne chemicke lieky uz vyse 20 rokov a doplnkami stacim adresovat zatial vsetko a to casto ucinnejsie a bez skodlivych postrannych ycinkov.
Daj odstup od atb po probiotika aspon 4 hodiny. 2 hodiny nie su dost, lebo sa to zmiesa este v zaludku, tj do criev nedojde nic zive.



197

Re: Borelióza

chronicke boreliozy Dr. Clara Eszto  http://youtu.be/EaC-u4of1Hs



198

Re: Borelióza

Velmi dobra informacna konferencia o borelioze a inych nakazach co sa s tym spolu vezu. A dalsi podnet na to, aby som aj ja vyskusal jedenkrat frekvencne terapie, tj zapery na liecenie roznych problemov.



199

Re: Borelióza

Dobrý večer chcem sa opýtať začali sme brat serrapeptazu predtým sme brali len nac na odmaskovanie ráno na lačno serrapeptazu A večer nac je to ok plus olive leaf extract ďakujem



200

Re: Borelióza

OK.