1

Téma: HSI (health science institute)

Toto zdruzenie ma dnes uz vyse 135 000 lekarov na celom svete
Ich posledna sprava, tj vlastne reklama na novu knihu je
http://hsionlineorders.net/HTML5/Obama/ … C&g=45



2

Re: HSI (health science institute)

Dobrý deň prosím vás chcela aby som aby ste mi poradili prípravky na chlamydie trachom a kde to kúpim. Bola som liečená antibiotikmi kontrolne vyšetrenia som ešte nemala a bojím sa že sa mi to vráti. Užívam k tomu ešte koloidné striebro 3 x denne po 30 ml a ni to neviem či uzívam správne. Môžem vás teda poprosiť, čo si mám objednať a ako to užívať. Ďakujem vopred za odpoveď



3

Re: HSI (health science institute)

Na chlamidie su ucinne extrakt z olivovych listov, samento, coumanda, banderol citricidal a samozrejme treba tuto casto sa maskujucu infekciu odmaskovat pouzitim NAC a serrapaptazy.
Odmaskovanie je dobre na zvysenie ucinnosti aj roznych liekov, ktore cez maskovanie nevedia v dostatocnej davke preniknut.
Najlacnejsie ma extrakt z olivovych listrov www.swansonvitamins.com
ale maju vysoke postovne, tj oplati sa od nich objednavat len velke objednavky.
Na mensie mas  www.iherb.com



4

Re: HSI (health science institute)

Dobry den prosim vas poradili by ste mi ci mozu uzivat aj deti od 3troch Ovega-3 500mg omega-3sDHA+EPA objednany s USA .Dieta nam este nerozprava na podporu mozgi.Poradte mi prosim.



5

Re: HSI (health science institute)

Samozrejme ze mozu. Najlepsie je , ale ked ho pouzivaju matky uz v tehotenstve alebo aj  kojace.



6

Re: HSI (health science institute)

RNG napísal(a):

Samozrejme ze mozu. Najlepsie je , ale ked ho pouzivaju matky uz v tehotenstve alebo aj  kojace.

Dakujem vam za odpoved.Prosim vas este ako casto by som mu mala davat Ovega-500mg omega-3sDHA+EPA je to chlapcek mozem mu ten olejcek vytlacit na lyzicu?Mozte mi este nieco poradit na podporu mozgu?Neublizim mu s tym olejcekom?



7

Re: HSI (health science institute)

Potravinove doplnky su schvalene lekarmi ako neskodne. Tj su neskodne  pre kazdeho, bez ohladu na rozne zavadzajuce spravy na internete alebo od lekarov, co sa do toho vobec nevyznaju, lebo to nestudovali, cest vzacnym vynimkam.
Na dospelu vahu sa mozu omega 3 oleje pouzivat az 35 gramov denne, viac moze sposobit krvacavost, ale ani na to som este nevidel ziadne skutocne vyskumy. Samozrejme ja neodporucam ani zdaleka tolko, ale 1-2 gramy DHA znacne pomozu pre matky v tehotenstve pre ich plod alebo pre kojace matky, na lepsi vyvoj nervov a mozgu pre dieta.
Dnes ho potichu pridavaju aj do kojeneckych zmesi v USA
Najleposi a najcistejsi zdroj EPA a DHA je antarkticky krill olej, kde su tieto v az 5 x tak dobre absorbovatelnej a pouzitelnej forme, ako v rybacich olejoch, najma v tych co boli cistene, tj formy su tam zmenene na ovela slabsie absorbovatelne etylestery z triglyceridov.
Kril olej ich ma vo forme najma phospholipidov a antarticky kril  je daleko najmenej zamoreny(radove voci rybaciemu oleju) a preto sa nemusi nijak priemyselne cistit.



8

Re: HSI (health science institute)

RNG napísal(a):

Potravinove doplnky su schvalene lekarmi ako neskodne. Tj su neskodne  pre kazdeho, bez ohladu na rozne zavadzajuce spravy na internete alebo od lekarov, co sa do toho vobec nevyznaju, lebo to nestudovali, cest vzacnym vynimkam.
Na dospelu vahu sa mozu omega 3 oleje pouzivat az 35 gramov denne, viac moze sposobit krvacavost, ale ani na to som este nevidel ziadne skutocne vyskumy. Samozrejme ja neodporucam ani zdaleka tolko, ale 1-2 gramy DHA znacne pomozu pre matky v tehotenstve pre ich plod alebo pre kojace matky, na lepsi vyvoj nervov a mozgu pre dieta.
Dnes ho potichu pridavaju aj do kojeneckych zmesi v USA
Najleposi a najcistejsi zdroj EPA a DHA je antarkticky krill olej, kde su tieto v az 5 x tak dobre absorbovatelnej a pouzitelnej forme, ako v rybacich olejoch, najma v tych co boli cistene, tj formy su tam zmenene na ovela slabsie absorbovatelne etylestery z triglyceridov.
Kril olej ich ma vo forme najma phospholipidov a antarticky kril  je daleko najmenej zamoreny(radove voci rybaciemu oleju) a preto sa nemusi nijak priemyselne cistit.

Dakujem za odpoved.Mozte mi napisat presny nazov antarticky kril olej? Dakujem.



9

Re: HSI (health science institute)

Ja kupujem tento
http://krilloil.com/?gclid=CjwKEAjwrNei … oCQ5zw_wcB
Ma vysoky obsah astaxanthinu a je tak cerstvy, tj okamzite kapsulovany, ze nema ziadnu rybaciu vonu.
Rybacia vona je nasledok oxidacie