1

Téma: Wobenzym N

Prosím Ta je nejaký rozdiel medzi Wobenzym N a Wobenzym? Dakujem



2

Re: Wobenzym N

N je novsi a silnejsi, ale aj tak je proti mnohym prislaby a pridrahy.
Staci si porovnat obsahy, kde Wobenzyme este stale neuverejnuje skutocnu aktivitu svojich enzymatickych zloziek v jednotkach aktivity.
Wobenzyme tazi zo svojeho znackoveho mena a z toho, ze bol prvy enzym na trhu v Europe.A za tak dlhy cas si aj zaostala organizovana medicina musela uvedomit uzitocnost enzymov, a prvy, ktory uznali za uzitocny je tato stara znacka.A len tu stale odporucaju.
Odvtedy sa ale situacia prudko zmenila, najma po roku 1996 v USA,ked sa zmenili nariadenia na potravinove doplnky, to co bolo dovtedy predavane len ako farnaceutikum sa stalo doplnkom, a odkedy sa zacali predavat doplnky masove a aj do vyskumu enzymov sa dali hromady penazi, takze pokracuje skoro tempom vyvoja, ako elektronika.
A kto by dnes chcel vyse 40 rocne stare vyrobky elektroniky, alebo ani  co len 5 rocne.
To teda plati aj na Wobenzyme N v porovnani s ovela silnejsimi novsimi enzymatickymi zmesami, naviac aj ovela lacnejsimi.

Inac tu si mozes precitat o historii Wobenzymu, jeho zakladateloch a firme Wobe-Mucos v Rakusku, co ho produkuje dosial ako drahe farmaceutikum,bez zmeny zlozenia,  nie potravinovy doplnok, kde sa zlozenie moze menit dynamicky okamzite s postupom vyskumu a technologie.
http://www.mucos.de/en/enzyme-therapy/e … h-century/

Naposledy upravil: RNG (2010-09-02 10:43:27)



3

Re: Wobenzym N

Ahoj, ked som hladal na i-herbe pancreatin, tak mi tam aj vyhladalo wobenzym, presnejsie wobenzym N. Trochu ma to prekvapilo, vsak wobenzym je farmaceuticky vyrobok a predsa i-herb predava len doplnky z doplnkoveho priemyslu, alebo nie?



4

Re: Wobenzym N

Iherb ti preda cokolvek, to je distributor,,nie vyrobca,  aj neucinne homeopatika. Preto si treba vediet medzi tou hrbou produkltov vybrat tie najucinnejsie, ale este stale je tam drviva vacsina slabych a neucinnych.