1

Téma: imunita

RNG potrebovala by som radu pre kamarátku. Pri krvnom odbere u alergologičky jej bolo zistené: V špecifickej bunkovej imunite je závažný deficit s lymfopeniou a výrazným poklesom všetkých tried T,B lymfocytov a NK buniek a ešte má zvýšené Aslo-447. Čím to adresovať? Nebýva nejak chorá, občas ju bolieva hrdlo a máva kvasinkové kolpitídy po liečbe ureaplazmy.Ďakujem



2

Re: imunita

Lymfocytopenia je nasledok obvykle nakaz
http://en.wikipedia.org/wiki/Lymphocytopenia
U nej je to dost jasne, kedze ma zvysene ASLO. Jedna sa teda o cinnost nejakych streptokokov v tele, moze to byt hoci aj len nejake lozisko pod zubom
Ale moze to byt aj niektora,alebo niektore z tazko diagnozovatelnyvh nakaz, velmi nespolahlivo sucasnymi metodamy, ako rozne mykoplazmy L-formy, a zo znamejsich boreliozy a chlamidie pneumoniae, tiez to mopze byt zo znizenej imunity voci virusom
Takze by som pouzil osvecene antimikrobialne. V prvom rade odmaskovace ako NAC a serrapeptaza, a spolu s nimi minimalne citricidal, oreganovy olej a betaglukany. Samozrejme zaroven rozne na zvysenie viralnej imunity

A znova a znova  opakujem bezne doplnky, co odporucam brat kazdemu z roznych dovodov, vcitane imunity ako je
selen, zinok jod vitaminy C E D-3,mikrovlakniny a probiotika.