1

Téma: vysetrenie Diacom;produkty Star Life

Ahoj RNG, opatovne ta prosim o radu. Bola som na vysetreni pristrojom  Diacom(som sice trochu nedoverciva, kedze som z toho nedostala ziadny pocitacovy vystup ale len rucne popisane co mi je resp.cim mam zamorene telo, s tym ze to su len momentalne hlavne veci ktore treba riesit prve a nie podrobny popis mojich problemov), A TO:
- zapal zaludka sposobeny streptokokmi,
- streptokoky v celom tele,
- penumocytis tiez vo vela organoch
-  ascaris , fasciola, dalej motolica psia ktora je dokonca aj v prsnej zlaze  spolu s pneumocytis, cize asi to je pricina mojich fibroadenomov a mam obavy nakolko podla Huldy Clarkovej motolica sposobuje rakovinu:(,
-  plesne v plucach..

Vraj si mam kupit nasledovne doplnky( prevazne od vyrobcu STAR LIFE)  v hodnote cez 150 Eur co sa mi zda vela ak by to bolo k nicomu, ale nesmeim kvoli zapalenemu zaludku brat enyzymy ani DIM ktore je udajne zivna poda pre parazity?... sad..ide o nasledovne pripravky:
- paraprotex http://www.prirodnoucestou.sk/paraprote … parazitov/
-chlamynyl http://www.starlife.cz/int/products/pro … mp;ID=1102
-psylium
- CMF 20 http://www.starlife.cz/int/products/pro … mp;ID=1528

PLS mozes to kuknut a napisat mi ci je to podla teba vhodne na na moje horeuvedene problemy,. resp. co odporucas ty?a ci naozaj nemozem brat DIM a enzymy ktore som chcela kvoli tym mojim fibroadenomom?

Velmi pekne vopred dakujem!!!

Naposledy upravil: Jesabel (2014-04-08 08:03:36)



2

Re: vysetrenie Diacom;produkty Star Life

Kedze vobec neviem, ci je ta diagnoza pravdiva nemozem ti nic posudzovat ani odporucat
V kazdom pripade ale dopnky v Europe su pripis predrazene a castejsie nez v USA aj so slabym obsahom.



3

Re: vysetrenie Diacom;produkty Star Life

A ako zistim ci je pravdiva? ked nasi lekari nic nevedia zistit,urcite nie parazitov v organoch ako slezina a prsna zlaza?a ani nie su ochotni pripustit nieco take ako parazity v prsnej zlaze....ja som len chcela vediet ci uvedene pripravky mozu pomoct alebo je to blbost resp.ake ine pripravky by na uvedene bakterie a parazity boli podla teba vhodnejsie, mienim s tym totiz nieco robit aj keby to hned nebola pravda lebo zit s tym ze to mozno nemam v sebe ma neuspokojuje....okrem toho tie doplnky od star life su vraj vyrabane v USA a japonsku...a kazdy na ten isty problem povie ze treba brat nieco ine a neguje to co odporuca ten druhy...inak by som neziadala o radu keby mi to bolo jasne ze co teda brat:)

Naposledy upravil: Jesabel (2014-04-08 20:26:22)



4

Re: vysetrenie Diacom;produkty Star Life

Nuz ja osobne odporucam kazdemu, co ma zdravotne problemy roznych druhov, najma take, co lekari nevedia riesit pouzit aspon 3 tyzdne protiparaziticky protokol.
Totiz dnes je tolko parazitov, ze clovek co ich nema je velka vynimka.



5

Re: vysetrenie Diacom;produkty Star Life

pls a co odporucas na streptokoky,pneumocytis, pneudomonas a plesne?



6

Re: vysetrenie Diacom;produkty Star Life

Na streptokoky je ucinny citricidal od koncentracie 20 ppm do 60 ppm.
Na pneumocystis(kvasna infekcia) a plesne je oreganovy olej, kokosovy olej, a eznymy ako Candex.  A samozrejme odmaskovace a odhlienovace ako NAC a serrapaptaza.
Pseudomonas aruginosa je obzvlast tazko znicitelne bakteria, lebo tvori kolonie., kde sa mnoho vrstiev tejto bakterie brani proti prieniku spolocne vytvorenymi ochrannymi vrstvami, do ktrotych nevedia preniknut rozne antimikrobialne latky, ci uz tie co telo samo vytvara, alebo nase probiotika, alebo zvonku dodavane antibiotika ci antimikrobioalne doplnky. Preto je tuto infekciu velmi dolezite najprv odmaskovat(NAC, serrapaptaza, a ine enzymaticke zmesy) a az potom sa da roznymi liekmi a doplnkami znicit.
A ako som spomenul mnohym obcas aj antiparaziticky protokol. Lebo parazity v sebe maju casto rozne nakazy a v nich ich znicit  za ziva je obzvlast tazko.
V kazdom pripade odporucam odmaskovace/odhlienovace, mikrovlakniny a probitika kazdemu



7

Re: vysetrenie Diacom;produkty Star Life

Dakujem !!...rozmyslam ze na parazity zautocim chemicky,Praziquantelom,ktory vraj cez krv prenika aj do organov,potrebujem totiz zlikvidovat  parazity v prsnej zlaze vo fibrodenomoch,ale nerozumiem jednej veci ako telo vyluci mrtveho parazita z prsnej zlazy,od rana hladam na nete  a nic som nenasla v tejto veci:(



8

Re: vysetrenie Diacom;produkty Star Life

Enzymi rozlozia akekolvek neziaduce utvary v tele, mnohe biele krvinky pouzivaju enzymaticke balicky na ten ucel. Pretro cistenie tela extra enzymami a branie enzymov tvoriaceho jodu a selenu tu pomaha.
Kedze nevieas o akeho parazita sa vlastne jedna a Praziquentel jwe ucinny len na niektore z nich tak to nie je podla mna spravna volba Pozri viacej na to
http://en.wikipedia.org/wiki/Praziquantel
Chemikalii schvalenych ako antiparaziticke je hromada, kazde je ucinne len na urcite druhy parazitov.A samozrejme ako patentovane chemikalie maju skodlive postranne ucinky.

Preto radim skor vseobecny protiparaziticky doplnok, co je ucinny na siroke spektrum parazitov pozri na protokol dr Huldy Clark
Do chemickych liekov by som isiel az ked viem presne o ake parazity sa jedna a trojkombinacia doplnkov dr Huldy Clark by mi nepomohla ani v 2-3 nasobnych davkach



9

Re: vysetrenie Diacom;produkty Star Life

vdaka...nakoniec to budem riesit na zaciatok Zapperom, odporucila mi to aj obvodna lekarka, ktora sama chodi na zapper a mala velke problemy a pomaha jej to vyrazne, dovtedy budem brat co odporucas enzymy  jod selen a Ecko ...



10

Re: vysetrenie Diacom;produkty Star Life

OK   Dr Hulda Clark bola silnym proponentom zappera,  a mala s nim aj dost dobrych vysledkov.