1

Téma: www.vitacost.com

Dobry den,

uz sa da objednavat aj z www.vitacost.com na Slovensko. Pri prvej objednavke nad 30 USD zlava 10 USD, ak pouzijete registraciu cez tento link: https://www.vitacostrewards.com/i8WT7y6
Postovne na Slovensko stoji 10 USD cez DHL Global, co je ta ista sluzba ako na iherb.com, cize dorucenie cca do troch tydznov.

Maju aj svoje vyrobky(napr. cordyceps) za celkom dobre ceny, ved porovnajte: http://www.vitacost.com/
Ja som si uz objednal.



2

Re: www.vitacost.com

Ja z Vitacost obcas objednavam, zalezi od cien a produktov. Obcas tam maju nieco, co inde nie je.



3

Re: www.vitacost.com

Uvidime ako mi pride balik, ale napr. uz dnes maju 12% zlavu na vsetko. Pre mna je to dobra alternativa k suverennemu iherbu.



4

Re: www.vitacost.com

Ja som prave objednal tovar zo Swansonvitamins, mali zlavu 20 dolarov pri objednavke vyse 125 dolarov., zialbohu dnes uplynula. Treba ich vsetkych sledovat, ked chce clovek usetrit.



5

Re: www.vitacost.com

Výborne! Sám som im poslal spolu asi 7 mailov z troch účtov so žiadosťou odosielať aj na Slovensko. Či to nejak zavážilo, neviem, ale som rád, že už posielajú aj ku nám.



6

Re: www.vitacost.com

OK
Osobne mam rad Swansonvitamins lebo vlastnik, Lee Swanson sa osobne zaujima o doplnky, podporuje vyskumnikov v nich a snazi sa doniest najnovsie a znacne ucinne preparaty za znesitelne sumy.
Tj nie je to clovek, ktory pozera len na peniaze a zisky.
Podobne ako ludia vo firme Now Foods,  Dr Best a Paradise herb, preto sa ich snazim podporovat  a propagovat.



7

Re: www.vitacost.com

Delux:
Mozno je to vdaka aj Tebe, ked mohli dovtedy posielat do Ceska, do Rakuska, tak preco nie na Slovensko? Zatial sa mi tento obchod pozdava. Poslali mi zlavu 10% na dalsi nakup. Pockam dokym mi pride balik a ked bude vsetko ok, zase objednam.



8

Re: www.vitacost.com

Nuz ja osobne mam rad firmy, co sa venuju nielen predaju doplnkov, ale ich intenzivne studuju a snazia sa prinies na trh doplnky s ucinnymi davkami aktivnych latok. A su spravidla aj na mnozstvo ucinnych latok prepocitane lacnejsi.



9

Re: www.vitacost.com

OLO napísal(a):

Delux:
Mozno je to vdaka aj Tebe, ked mohli dovtedy posielat do Ceska, do Rakuska, tak preco nie na Slovensko? Zatial sa mi tento obchod pozdava. Poslali mi zlavu 10% na dalsi nakup. Pockam dokym mi pride balik a ked bude vsetko ok, zase objednam.

No čo, už prišlo? Ak hej, ako dlho to trvalo, kým ti to prišlo?



10

Re: www.vitacost.com

Delux:
este neprislo, objednaval som za cca 41USD (31USD vyrobky+10USD postovne-10 USD zlava na prvu objednavku), takze nakniec to mam za 31 USD.
Dam vediet, ked to pride(mozno az na buduci tyzden) a napisem aj co bolo na baliku, aka suma.



11

Re: www.vitacost.com

OLO prislo ti to uz ????? Ja som objednal pred mesiacom a stale nic !!!!! hmm



12

Re: www.vitacost.com

Dnes(15.5.2013) mi dosiel balik odoslany 16.4. z Vitacost, na baliku bol datum odoslania z LA 17.4.2013.
Trosku to trvalo dlhsie, z Iherbu to trva o polovicu menej, aj ked sluzba bola ta ista DHL.

Balik dosiel ok(trosku splasteny), ale bol predimenzovany, mal 4 vyzivove doplnky a velky bol akokeby som ich tam mal mat 20, teda zbytocne velky. Objednavku som mal za 41 USD aj s postovnym - 10 USD za prvu ibjednavku nad 30 USD, cize vysledna suma 31 USD, tato suma bola uvedena aj na baliku, kde bolo rozpisane co obsahuje. Toto je zle oproti Iherbu, kde pri zlave uvazdaju cenu po zlave, teda mohli tam napisat iba 21 USD. Na stastie conici nekonali, takze balik je doma.



13

Re: www.vitacost.com

Popisem, co sa mi paci/nepaci na Vitacost:
Paci:
1. Maju dobre akcie, napriklad Chaparral je tam lacnejsi a tak isto aj Jarrow Hawthorn 500mg
2. Predvcerom som im pisal, ze co je s balikom a obratom mi poslali kod na 10% na vsetko, ze ma nechcu stratit - asi nejaky automat
3. Po prvej objednavke mi poslali automaticky zlavu 10% na vsetko, ale nevyuzil som ju, kedze bola casovo obmedzena a chcel som si pockat na balik

Nepaci:
1. Balik z Iherbu je o nieco lepsie zabaleny
2. Nemaju Freebies ako na Iherbe
3. Vyssie postovne, 10 USD
4. Na baliku uvadzaju sumu pred zlavou, resp. s postovnym, co moze upozornit colnikov

Takze urobte si nazor, ja to este vyskusam, ale musi sa to poriadne oplatit, kedze na postovnom stracam 6 USD oproti Iherbu a teraz je na Iherbe zlava 5% a nad 60 USD 10%.

Naposledy upravil: OLO (2013-05-15 19:14:39)



14

Re: www.vitacost.com

vyborne napisane a skomentovane. Dakujem! smile



15

Re: www.vitacost.com

Dneska mi dosiel balik z Vitacostu a nasiel som tento datum na obale. Je to datum vyroby ci spotreby ? dakujem.
kupoval som http://www.vitacost.com/vitacost-mega-e … softgels-3

http://img203.imageshack.us/img203/5271/dsc04854w.jpg



16

Re: www.vitacost.com

MFR Date=manufacturing date= den vyroby



17

Re: www.vitacost.com

Dnes mi dosiel balik z Vitacost.com cca po dvoch tyzdnoch, co je zlepsenie oproti prvemu baliku, ale stale je to pomalsie ako pri iherbe. Krabica bola zbytocne velka a pripravky v nej "plavali".
Co je velke pozitivum, ze na baliku nebola deklarovana cena, tak ako predtym. Len baliku bola faktura.



18

Re: www.vitacost.com

OLO, aku si mal cenu vyrobkov v tom druhom pripade? mal si balik otvoreny na colnici? ak nepisu na balik cenu tak to by sa dalo objednat aj za viac penazi s nizkym rizikom ze mi to odchytia colnici a vyrubia dph.
ceny maju este lepsie ako na iherb

Naposledy upravil: anly11 (2014-04-06 01:07:30)



19

Re: www.vitacost.com

Anly11:
Cena bola 32 usd + 9,99 usd postovne, medzitym som si opat objednal z vitacost a opat mi to prislo bez problemov.
Na baliku nie je suma a ani zlta nalepka, ktoru lepia na baliky z iherbu.
Ak neobjednavas toho vela, ale tak cca5 pripravkov, ale za to drahsich, tak to moze byt vyhodnejsie.
Pre colnikov je podozriva vaha a velkost, ak nie je uvedna sumana baliku, toho by sa dalo vyuzit.



20

Re: www.vitacost.com

pri cene 30 usd davat 10 usd postovne sa mi zda vela, preto rozmyslam ze by som skusil spravit objednavku okolo 50-60 usd, snad by to mohlo prejst cez colnicu. oni zrejme tie baliku aj scanuju aby videli co v nich je takze je zrejme dolezity pocet doplnkov v baliku. ceny maju fakt dobre, hlavne na tu ich vlastnu znacku Vitacost, ale aj Twinlab tam maju o dost lacnejsi oproti iherb.
OLO, zaklikol si pri pridavani do kosika aj "Set & Save" ? to je 10% zlava pri pravidelnom objednavani a pisu ze to mozem kedykolvek zrusit takze by to nemalo byt záväzné, ak som dobre pochopil...

Naposledy upravil: anly11 (2014-04-06 11:28:14)