1

Téma: bolesti celho tela klbov.kosti a strach o seba...

Dobry den mam tskyto problem  zacalo to na zaciatku leta najprv sa mi zapalil prostrednik na lavej nohe... Moc som to neriesil najprv potom  som siel po 3 mesiacoch cca doktorke spravili mi odbery a ze mam zvyseny zapal tak mi skusilicdat antibiotika na precistenie tela tie nepomohli... Preslo to na okolite prsty na nohe iba malicek ostal bez skody vsetky ostatne prsty a klby sa zdeformovali a nemozem stat na tej nohe na spicke... Dalej to preslo na prave koleno... Potom lave rameno medzitym mi brali znova krv ci namm boreliozu alebo nizky vitamin D to bolo asi 3-4 mesiace dozadu borelioza negativna ale vitamin D som mal prinizky... Tak mi ortoped dal lieky...a moc mi to nepomahalo ten vitamin D teraz akuratvjedavam rybi olej 3x denne...a mam zubny kaz nelieceny uz asi 3Roky...a teraz ma boli  prave rameno ktore som maval posledne dni strasne stuhnute co i  len ked som chvilu lezal alebo sedel na stolicke  ta bolest prechadzala asi do polky chrbta toto rameno viac bolelo v krcnej chrbtici ako to lave... Mam zvetsenu uzlinu pod sankou a na pravej strane krku... Bolesti noh a ruk  ktore sa neustale striedaju neviem ako to specifikovat... Zvysenu teplotu som dnes mal...a maval som obcas bolesti na hrudi aj pri srdci niekedy ma  bolieva ma brucho aj na pravej aj lavej strane ale nie moc a taktiez mam akoby krvave spodne dasna ked si dam prec peru... A este akoby zvetsene uzliny na dolnom chrbte aj 3 cm asi to budu uzliny lebo neviem co ine to moze byt Dost sa bojim :-\mam 18 rokov  uz ste mi raz odpovedali na zdravie.sk ale chcel som to viac opisat



2

Re: bolesti celho tela klbov.kosti a strach o seba...

Nuz zrejme mas v tele nejaku nakazu, alebo lepsie nejake nakazy.A nie su to nakazy, na ktroe atb zabera, zrejme prave naopak, atb ti potlacia probiotika, co su zodpovedne v tele za vyrobu vyse 70% vsetkych obrannych latok. Takze v prvom rade si obnov probioticku crevnu floru(tj doplnok mikroblalknin kazdodenne a kvalitne probiotika)
Druhe, co ti radim, kedze mas zrejme telo oslabene je zvysit si viralnu imunitu, lebo nase vlastne virusy, ked je telo oslabene sa premnozia a napadaju nervove obaly, vystelky organov a podobne.Tj vyvolavaju rozne poskodenia a zapaly.
Protizapalove pomozu, ale problem nevyriesia, len potlacia zapaly.
Nuz a ked aj to nepostaci, budes musiet skusat rozne antimikrobialne az kym najdes kombinaciu co ti zaberie. Medzi nimi odporucam najma extrakt z olivovych listov, samento coumandu, banderol, oreganovy olej, citricidal  a samozrejme tiez brat  odmaskovace roznych tazko zistitelnych infekcii , ktore sa po odnaskovani daju znicit. Odmaskovace su NAC a samento, pripadne aj ine enzymy.



3

Re: bolesti celho tela klbov.kosti a strach o seba...

A nemozu to byt aj problemy s nedostatku vitaminov kedze som vegetarian?



4

Re: bolesti celho tela klbov.kosti a strach o seba...

Velmim pochybujem.
Zapaly nie su z nedostatku niecoho, ale z toxinov=zamorenie a zdrojom tych toxinov su obvykle rozne mikroby.



5

Re: bolesti celho tela klbov.kosti a strach o seba...

Mam dost neorijemny pocit ze to je leukemia...lebo mam vsade zvetsene uzliny v rozkroku pri oblickach... Bolesti na pravej strane brucha aj v podbrusku...zvysenu teplotu. krvave susne a krvave dasna take divne tmavo cervene az fialove... A bolesti prechadajuce po celom tele...



6

Re: bolesti celho tela klbov.kosti a strach o seba...

Nuz potrebujes asi kompletne vysetrenie, ja ti neviem povedat co ti je, ja ti viem len poradit na zistene diagnozy lekarmi,  miesto chemickych liekov co oni odporucia/ptredpisu, nahradit  ucinnymi prirodnymi  doplnkami.
A obcas poradim aj doplnky na mikroby, ktore lekari nevedia poriadne zistit, ako virusy, L-formy, mykoplazmy a biofilmy tiez rozne potrwvinove doplnky, ucinne specificky na tie tazko zistitelne formy, kde casto lekari cloveka prehlasia za zdraveho a on veru sa vobec zdravy neciti.
Krvacanie z nosa nie je nic divne, to ma mnoho ludi, najma v zime, ked im popraska zo sucheho vzduchu nosna sliznica.To mam aj ja celu zimu.Na to ti staci si kvapkat kokosovy olej najmenej 2 x denne do nosa.
A krvacajuce dasna su casto len nakaza v ustach, co je je bezne pri paradentoze, kde premnozene skodlive mikroby, obvykle bakterie sa usadia medzi dasnami a krckom zubov.
Na to odporucam najma ustne probiotika, pouzivat aj 2 x denne.

V kazdom pripade si precisti telo silnymi enzymami, zapaly su vzdy zo znecistenia, bez ohladu, cim je to vyvolane.
A pouzivaj zakladne ako doplnok selenu jodu zinku vitaminu C E D-3, mikrovlakniny a
probiotika.

A daj si urobit rozbor krvi, to povie, ci mas nejake nedostatky alebo rozne ine latky akrvinky  v  krvi v nespravnych hladinach , co nasvedcuju roznym problemom v tele. Az potom sa robi diagnoza, na zaklade dat.



7

Re: bolesti celho tela klbov.kosti a strach o seba...

Hmm no ze mam nizky vitsmin B... Myslim ze to neni len to



8

Re: bolesti celho tela klbov.kosti a strach o seba...

Vitaminov B je hromada, ked si myslis ze je to to, skus brat zmes tychto vitaminov pod nazvom stress B
Ale podobne ako ty, nemyslim si ze tvoje problemy su z toho



9

Re: bolesti celho tela klbov.kosti a strach o seba...

No tak mam zvyseny creatinin C  nieco zapalove to je a potom nizka b12ka



10

Re: bolesti celho tela klbov.kosti a strach o seba...

B-12 sa tvori najma v crevach nasimi roznymi probiotikami, tj nizko vitamin B-12 znamena problem v crevach, ber mikrovlakniny a probiotika, co odporucam kazdemu.
Napochytro sa da vitamin B-12 doplnit minitabletkami pod jazyk, sublingual B-12. Mozes brat aj megadavky 5 mg  denne, povedzme 2 tyzdne, lebo vitamin B-12 sa skladuje v peceni a tu zasobu je dobre si co najskor doplnit.
Zvyseny creatinin v krvi znamena casto poskodenie ladvin, casto je to z roznych chemickych patentovanych  liekov.
Na precistenie ladvin je dobre pit caj z byliny chanca piedra.
CRP, tj zapalove proteiny naznacuju nejaky zapal v tele, ktory je sposobeny alebo zamorenim, alebo mikrobami. Nuz a to treba adresovat odmorenim(enzymy a absorbenty ako  napr mikrovlakniny) , nasadenim a rozmnozovanim probiotik mikrovlakninami, 
a pripadne brat aj nieco antimikrobialne, podla toho, ake mikroby su tu indikovane, alebo aspon podozrive.
Moze to byt streptokokova nakaza, na co je test z krvi na ASLO, moze to byt napr premnozena candida v crevach a podobne.
A moze to byt nakaza, ktoru ani lekari nevedia porioadne diagnozovat, ako Borelioza, Chlamidia pneumoniae, mykoplazmy , l-formy, biofilmy (tzv chronicjke nakazy, ako ich lekari nazyvaju, lebo ich nevedia ani poriadne identifikovat , ani znicit)
Nuz na take treba ist sucasne odmaskovacmi, ako NAC a serrapeptaza a sirokospektralnymi antimikrobialnymi,ucinnymi na mykoplazmy a ine formy,  ako oleuropein z extraktu z olivovych listov, kvapkami samenta, coumandy a banderolu.