1

Téma: Oreganový olej a jeho expiracia a arytmia a suvislosti

Dobry den,
chcem sa spytat, ci este mozem uzivat candimin, ked je dva roky po zaruke?
Dakujem!

Dalsia otazka - resp. prosba o radu -
Pred 7 rokmi mi zacala arytmia - po troch dnoch , kedy som uz bola uplne vycerpana - vysoky tep plus nepravidleny tlkot - vynechavanie - urobil vysetrenia, nasadil Betalock ZOC polovicu. Brala som asi tri roky, potom vysadil, dlho dlho pokoj, teraz po rokoch zasa, velmi intenzivna arytmia, znova Betalock, ale stale ju mam aj s nim.
Moze suvisiet arytmia s herpesom? Pocas 10 rokov sa mi vzdy vyhodili take tri malicke pluzgieriky tesne nad ochlpenim pod pupkom, pred ich vyhodenim som pocitaovala velku unavu jeden den a strasnu bolest krizov. Nedavala somsi to do suivslosti, ale az po rokoch som s tym sla k lekarovi, ktory urobil ster a vysiel herpes genitalis. nasadil Isoprinosine dlhodobo, a tristvrte roka som mala pokoj, az teraz mam pocit, ze na mna nieco take ide, sice nemam nic vyhodene, ale manzel mi dnes ukazal zopar malickych vyrazociek, resp. pluzgierikov na zaludi...nikdy take nic nemal - moze to byt herpes? Mozem ho ja dostat teraz uz niekde vnutri na sliznici a nevediet o tom? Ked som to cele roky mavala na kozi a nie vnutri...Moze dlhorocny nelieceny herpes, ktory sa lieci az teraz, mat suvis s  mojimi arytmiami? Kardiolog napisal - supraventrikularna ektopia. Vraj si ju nemam vsimat....keby to tak slo, je to velmi neprijemne.


Mame objednane doplnky z USA - velmi pozorne sme ich vyberali - zaujimam sa o doplnky uz dlhsie, a vdaka vasej stranke som sa tiez vela suvislosti naucila:) No este neprisli, a teraz nemam doma skoro nic, akurat beriem Kolostrum 1200 mg denne, je tam aj lyzin 90 mg - viem, je to malo, ale ine zatial doma nemam. Ten Candimin mi teraz akutne nepomoze zastavit herpes? Je ale po zaruke...:(
Cakam na lyzin, ATP, NAHD...dufam, ze mi pomozu. Objednali sme si v CR aj Citricidal -
co by ste mi celkovo odporucili na moje stavy? (herpes, arytmie)

Velmi pekne vam dakujem!

Naposledy upravil: Siu (2010-10-29 15:57:08)



2

Re: Oreganový olej a jeho expiracia a arytmia a suvislosti

Candimin obsahuje oreganovy olej, ktory je silny konzervant, tj nie je co sa na tom kazit.Je to prostriedok najma proti pliesnam a kvasnym infekciam, pochybujem, ze robi nieco proti  virusom poznatelne.
Isoprinosine (imunovir, isoprinosine pranobex) je dost slaby imunomodulatot, uz hodne stary. Pozri si na viacero doplnkov na zvysovanie viralnej imunity, mnohe s nich  a hlavne ich kombinacie su velmi uspesne v potlacaniu viralnych utokov a tym ochranuju cele telo, vcitane sliznic, nervov a inych casti, ktore virusy oblubuju napadat vnutorne bez vonkajsich priznakov.
Lyzin je len obycajna aminokyselina, sucast bielkovin takze jej ucinne davky su v gramoch(2x1 gram napr). Napis mi, ako ti pomohol ATP doplnok, ja som ho este nemal moznost pouzit. NADH mi robi dobre, pouzivam ho pri "tazkych" dnoch v robote.

Nic si nerob z tych komplikovanych medickych nazvov na vystrasenie pacientov a potvrdenie "odbornosti" lekarov, vsetky popisuju len prejavy, nie priciny. A adresovat treba priciny, nie prejavy.

Naposledy upravil: RNG (2010-10-29 17:25:44)