1

Téma: Pitny rezim

Dobry den, pan RNG,
cca tyzden uzivam CDS2, ale vo velmi malych davkach. Vraj je to velmi silny detoxikacny prostriedok, hlavne pri nas, ktori sme absolvovali chemo a oziare. Trosku mam z toho rano opuchnute viecko na jednom oku a aj pod tym okom mam taky maly vacok. Takisto mi trosku puchnu narty na chodidlach a aj okolo clenkov. Ale velmi malicko. Pocas dna to prejde. Mala by som vraj vela pit, ale ze napr take caje sa do toho nerataju, lebo aj tie zatazuju oblicky. Co si o tom prosim myslite?

Naposledy upravil: alica (2014-02-08 19:45:03)



2

Re: Pitny rezim

Nepoznam ten prostriedok vobec, prinovy a dokopy nic okolo nie je v literature.
Na odmorovanie tela su enzymy, absorbenty, cistenie pecene a na regeneraciu rozne adaptogeny, napr po ozarovani vacsie davky astragalusu.



3

Re: Pitny rezim

Ono to je vlastne vraj vylepsena odroda od MMS, ale to v tej otazke nie je az take dolezite. Skor ma zaujimalo, ze to velmi zatazuje oblicky, robia sa mi opuchy, cim ich riesit a ze ci to je pravda, ze ked pijete namiesto vody napr caje, aj tym zatazujete oblicky... Lebo mi bolo povedane, ze to musi byt len cista voda.
Vdaka :-)

P.S. tu je v skratke nieco o tom CDS2 a aj inych... https://www.facebook.com/notes/u%C5%BE% … 6?refid=18

Naposledy upravil: alica (2014-02-09 09:36:11)



4

Re: Pitny rezim

Zialbohu sa mi to neda otvorit, takze som nezmudrel. Ked je to ale oxidator, ako MMS, tak to nie je na cistenie tela ale antimikrobialne a protirakovinne. A nemyslim si, ze taka mala davka oxidatora moze zamorit ladviny.
Caje velmi nezatazuju ladviny, ale samozrejme cista voda ich cisti.



5

Re: Pitny rezim

Skoda, ze sa vam to neda otvorit sad Ale aj tak vdaka za vasu odpoved, majte sa pekne....



6

Re: Pitny rezim

OK, tentokrat sa mi to otvorilo a uz viem co su tie CDS-to su rozne roztoku ClO2 vo vode, rozne pripravene. Takze sa jedna o rozne formy oxidatorov, v roznej cistote a podobne. Ale nevidim tam zasadne ziadny rozdiel. Podla mna najucinnejsi je chlornan vapenaty v enterickej kapsuili, tj taky co sa rozpusti az v crevach a absorbuje sa do krvi  a chlorna kyselina z neho sa vyluci az v kyslych rakovinnych bunkach, nikde inde
A kedze sa tu jedna o dobre vodorozpustne latky, nemozu zamorit nijak ladviny.



7

Re: Pitny rezim

Dakujem este raz. V tomto pripade je skoda, ze nedostat ten chlornan v kapsuli, urcite by sa to aj lahsie uzivalo...
Mam trochu napuchnute aj brucho, ale to uz mam dlhsie, to ale asi skor z pecene, vsak? Kedze aj tam boli naposledy nejake loziska a sem tam ma aj boli? Dalo by sa to nejak eliminovat okrem Berksonovho protokolu?
Pekny den vam prajem.



8

Re: Pitny rezim

Chlornan ale dostat na dezinfekciu bazenov v koncentracii 26 az 28%, co je dostatocne ciste aj na vnurotne pouzitie, lebo ostatok v tom su ine formy vapnika, tj ziadne toxiny. A plnit kapsule si clovek moze aj sam. tak to vijde na zlomok  ceny doplnkov.Dokonca si clovek moze vyrobit aj entericke pokrytie, ked rozpusti v etylalkohole cisty potravinarsky shelac/selak
Dokonca to predavaju uz hotove
http://www.shopchefrubber.com/Food-Shellac-Spray-300ml/
http://www.bakedeco.com/detail.asp?id=2 … voZ97RN-M0



9

Re: Pitny rezim

Prosim o vas nazor..:

VÝROBA PROTIOVEJ VODY
Protiová voda je fyzikálne očistená voda zbavená z 80% látok, škodiacich nášmu organizmu. Je to prírodná voda z ľadu, no oveľa čistejšia. Obsahuje látky, ktoré sú pre priebeh biologických procesov v organizme najpriaznivejšie. Navyše má vysoký obsah vápnika. Túto vodu možno používať aj k príprave nápojov a jedál.
Ako na to:
Vodu z vodovodu prevaríme, necháme odstáť a dáme do mrazničky (najlepšie sú na to fľaše od minerálky). Keď sa na stenách začne tvoriť prvý ľad (zmrznutá ťažká voda), prelejeme vodu do druhej nádoby a opäť dáme do mrazničky. Ľad z prvej nádoby vyhodíme. Počkáme, až kým voda v nádobe nezmrzne asi na polovicu, opäť ju vyberieme a zvyšnú nezamrznutú vodu vylejeme. Ľad, ktorý zostane, je čistá protiová voda, ktorú po rozpustení môžeme používať.
Ak používame vodu z ľadu, po 6-7 mesiacoch sa podstatne zlepší náš zdravotný stav, zvýši sa energia, zmenší potreba spánku. Najlepšie liečebné schopnosti má táto voda v prvých 5-6 hodinách po rozmrazení. Uchováva si ich ešte 3-6 dní.

Moze toto fungovat???



10

Re: Pitny rezim

Neviem.
Neviem o ziadnych skodlivych ucinkoch pitia vody s obsahom tazkej vody.
Vymrazenim sa daju dostat ale z vody rozne primesy, ja osobne destilujem, co precisti vodu ovela lepsie.



11

Re: Pitny rezim

RNG,

aký máte názor na destilovanú vodu s kúpeným domácim destilátorom? Ak ju nahradím za pite vodovodnej vody a stolových vôd z obchodu?
Nie je z dlhodobého hľadiska nebezpečné piť  destilovanú vodu ?

Ďakujem



12

Re: Pitny rezim

Nuz ja pijem destilovanu vodu uz vyse 30 rokov . Zvacsa si ju ale ochutim koncentratmi ovocnych stiav.



13

Re: Pitny rezim

RNG,

našiel som jeden názor k destilovanej vode, čo na to hovoríte?

There is a correlation between the consumption of soft water (distilled water is extremely soft) and the incidence of cardiovascular disease. Cells, tissues and organs do not like to be dipped in acid and will do anything to buffer this acidity including the removal of minerals from the skeleton and the manufacture of bicarbonate in the blood.

The longer one drinks distilled water, the more likely the development of mineral deficiencies and an acid state. I have done well over 3000 mineral evaluations using a combination of blood, urine and hair tests in my practice. Almost without exception, people who consume distilled water exclusively, eventually develop multiple mineral deficiencies.

Those who supplement their distilled water intake with trace minerals are not as deficient but still not as adequately nourished in minerals as their non-distilled water drinking counterparts even after several years of mineral supplementation.


Ďakujem

Naposledy upravil: Mik (2014-11-27 14:20:41)



14

Re: Pitny rezim

Bezne sirena blbost.
Voda je primaly zdroj mineralov, bezna vodovodna voda ma maximum 120 miligramov na liter  a aj to v pre telo viacmenej neprijatelnej forme, a telo potrebuje denne 2000 mg sodika, 2500 az 4000 mg draslika, 1500 mg vapnika, 800 mg horcika atd. Takze nazory, ze voda je zdroj mineralov a nie naopak su matematicky nelogicke.
Alkalizacia je dolezita, ale na to voda nesluzi ale napr rozne zeleniny s radove vyssim obsahom mineralov ako voda.Jedine vody co mozu byt zdroj mineralov su vysoko mineralizovane, ako napr zajeciska horka, ktora obsahuje az 5000 mg horcika na liter. Ovsem take vody casto sposobuju ladvinove kamene, takze ich neodporucam. Podobne artezske. Ludia co ich piju dlhorocne maju mnohokrat viac ladvinovych kamenov ako ini ludia. To poznam napr z prikladu Lucenca, priamo na clenoch vzdialenej rodiny a znamych.