1

Téma: Tibetska huba

Dobry den,chcel by som vediet Vas nazor na Tibetsku hubu (kefir).Manzelke neskutocne pomaha.Mala neustalu zapchu pocity na zvracanie a podobne.Na internete su na toto same chvali.Jedina nevyhoda je ze sa o to treba starat t.j. kazdy den menit mlieko v pohary atd.Aj ja sam beriem pripravky na podporu travenia (enzymy,probiotika...).Avsak manzelka ma prehovara aby som to skusil...



2

Re: Tibetska huba

Kefir odporucam kazdemu.
Ja sam si vyrabam kysle mlieko, vlastne yogurt, s najma L.Bulgaricus, lebo aj tak neviem uz stravit lactozu a cerstve mlieko a extra probiotika, najma L.Bulgaricus su dobre na zvysenie imunity, L.B. zvysuje aj viralnu, co je pri dnesnych viralnych epidemiach definitivne vyhodne.



3

Re: Tibetska huba

Ten L.Bulgaricus tam je vraj tiez obsiahnuty...Takze odporucate?



4

Re: Tibetska huba

Ako som povedal, kefir je vyborny.



5

Re: Tibetska huba

by som chcel len dodať, pred pár dňami som mal problémy s trávením, mal som hnačky, nadúvanie atď. skúsil som bactisubtil, smecta, hylak. po užití hociktorého z týchto produktov som necítil žiadnu úľavu. otec mi doniesol večer šálku s kefírom z tibetskej huby, pár minút po tom ako som to vypil mi v bruchu zahral orchester, behol som na wc a bolo cítiť hneď zmeny k lepšiemu. samozrejme nevylieči to zo dňa na deň ale musím uznať že je to naozaj kvalitný kefír! myslím že lacnejšie a kvalitnejšie probiotiká nezoženiete smile



6

Re: Tibetska huba

Kefir obsahuje len kefirove kvasinky, a probiotik je hromada.
Takze vedecky laboratorne vybrane a vypestovasne tie najuzitocnejsie druhy su lepsie, ako kefir a ine kvasene produkty.



7

Re: Tibetska huba

chcel by som sa spýtať, na mnohých stránkach som videl že tibetská huba je dobrá aj na candidu, teda kvasinky. do akej miery je to pravda? môže sa s tým naozaj vyliečiť candida?



8

Re: Tibetska huba

Neviem, ale akykolvek mikrob je konkurencia inym, hoci aj ine kvasne kultury. Ked hovorime o candide, hovorime najma o jedovatej candide albicans, nie o inych kvasnych kulturach ako napr uzitocne kvasne probiotika, rozne kultury mliecneho kvasenia a podobne.