1

Téma: Nedokrvovanie Koncatin

Dobrý deň , 

Jednej známej sa sa nedokrvujú končatiny. Už jej museli amputovať nejaké
prsty na nohe.   

Neviete poradiť_ ?   Zatiaľ začala s akupunktúrov a vyzerá že zaberá. Ja som povedal že možno curcuma,, ale tak radšej mi povedzte vy.

Dakujem.



2

Re: Nedokrvovanie Koncatin

Na zlepsenie cirkulacie si treba cistit cievy(lecitin) a spruznovat ich(antioxidanty) znizit cholesterol(policosanol) a riedit bezpecne krv, co zaroven odstrani zrazeniny=hlboka zilova tromboza(nattokinaza, lumbrokinaza, serrapeptaza)

Curcuma ani neriedi krv ani nerozsiruje cievy ako napr hloh ani neodstanuje zrazeniny/. Curcuma je vyborny protizapalovy prostriedok tj je dobra proti roznym bolestiam, a proti Alzheimerovej chorobe. Nic viac.

  Na akupunkturu ani nekomentujem,ani neriedi krv, ani neodstranuje zrazeniny ani nerozsiruje cievy, pokial viem.



3

Re: Nedokrvovanie Koncatin

Kupunktura nie..  ale zlepsilo sa jej to,.  Dakujem za info ,,  urcite ich zuzitkujem.  pekny den



4

Re: Nedokrvovanie Koncatin

Akupunktura stimuluje a utrmuje nervove signaly, tj je ucinna tam, kde take nieco moze mat ucinok.



5

Re: Nedokrvovanie Koncatin

Dobrý deň RNG, zase Vás poprosím o radu pre môjho dedka. Má už vyše 80 rokov a už dlhší čas má problémy s nedokrvovaním dolných končatín. Má dlhé roky reumu a teraz ho veľmi bolia nohy a má zapálené aj žily na nohách. Ak sa to nezlepší, tak mu vraj hrozí amputácia. Mohli by ste mi prosím poradiť, čo by bolo v jeho prípade dobré užívať? My sme mu poradili zatiaľ len lecitín, ale neviem čo by bolo na to ešte vhodné. Zatiaľ ďakujem pekne a prajem pekný deň!



6

Re: Nedokrvovanie Koncatin

Nuz na zlepsenie cirkulacie treba nattokinazu(3 x 2000 FU), alebo este lepsie  serrapeptazu(3 x 120 000 IU), na rozsirenie ciev hloh. Zapalene zily su z niecoho, najpravdepodobnejsie virusovej cinnosti v tele, preto kazdemu odporucam proti virusom aktivne bojovat, pozri na temu Herpes



7

Re: Nedokrvovanie Koncatin

Ďakujem pekne RNG, už som mu objednala tú serrapeptázu, snáď to pomôže a ten hloh vraj tiež má.
Pri tej serrapeptáze má užívať aj iné lieky na riedenie krvi čo dávajú lekári, alebo to môže vysadiť?



8

Re: Nedokrvovanie Koncatin

Neodporucam kombinaciu warfarin alebo coumadin so serrapaptazou. Totiz ked tieto chemikalie vyvolaju krvacanlivost, lebo to casto robia, lekari to okamzite "odborne" pripisu serrapeptaze, ktora sama o sebe nikdy nevyvolava krvacanlivost, ani v ovela vyssich davkach.
Inac nezabudajte na lecitin, to odporucam pouzivat kazdemu aspon raz do tyzdna, polievkovu lyzicu do jedla.

Naposledy upravil: RNG (2013-11-21 01:12:47)



9

Re: Nedokrvovanie Koncatin

Ďakujem pekne, lecitín už užíva a tú serrapeptázu má užívať dlhodobo, alebo stačí dovtedy kým sa mu stav nezlepší?



10

Re: Nedokrvovanie Koncatin

Kto ma vysoku zrazanlivost krvi, musi brat enzymy na zriedenie a rozbijanie krvnych zrazenin cely zivot, Lebo to je potrebny doplnok pre telo, ked telo samotne nevyraba dost enzymu plazminu, ktory by sa mal o toto  postarat.
Odporucam brat ale nattokinazu na ucel riedenia krvi a rozpustania krvnych zrazenin, tj fibrinov a trombov,  lebo je lacnejsia na pouzitie  a dokonca podporuje tvorenie nasho vlastneho plazminu.