51

Re: Prosba o pomoc(radu)

Ahoj RNG.
Priatelka ma Crohnovu chorobu, Bechterevovu chorobu a osteoporozu v pokrocilom stadiu. Lekari jej doporucuju biologicku liecbu, ako jedinu moznost. Viac-menej ju do tejto liecby tlacia, s tym, ze je to jej posledna moznost.
Prosim ta, aky je tvoj nazor na bioliecbu? Je to bezpecna metoda a ma naozaj take "zazracne" vysledky, ako tvrdia lekari?
Nepodarilo sa mi o tejto liecbe najst nic konkretne, hlavne co sa tyka vedlajsich ucinkov. Velmi ma zaujima tvoj nazor na bioliecbu ako taku..
Dakujem..

Naposledy upravil: marek.net (2013-11-20 15:34:29)



52

Re: Prosba o pomoc(radu)

Bio je aj hadi jed, takze to este nic nehovori o bezpecnosti roznych metod.
Bio lieky maju zialbohu tak isto, ako mnohe farmaceutika hromadu postrannych skodlivych ucinkov.
Preto ja volim neskodne potravinove doplnky a adresujem skutocny povod problemu.
Ak adresujes crohnovu chorobu mikrovlakninami, probiotikami enzymami a kyselinami , pripadne protizapalovymi ako serrapeptaza, curcuminoidy a boswelin, tak zaroven zlepsujes aj absiorbciu roznych zivinm, vcitane mineralov, a to je teda aj na osteoporozu.
Docasne, pokial sa creva nevyhoja moze pouzivat zmes mineralov na kosti a vitaminy D-3 a K-2 na absorbciu a zabudovanie do kosti, pripadne aj pomocne, ako triphalu, collostrum , aloe vera a ine
Bechterew/ankylosin spondilitis je zapalova choroba najma klbov v chrbtici, podla lekarov neznqameho povodu, ale ja si tyopnem, ze to ma nieco spolocne s nasimi vlastnymi virusami a mykoplazmami, na co by som pouzil najma  chaparal,
samozrejme aj zinok, selen, jod vitaminy C E a D-3, co odporucam kazdemu.
A na mykoplazmy je velmi ucinne brat extrakt z olivovych listov, kde ucinna davka oleuropeinu je 3 x 300 mg minimum.
Na mykoplazmy je aj najnovsie samento burbur banderol a coumanda a prave v sucasnosti to sam na sebe aj skusam, lebo ma skoro skriplovali mykoplazmy, ze som ani nevedel zavriet ruku. Po 3 tyzdnoch ked som pridal aj tieto extrakty k povodne len oleuropeinu sa mi to rapidne zlepsilo, ale vytrvam, kym tie pliagy nepotlacim ovela viac, lebo mi uz zacali napadat aj ine klby, najma kolena.
Inac aj protizapalove tam pomozu, samozrejme, ale to neadresuje pricinu, len zmiernuje priznaky.