1

Téma: Protokol dr. Budwig

Dobry vecer, pan RNG,

chcela by som znova zacat brat "sirnu patlaninu" podla Dr. Budwig, ale neviem, ci ta patlanina obsahuje kyanid alebo jej uzivanim pri nadoroch sa v tele nejaky kyanid vytvara. Lanove semienka by som vynechala, lebo tie sa popri salvestrole nesmu (ako aj B17), uzivala by som len tvaroh s lanovym olejom.

Dakujem za vas nazor.



2

Re: Protokol dr. Budwig

Panensky lanovy olej neobsahuje kyanidy. Takze zmes lanoveho oleja a tvarohu do penista vyslahanu mozes brat bez problemov. 2 krat denne 2 lyzice oleja a pol salky tvarohu.
Na salvestrol nemam komentar, lebo jeho ucinky presne nepoznam. Viem len ze je to zmes antioxidantov co pri rakovinach je vzdy uzitocne brat, nanajvys ich musis vynechat docasne , ked beries silne oxidatory(ako peroxid vodika, a MMS1 a MMS2( aktivovany chloristan sodny a chlornan vapenaty)



3

Re: Protokol dr. Budwig

Dobry vecer,

dakujem za odpoved. Dnes som si to prvykrat robila, s cesnakom, bolo to chutovo uuuuuzasne! Len jedno mi este nie je jasne, niekde pisu, ze tvaroh ma mat tuk do 2%, lebo inac to nefunguje, inde zas ze nad 10%. Ako to prosim vas v skutocnosti je?
Oxidatory ako MMS neberiem, nejak mi to kedysi nefungovalo, nedavno som chcela vyskusat to novsie CDS, ale mam v tom chaos ohladom tych antioxidantov a pauzi medzi nimi.....
Ale skusam momentalne Black salve (ciernu mast), ak sa to podari, dam info.

Majte sa pekne :-)

Naposledy upravil: alica (2013-10-14 18:22:44)



4

Re: Protokol dr. Budwig

Dr Budwig pracovala s obycajnym tvarohom tj nie extra obohatenym A jej uspech bol vyse 30% vyliecenycy nadorov, co bolo v porovnani s chemoterapiou podstatne viac.Ale to bolo uz davno,  v 50tych rokoch a odvtedy sa podarilo jej pamiatku viacmenej zahrabat.
Tak ako sa usiluju zahrabat pamiatku Linusa Paulinga a jeho vysokymi davkami vitaminu C na liecenie rakovin, tak ako sa snazia zahrabat cely vyskum a prax alkalizacie  proti rakovinam napr velmi ucinnym bunecnym alkalizatorom, cezium chloridom
Iste sa im podari zahrabat aj novsie  silne oxidanty (MMS 1 a 2)a vsetko ine, co by mohlo znizit prijmy medickeho priemyslu pri "lieceni" rakovin.

Naposledy upravil: RNG (2013-10-14 22:12:26)



5

Re: Protokol dr. Budwig

Vdaka za odpoved, pan RNG, niekde som citala, ze popri diete dr. Budwig by sa nemal brat infuzne vit c alebo B17, len uz neviem kde to bolo a ktore to bolo.. Hladam ten clanok, ak najdem, dam ho sem. Moze to tak podla vas byt?

Pekny den!



6

Re: Protokol dr. Budwig

Neviem, ale nezda sa mi to. Totiz tie tuky panenske spolu so sirou posobia antioxidacne, podobne ako aj vitamin C, takze podla mna by sa skor mali doplnovat.
Na B-17 neviem komentovat, lebo jeho ucinok je rozlozenie sa na jedovate kyanidy v kyslom prostredi rakovinnych buniek, aspon tak to chapem polopatisticky.
A laniovy olej nie je dost kysly, aby rozlozil organicke kyanidy, takze v zdravyvh bunkach, ktore su alkalicke sa tie kyanidy neuvolnuju a lanovy olej k tomu iste neprispieva.
Neviem presne, ale take tvrdenia sa mi skor vidia ako utok na doplnky, za kazdu cenu, tj aj za cenu lzi.



7

Re: Protokol dr. Budwig

Myslim, ze to bolo na stranke Budwig center, ale nie som si ista.. Mna to zaujalo hlavne preto, lebo kedysi som uzivala ten tvaroh s lanovym olejom zaroven s infuziami vit C a B17 a myslim, ze mi to velmi nezaucinkovalo. Aj ked to mohlo byt z milion inych dovodov. Dakujem za vas nazor, ja som uz celkovo z toho jelen co sa s cim smie a s cim nesmie, hadam ten clanok najdem a preposlem vam ho.

Vdaka.



8

Re: Protokol dr. Budwig

Ako som povedal, po smrti roznych vedcov sa ich institucii zmocnia ini, a propaguju vselico, co by povodne ti vedci  definitivne zamietli.
To sa tyka najma napr centra Eleny Budwig, Linus Paulingovho institutu a podobne. napr dnes Institut Linusa Paulinga odporuca 250 az 350 mg vitaminu C, viac je "udajne" skodlive na ladviny,  a Linus Pauling odporucal vyse 3 gramov kazdemu, sam bral az 18 gramov a na rakoviny odporucal IV aj vyse 100 gramov denne.



9

Re: Protokol dr. Budwig

http://www.cancertutor.com/Cancer02/Cellect_Budwig.html

Toto je ten link, co som spominala, poslala mi ho uzivatelka tohto fora "aduke", pise sa tam okrem ineho ze sa 4 hodiny po Budwig protokole nema uzivat vitamin c.... Tak ten tvaroh jem radsej az vecer, po vsetkych doplnkoch..

Dakujem vam za odpoved. Majte sa.



10

Re: Protokol dr. Budwig

OK.