101

Re: Nepretržité problémy

Nuz nieco tam mozes mat, ale to by mali najst lekari, teda ked tam nieco naozaj je. Ja nemam krystalovu gulu, aby mi to povedala. Ale na 99%, podla mna, je to len stres, nedostatok pitia a mozno nejaky viralny utok nasich vlastnych virusov, na co kazdeho, co si nezvysuje viralnu imunitu doplnkami obcas nalezie.



102

Re: Nepretržité problémy

Takže sa nemám báť porážky, smrti ? Nehrozí mi to ?



103

Re: Nepretržité problémy

Nuz ked si budes cistit cievym spruznovat ich antioxidantami pripadne riedit krv proti vytvaraniu zrazenin, a spravne sa stravovat(tj ziadne znicene tuky a prebytocne cukry) tak sa nemusis bat poraziek ani infarktov.
Ale smrti sa este nikto nevyhol, otazka je len ako dlho sa dozijes a aka bude kvalita toho zivota.



104

Re: Nepretržité problémy

Takže, podľa vášho názoru nemám v hlave nádor, ani žiadnu vrodenú abnormalitu a v mojom mladom veku je porážka vylúčená ?



105

Re: Nepretržité problémy

Nic na svete nie je vylucene, ale pravdepodobnost je tak mala, ze by si sa nemal vobec s tym zaoberat. Ale ked budes jest vela znicenych tukov, tak porazka v akomkolvek veku je mozna, najma ked mas hustu krv.
Zialbohu ale na to nic nebudes dopredu citit, mozgova porazka prichadza bez akehokolvrek varovanie," ako blesk z jasneho neba"  sa hovori



106

Re: Nepretržité problémy

Je pravda, že jem veľa živočíšnej potravy a celkovo jem veľmi veľa, ale hustú krv nemám.....takže ak sa budem zdravo stravovať, čistiť a spružnovať si cievy, tak sa porážke vyhnem, alebo ju aspon dosť oddialim ?



107

Re: Nepretržité problémy

Ciste a pruzne cievy a nie prilisna zrazanlivost krvi zarucuju, ze nedostanes ani porazku ani infarkt .
Ale mozes si byt isty, ze nakoniec na nieco zomries, este nikto nezil na veky a musis sa s tym nejak zmierit. To ale neznamena, ze musis panikarcit alebo na to myslet.
Mas casu dost na to myslet v ovela starsom veku, ked uz telo zacina vynechavat a mnohokrat je to vlastne vykupenie, ked clovek zomrie, vykupenie z neustaleho trapenia zlyhavajuceho tela.

Prejdi na ine myslienky a zaujmy.



108

Re: Nepretržité problémy

Tak v mojo mveku by som mal mať cievy ešte dosť pružné a čisté, zrážanlivosť mám v poriadku, tak by som porážku dostať nemal. Len ja na to nedokážem presať myslieť, furt sa sledujem a kontrolujem nonstop, aj ked sa snažím zapratať si den povinnostami a koníčkamy neviem to dostať von. Neviem si proste pomôcť sad((



109

Re: Nepretržité problémy

Nuz ja nie som psycholog, len doplnkar. ja si problemy s myslou ale viem kontrolovat silou vole a dobre zadelenym casom plnom aktivit.



110

Re: Nepretržité problémy

RNG, chcem sa vás opýtať ešte jednu vec. Dnes sa mi na telesnej stala zvláštna vec. Skákali sme do diaľky, a po doskočení, ako som sa postavil som pocítil zvláštny tlak v hlave, pred očami som videl akoby malé svetielka a srdce mi zvláštne bilo. Po desaitich sekundách to prešlo a odvtedy, všetko ok. Čím to mohlo byť ? Môže t byť niečo vážne ?



111

Re: Nepretržité problémy

Tocenie klavy pri skakani ma znacna cast ludi, to je len nahle gravitacne porusenie cirkulacie a prisunu krvi do mozgu. Nic zvlastne. To bitie srdca je len panicky nasledok toho tlaku v hlave.



112

Re: Nepretržité problémy

Naozaj, má tá bolesť hlavy stranš znepokojuje. Je to tak ťažko definovateľné, nikdy predtým som nič podobné nezačil. Je to bolesť, akoby rozprestirajúca sa hlavne vzadu, na vrchu hlavy a bokoch. K tomu sa pridáva aj pichanie v hlave. Mám pocit, ako keby som mal niečo s vnutrom lebky, strašne ma to desí. Som objednaný na neurolog. vyšetrenie. Ake sú všetky možnosti, ktoré by to spôsobovali ?



113

Re: Nepretržité problémy

Nuz to ti uz naozaj neviem povrdat, na to by som potreboval krystalovu gulu na predpovedanie. Inac zdravotne problemy a ich povody sa zistuju roznymi vysetrovaniami a testami, inac je to len hadanie.



114

Re: Nepretržité problémy

Ale zaujíma ma aké sú v hre možnosti, aby som bol pripravený na všetko



115

Re: Nepretržité problémy

Chcem sa vás opýtať, či neviete, čo mi môže byť. Mávam také divné zášklby na hlave, akoby mi chodili po vnútri v mozgu mravce. Občas sa mi stane, že aj citím na tepne, ktorá vedie krkom, akoby mi niečo nou hore išlo, nejaký drobný kamienok, alebo pod. Sú to strašne ťažko opisáteľne pocity, neviete, čo by to mohlo byť ?



116

Re: Nepretržité problémy

Virusy? Nervy?Zapaly?



117

Re: Nepretržité problémy

Nie je to životu nebezpečné ? Môžem to mať aj z dutín ?



118

Re: Nepretržité problémy

Mozes to mat aj z dutin. Moze to byt napr cinnost vcirusu, rozne herpesove aj VZV to mozu sposobovat. Pretro kazdemu radim si zvysovat viralnu imunitu.
A vobec, nemam krystalovu gulu, aby som vedel na dialku predpovedat , takze ti nezostava nic ineho, ako sa obratit na lekarov-diagniostikov, alebo vyskusat rozne doplnky na rozne mozne situacie.



119

Re: Nepretržité problémy

Čím by podľa vas mohlo byť spôsobené pichanie a mravčenie hlavy, ktoré prichádza v intervaloch ?



120

Re: Nepretržité problémy

Prosím vás chcem sa opýtať, čo mi môže spôsobovať to, že sa hocikedy v noci zobudím a ruku mám úplne zmeravenú, nemôžem ju ani dvihnúť, musím si pomôcť druhou. Vždy ľavačku. Po pár sekundách sa to vráti do normálu, cez deň sa mi to nedeje, no budím sa na to tak pár krát do týždňa. Viete, čo by to mohlo byť ?



121

Re: Nepretržité problémy

To je cirkulacny problem, mas prilahnutu nejaku cievku a zastavenu cirkulaciu. To nie je nic vaszne, to ma plno ludi.



122

Re: Nepretržité problémy

RNG, bol som na MR krčnej chrbtice, odkiaľ mi prišiel takýto záver : Porucha fyziologického zakrivenia v sagitálnej rovine s napriamením cervikálnej lordozy. VIete mi prosím vás aspoň troška objasniť, že o či de ? Môžem mať tie moje problémy teda z toho ?



123

Re: Nepretržité problémy

Nuz nemas celkom v poriadku geometriu chrbtice.  Ale p;okial ti to nejak nepriskrcuje miechu, tak by to nemalo mat ziadny vacsi vplyv, zatial. Teda ked sa to rapidne nezhorsi.



124

Re: Nepretržité problémy

Takže, moje problémy v tom nepramenia ?



125

Re: Nepretržité problémy

Asi nie.



126

Re: Nepretržité problémy

Chcem sa vás opýtať, ž čoho môžem mať tras tela ? Trasu sa mi hlavne ruky a nohy, ked stojím. Mám to už skoro od malička.



127

Re: Nepretržité problémy

Napriklad nedostatok vitaminu B-12, co sa da napravit branim tohoto vitaminu  v tabletkach pod jazyk(sublingual)



128

Re: Nepretržité problémy

Po čase sa to všetko veľmi zlepšilo, prestávam na to aj myslieť, no jediné čo ma trápi je občasné pichanie v hlave, kedy ma na jednom mieste pichá možno pol minúty potom to prestane a zase nič aj dva tri dn, niekedy týždeň, plus akoby šklbnutie na vrchole hlavy a pocit, akoby sa mi v nej vrtal nejaký kliesť. Čo by toto mohlo spôsobovať, prosím vas ?



129

Re: Nepretržité problémy

Moj odhad je rovnaky ako tvoj, len hadanie. Moze to byt nasledok zapalov ale dovody na to su od parazitov, cez bakterie, mykoplazmy az po virusy. A moze to byt len male  miestne  poskodenie nervov
Skus brat krill olej a nieco antiviralne, pozri na temu herpes



130

Re: Nepretržité problémy

celý včerajší večer som strávil pri počítači, nakoľko je to moja práca a štyri hodiny som si niečo pripravoval. Potom som si ľahol do postele, nedalo sa mi zaspať a asi po polhodinke som sa náhle a prudko postavil. Už po pár krokoch som cítil pocit na opadnutie, tak som si znova sadol a neskôr ľahol, a ten pocit tna odpadnutie prichádzal počas 15 minút v pravidelných návaloch. Od strachu sa mi aj rozbúchalo silno srdce. Potom to prešlo a odvety to je ok, no celý deň som na to myslel v práci, či sa to nezapoakuje a či to nieje ničečo vážne. Neviete, čo by to mohlo bbyť ?



131

Re: Nepretržité problémy

To moze byt aj z nizkeho tlaku, mnoho ludi ma par sekund zavrate, ked sa prudko postavia, moze to byt aj chvilkova tetania, tj chvilkovy nedostatok C)2 cv krvi zo zrychleneho dychania z coho sa moze vyvinut aj panicky zachvat.
Destresuj sa v prvom rade a pozitivne mysli. To pomaha kazdemu. Stres je zabijak.



132

Re: Nepretržité problémy

Ešte by som sa vás chcel opýtať, že čo to môže byť, ked sa mi raz za čas na pár hodín stáva, že mám také ako šklbanie nervov, čo vychádza z hlavy až do nôh, po čase to prejde a je s tým pokoj aj na niekoľko dní, či týždňov. Už sa vážne bojím, čo to s mojim telom je, aj ked pdoľa lekárov som zdravý.



133

Re: Nepretržité problémy

Nuz neviem, sklbanie mozu byt nejake nervove skraty Pre istotu sa odmoruj, lebo to moze byt nasledok amorenia(PCB, ortut, kadmium...) a ber DHA na nervove obaly(myelin) Ukludnuijuce na to je casto L-theanine.



134

Re: Nepretržité problémy

Zdravím. Počas posledných dvoch týždňov sa mi občas stane, že cítim na hrudi divné pocity, akoby ťažobu, prechdázajúcu na ľavé rameno. Stáva sa mi to po behu, ale niekedy aj len tak z ničoho nič. Neviete, čo by to mohlo byť ? Srdce mám vyšetrené z júna, kedy som absolvoval dva krát EKG, i ECHO. To okrem nedomykavosti chlopne, nič nepotvrdilo.



135

Re: Nepretržité problémy

Mozno mas prilisnu vysoku zrazanlivost krvi, ktora sa da riedit bezpecne nattokinazou, serrapeptazou alebo lymbrokinazou.
Mozno mas nejaky zapalovy proces, ze ktorym su nejake mikroby.
Moze to byt aj nasledok zapchatych ciev alebo dokonca nedostatku mineralov alebo prudkeho dychania, tj tetania.
To je co ma momentalne na rychlo napada, ale moze to byt aj ine.



136

Re: Nepretržité problémy

Ešte sa chcem opytať, čo by mi mohlo byť. Raz za dva, prípadne tri týždne sa mi stane, že ma tak na dva, tri dni bolí hlava, ale že neskutočne. Mám pocit, akoby som mal hlavu vo zveráku, bolesť cítim z bokov i z hora a hlavne zo zadu, na čele paradoxne nie. Cítim, ako mám stuhnutý krk. A zdá sa mi, že sa mi to deje vždy, ked sa mení počasie, teda ak napadne sneh, prípadne zmizne. Krčnú chrbticu mám vyšetrenú a je v poriadku,o čo sa môže jednať ?



137

Re: Nepretržité problémy

Nuz nemam krystalovu gulu, ale moze to byt viralny utok, tetania, migrena  a hromada inych pricin. Mozu to byt aj mykoplazmym, ako to mam ja a ini starsi ludia, co mozu sluzit na predpovedanie pocasia,  na stastie u mna sa to prejavuje len v rukach a na klboch a bojujem proti tomu oleuropeinom samentom banderolom coumandou a serrapaptazou.
Na tetaniu si treba zlepsit stravu a travenie, pripadne brat vitaminy D-3 a K-2
na viralny utok si treba zvysovat viralnu imunitu.
migrena je casto z nedostatku pitia alebo spmaleneho posuvu jedla v crevach(zla motilita)



138

Re: Nepretržité problémy

Je to fakt niečo divné a doteraz nepoznané, čo mi spôsobuje veľký strach. Divná bolesť akoby vnútri hlavy ma neopustila už tri dni, takisto to súvisí aj s rôznym nepríjemným pichaním v hlave a pod. Nemôže sa takto prejavovať porážka či nádor ?



139

Re: Nepretržité problémy

Ak mas sustavne bolesti v hlave, odporucam ti nechat si urobit CT hlavy, kde sa ti jasne nadory ukazu.Ale ked bolesti prichadzaju a odchadzaju, moze to byt len nejaky zapal alebo migrena. Zapal sa musi ukazat v krvi na merani zapaloveho faktoru *(CRP)
Kazdemu odporucam si zvysit viralnu imunitu, virusy mozu narobit plno skody na nervovych izolaciach vystelkoch ciev, organov a podobne.

Naposledy upravil: RNG (2014-02-08 01:13:09)



140

Re: Nepretržité problémy

Prepáčte, že túto správu smerujem do tejto témy, aj ked sem nepatrí, no nechcel som zbytočne zakladať novú. Ide o to, že som mal 115 kg. Za mesiac sa mi podarilo schudnúť na 100 a do leta by som rád váhu zredukoval ešte aspoň na 90 kg, čo ma trápi sú však strie na mojom bruchu, bokoch, chrbte, prsiach a rukách. Chcem sa vás opýtať, že ak schudnem na svoju ideálnu hmotnosť, ovplyvní to nejako aj strie, alebo mi na kože ostanú aj ked budem už chudý. Prípadne sa chcem opýtať, že čo by ste mi odporučili na to, aby som sa ich zbavil.



141

Re: Nepretržité problémy

Strie su podkozne jazvicky, co sa vytvoria, ked preplnene tukove bunky masove praskaju. Transdermalne sa ta oblast da vyzivovat, co  ciastocne urychli regeneraciu Pozri na temu prirodna kozmetika
http://rng.nazory.eu/rubriky/p/prirodna-kozmetika



142

Re: Nepretržité problémy

Karolko  a to pichanie v hlave už prešlo? To som mala aj ja a mne na to pomohlo magnesium.



143

Re: Nepretržité problémy

Ked je to "pichanie" nasledok nedostatku mineralov=tetania, tj aj magnezia, tak to pridavkom mineralov mozes vyriesit. Najma sa jedna o magnezium kalcium  a kalium(horcik vapnik a draslik)
Samozrejme to stoji za pokus.
Rychla redukcia vahy moze sposobit nedostatky niektorych zivin, vcitane napr aj mineralov. Takze opatrne.



144

Re: Nepretržité problémy

Zdravím, v posledných dňoch ma trápia bolesti krčnej chrbtice a takisto aj veľmi zvláštny pocit v hlave. Ten mávam už dlhšie, prihádza v rôznych intervaloch, nejaké obdobie každý deň a v iné zas možno raz za mesiac. Ide o to, že v hlave cítim akoby tlak a písknutie zároveň. Raz sa mi k tomu pridružilo aj akoby pocit, že mi idú slziť oči. Je to veľmi nepríjemný pocit, až ťažko opísateľný. Trvá to väčšinou sekundu-dve, no vždy sa potom ohromne zľaknem a už sa mi odštartuje panika.

Čím by to mohlo byť spôsobené?



145

Re: Nepretržité problémy

Moze to byt osteoartritida, alebo viralny utok na nervy, alebo poskodena platnicka.



146

Re: Nepretržité problémy

zdravím rng z čoho by som mohol mat točenie hlavy, slabosť unavy , bolesti hlavy (ked si davam magnezium 500mg) tak ich mam omnoho menej..tiež mi puka v chrbitici a mam diagnostikovanu skoliozu.. ale väčšinov mi puka v chrbtici po nejaom jedle mam dojem akoby to bolo aj niečo z travenim.. ale užívam aj enzymi a zatial žiadne zmeni... tiež mam velmi citlivé nervy na dotyk na rukach si tuknem do nervu a kopne ma v celej ruke.. ked si doplnujem teraz vitaminy a mineraly je to "slabšie" musel by som silnejšie tuknut aby to koplo v ruke.. je to tetania???? a ak ano čo sposobuje tetániu??? možu chlmydie alebo skolioza sposobit tetaniu?? mam aj slabe kosti.. nemožem kvolit omu behavat a rýchlo sa cez den unavým... tiež tlak na hrudi, bolest semenikov to su priznaky chlmydii.. existuju lieky na chlamydie bez predpisu ?? mam aj prírodne doplnky v čase ked som bral všetky podla vyších rad ma prestaly boliet semeniky a citil som sa kusok lepšie ale hned sa to vratilo a mal som hranične chlmydie čo mam robiť??? mam dojem že prirodna proti tomu bojuje presne ako hovorite ale je to moc slabé na to aby som sa toho sbavil ak su to chlamydie a ešte čo spobouje nedostatok magnezia? tiež tetania? alebo skolioza? zle travenie??? ako si napraviť absorciu a poškodenie čriev, ked už mam aloeveru,dgl,enzymi kyselini probiotika a mikrovlakninu?? ako si ešte pomôcť? existuju potraviny ktore by som mal vylučit pri problémoch z črevami alebo exsistuju take ktoe by som mal často jest?



147

Re: Nepretržité problémy

Zle travenie znamena nedostatok roznych zivin, vcitane mineralov a to mas pricinu slabych kosti a tetanii. Travenie si treba napravit, lebo vsetky ziviny, co nedostanes do tela z jediel pre zle travenie sa nedaju nijak vydoplnkovat.
Tam pomaha brat doplnky na kosti aspon kratkodobo a samozrejme vitaminy D-3 a K-2 cely zivot.
Chlamidie treba potlacat co najviac, lebo znizuju imunitu okrem inych skod na tele.
Slaba imunita znamena, ze tvoje vlastne virusy, ktorych kazdy nosime v tele kopu ti skodia napr aj na nervove obaly Pozri jna temu Herpes ako na to doplnkami.



148

Re: Nepretržité problémy

Zdravím, posledné dva-tri dni ma trápi zvláštna bolesť pri srdci. Neviem ju ani charakterizovať, nakoľko je veľmi špecifická a ťažko opísateľná. Samozrejme ma však vystrašila a obávam sa, či to nemôže byť niečo vážnejšie. Nie je to bolesť na hrudi, ale skôr viac na ľavej strane. Sem-tam ma tam aj pichne. Niekedy mám aj pocit, že tá bolesť je tak vŕtajúca a takisto aj pocit, akoby mi to po odgrgnutí malo ustúpiť. Pár mesiacov dozadu som absolvoval ECHO, kde mi povedali to isté, čo aj pred rokom, a síce, že mám rastové zmeny a náznaky nedomykavej chlopne. Nenasadili mi však žiadnu liečbu, len mi povedali, že mám prísť o rok opäť na kontrolu.

Môže to byť prejav tej nedomykavej chlopne alebo niečo iné??



149

Re: Nepretržité problémy

To ja tio neviem povedat. Ale pre istotu by som bral na riedenie krvi serrapeptazu, co zaroven odhlienuje a krv rychjejsie prudi, tj dostanes viac kyslika. Bolesti srdca su casto z nedostatku kyslika v srdcovom svale
Odporucam brat aj vitamin C( 3 az 5 gramov) a aminokyselinu L lysin(2-3 gramy), co sa podielaju na tvorbe  dlhych kolagenovych vlakien, ktore sluzia ako nosna konstrukcia vo vsetkych organoch, tj najma v srdci.



150

Re: Nepretržité problémy

Rng a kolko trvá ta naprava travenia??? ja berem tie enzymi a kyselini už asi týžden a ako som začal zase normalne po kanidovej diete jest pečivo tak mam často arytmie srdca hlavne ked sa najem napríklad 3 rožky (biele) z tuniakom v oleji... alebo 3 platky chlebu zo salamov paprikov maslom... takmer vždy mam potom take občasne silne buchnutie take výrazne a citim to aj tak kusok na hrudi že to ochvylku začne akoby..  je to priznak nejaky?? na intoleranciu?? na celiakiu? čo to môže byt?? tiež mam dojem ako som začal jest pečivo tak mi zase puka chrbat pri nádychoch.. nie pri každom ale po určitej chvylke to pukne.. a je to neprijemne z čoho toto všetko je??? mam vynechat pečivo ??? tiež ked idem po schodoch tak vždy sa mi tak rozbuši srdce... bije rýchlejšie a výraznejšie jak ked človek dobehá po behu a citi tlkot srdca toto všetko ked som mal kandidovu dietu som akoby nemal len zriedka pr dlhšiej chodzy to občas buchlo mimo rytmus a tak silno  čím to je?  može za to určita choroba??? tiež už týžden mavam tlaky na hrudi.. mam dojem že to pukanie v chrbte,bušenie a arytmie a všetko čo som tu písal suvisí nejak zo žaludkom.. už to pozorujem nejaku chvýlku..  čo by som mal robiť? ked ani enzymi z kyselinami dako nepomahaju